Odlazak na rijeku Ebro!

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori
Shvabo
Početnik
Postovi:23
Pridružen/a:19 tra 2011, 21:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Odlazak na rijeku Ebro!

Post Postao/la Shvabo » 08 pro 2011, 15:54

Dugo vremena razmišljam o odlasku na rijeku Ebro(ko ne razmišlja :grin: ),zašto...pa valjda znamo zašto :grin: da ne kažem ostvarenje ribolovačkog sna axaxaxaxax :456: je li tako Eka majstore :grin:

Šalu na stranu,gledajući silne reportaže,slike skoro svakodnevnih ulova Saše Valentića itd da ne nabrajam,podstaklo me da otvorim ovu temu u nadi da će se možda jednog dana na ovom mjestu i skupiti nas nekoliko i dogovoriti se oko odlaska!
Možda nas spuca neki prokenj pa oborimo rekorde Ebra <valjanjeodsmijeha> <championvanja> što nije isključeno :456:

Odlazak u današnje vrijeme (možda) i jeste skupo,tj nije usaglašeno sa našim ajd da kažem standardom-iako ga nema,ali ovakvo zadovoljstvo je nadam se vrijedno tih novaca.Ko zna,jednog dana možda i mi budemo ti koji će imati lijepu reportažu sa rijeke Ebro :wink:

Što se tiče same cijene boravka-smještaj,hrana bla bla bla to ne znam,a to je nadam se lako saznati od El Saleta!

Pa,dogovarajmo se!!!


Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Odlazak na rijeku Ebro!

Post Postao/la masterbih » 08 pro 2011, 17:54

Sasa je vec par puta pisao o cijenama, pogledaj na FB profilu itd. a mozes ga i pitati naknadno.
Ukoliko bude bilo kandidata ja cu sponzorisati varalicama, a sarandzije mamcima, a moze i varalicare mamcima da love soma preko dana (dubinac) kad se bude u kampu zbog velikih temperatura itd..
Ja sam sebi zacrtao proljece i rijeka PO u Italiji, a za Ebro treba vise vremena, ko zna mozda se i uhvati.. <4546>

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Odlazak na rijeku Ebro!

Post Postao/la AlaS » 08 pro 2011, 19:26

Ufffff zestoka tema i ideja za 10 sto se tice Ebra,zacrtao sam i ja sebi davno na Ebro da odem ali neda se usranom do potoka,uvijek neke ne planirane investicije .Ali jedno je sigurno kad tad cu dole pokvasiti strunu ,dali to bila Ebro ili PO
slika
Bistro

Shvabo
Početnik
Postovi:23
Pridružen/a:19 tra 2011, 21:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Odlazak na rijeku Ebro!

Post Postao/la Shvabo » 08 pro 2011, 20:43

Kolega Masterbih ja sam jedan od kandidata :grin: lijep gest od tebe sto se tiče sponzorstva,svaka čast!
Ali smatram da bi za ovakvu ekspediciju bilo neophodno potražiti još kojeg sponzora ma kakav on bio,jer sve bi nam dobro došlo.
A poznajem jos par momaka iz Doboja koji su takođe planirali odlazak i zbog nekog trećeg lica koji na kraju odustane morali komplet ekspediciju da odgode,na zalost jbga desava se :twisted:

Kolega AlaS,tema i ideja jeste uffff i za 10-ku,ali morao sam je postaviti,jače je od mene :grin:
Vrijedna je dobre rasprave i dobrog dogovora izmedju nas varalicom zaraženih ribolovaca :grin:

BcRich
Književnik
Postovi:850
Pridružen/a:03 pro 2010, 16:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Odlazak na rijeku Ebro!

Post Postao/la BcRich » 08 pro 2011, 22:15

ako BOG da na proljece,ja i moja ekipa palimo,,,,da vidimo moze li se sta uloviti hahhaahh,,,,mislim odvalio sam i ovdje krupne komade,,,, ulovi se kud i kamo vise komada tamo negoli ovdje,dali ce pasti rekord,,,eh to je pitanje,,,dali ce bas u tih 7 dana da uzme kapitalac,,,,to cemo tek da vidimo,,,,,mnoge ekipe su isle naderali se riba,ali ne i onih kapitalnih,,,,ali sve u svemu bice upala zglobova to je sigurno hihihi,,,,mislim da cemo jesti jednom na dan,,,,ili cemo vuci infuzije za sobom,,,,koji smo bolesnici ribolova ahahha,,,vec nas mogu zamisliti,kako ljustamo po 12 sati i vise,bez odmora,,,, hahahaha,,,bice to hitovi,,,, i dogovorili smo se samo varalice,nema pecanja,,,,stim da nosimo stapove ne vise od 80gr,masine 4000,strune 20lb i 30lb,,,nema cupanja riba,,,nego zamaranje,,,,umorice se i najveci za 2 sata hahhhaha,,,,pozdrav bistro


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Odlazak na rijeku Ebro!

