Stringer iz kucne radinosti

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Stringer iz kucne radinosti

Post Postao/la ruba » 26 sij 2012, 00:57

ja sam sebi napravio ubadaljke neznam dali mislimo na istu stvar inox racvice koje se steluju.moze mirzoni to napravit u cas ali nece mrsko mu,IL MOZDA STVARNO NEZNA PA KAZE DA MU JE MRSKO.hajd znaj sta je :mrgreen: mogao bih da ti naoravi i one sto se senzori navrcu to je lahko,ja da mogu ovde napravio bih ti rado kad uhhvatim vremena napravim svasta ali sad je zaguzvalo sa poslom
nadam se da necu nikog uvrijedit sa nacionalne strane,nisam nacionalista ali i ovo sam ja napravio rucno cak i kugle
slika

Uploaded with ImageShack.us
Ruba Vobleri


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stringer iz kucne radinosti

Post Postao/la Seha » 26 sij 2012, 14:52

Upravo te teleskopske ubadaljke za alarme mi i trebaju. Ma to je p.dim za napraviti ja da mi se uvaliti gdje u radionu sa potrebnim alatom i materijalom za sat vremena bi sve zavrsio. Hvala u svakom slucaju Rybson :wink:

Jel ovo neka nova figura za sah :grin:
slika

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stringer iz kucne radinosti

Post Postao/la AlaS » 26 sij 2012, 19:10

Seha pravit cemo ti Ring Lock nisam ja tebe zaboravio ,pusti Rubinsona zajebava a ubadaljke imam vec ,gore navoj za signalizatore standardni,bistroo
Hahaha sad se sjeti ove teme pa sam moro edit :viewtopic.php?f=121&t=2510&p=33822#p33822 <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> :135: :135:
slika
Bistro

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stringer iz kucne radinosti

Post Postao/la Seha » 26 sij 2012, 20:43

Haj valja. Kad budes imao vremena javi :grin:
slika

Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stringer iz kucne radinosti

Post Postao/la svirac » 27 sij 2012, 01:50

ruba je napisao/la:nadam se da necu nikog uvrijedit sa nacionalne strane,nisam nacionalista ali i ovo sam ja napravio rucno cak i kugle
Kone zna cijeniti svoje, ne zna ni tudje ....
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")


DOX