Post Postao/la zlaja » 08 pro 2011, 23:18

Jarane ti si od rijeke Bosne napravio Ebro, mogu mislit šta ćeš napravit od Ebra...naučit ćeš špance da se ibrete :grin:

BcRich
Književnik
Postovi:850
Pridružen/a:03 pro 2010, 16:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Odlazak na rijeku Ebro!

Post Postao/la BcRich » 19 sij 2012, 22:19

eheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyy,,,,,,,,,1 april,nije apri li li li li,nego rezervacije su pale,,,,,,,,,,, 1 aprila ako BOG da moja ekipa nas 5 pali za Ebrijaner hihihihih,da vidimo sta to ta rijeka krije u svojim tokovima hihihihihihi.............infuzije su nabavljene hihihihihihhi..............,,,,,,,,,trebal kome reklama kakva hihiihihih naprimjer za rukavice,ihiihihi ,,,,,jer ce dole da bude pomor hiihihihi..... chica bonita hihihiihi ......pozdrav bistro...........

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Odlazak na rijeku Ebro!

Post Postao/la AlaS » 19 sij 2012, 22:50

Da vam bude sretno i bistro na Ebru Ekes i ekipa ,da se nalovite onih nemani i naravno sve to slikate da i mi vidimo ,bistro
slika
Bistro

BcRich
Književnik
Postovi:850
Pridružen/a:03 pro 2010, 16:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Odlazak na rijeku Ebro!

Post Postao/la BcRich » 19 sij 2012, 23:19

vazi Alas,valjda bude kingica huhihihi.......bistroca

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Odlazak na rijeku Ebro!

Post Postao/la ruba » 20 sij 2012, 00:19

druze neka ti je sretno i ekipi cijeloj,a za reklamu pitaj ove sa masterbih foruma sigurno ce imati!
ja cu se u to vrijeme ako bog da javit iz afrike da vidim imali onog soma sto je prvi ubacen u ebro.hehe.
mozda i ja dole uhvatim kakvu zvijer.bistro eldar i ekipo
Ruba Vobleri

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Odlazak na rijeku Ebro!

Post Postao/la Mujacic Mirza » 23 sij 2012, 23:19

Ja bio prosle godine i vrjedilo je svakog eura dozivjeti ribolov iz snova ,zato idem i ove godine.
Znam da se i kod nas love velike ribe ,ali sporedicno neko nekoliko komada u ribolovnoj karijeri a neko ni jednog kapitalca za 30godina.
Ali jedno na Ebru se moze uloviti nekoliko kapitalaca za nekoliko dana i zato vrjedi otici ,kao sto sam u reportazi vec pisao o tome ,to je tesko rjecima opisati to treba dozivjeti.
http://www.bistrobih.ba/nova/?p=23753
Ribolov iz snova na Ebru – Riba Roja de Ebro
Danas Uplacena za rezervacja za 1 april za nas 6-oricu
Odlazak potvrdzen i zaprimljena rezervacija za termin od El Saleta
http://www.elsaleebro.com/test/
Ekipu cine :Mirza ,Kasper, Eldar, Kingula, Ames i njegov sin
Ako ima zainteresovani za reklamiranje i sponzoriranje mogu se javiti.Bice u igri dvije video kamere visoke rezolucije ,i nekoliko profesionalni digitalni foto aparata.

DOX
Prava Štela
Postovi:112
Pridružen/a:05 tra 2011, 13:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Odlazak na rijeku Ebro!

Post Postao/la DOX » 23 sij 2012, 23:56

Masterbih je zainteresovan sigurno, ali sad ima posla preko glave pa nevjerujem da moze pratiti i forum. Prenijecu mu ovo pa cemo kontaktirati Eldara, a svedno Eka dolazi do mene u petak.

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Odlazak na rijeku Ebro!

Post Postao/la ruba » 24 sij 2012, 01:30

DOX je napisao/la:Masterbih je zainteresovan sigurno, ali sad ima posla preko glave pa nevjerujem da moze pratiti i forum. Prenijecu mu ovo pa cemo kontaktirati Eldara, a svedno Eka dolazi do mene u petak.
zar jos nije dobio nanofil :mrgreen:

EKA ako dodjem do prvog aprila mogu ti dati slammer 460 da poneses na ebro,a i stap penn 160gr. mislim da ces ti zakacit onog sto je prvi ubacen u ebro,da se black nepati.pozz drug eldar
Ruba Vobleri

BcRich
Književnik
Postovi:850
Pridružen/a:03 pro 2010, 16:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Odlazak na rijeku Ebro!

Post Postao/la BcRich » 24 sij 2012, 12:46

Ruba kralju,tada nebi imao sanse hihihihii sa tim priborom,,,,,,,,hihhi

Avatar
emin
Književnik
Postovi:820
Pridružen/a:21 ožu 2011, 10:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Odlazak na rijeku Ebro!

Post Postao/la emin » 24 sij 2012, 12:57

ekipa sretno i bistro vam bilo.. puno dobrih ulova.. <championvanja> eka pripremi infuziju i opleti.. :grin:
..be yourself no matter what they say..

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”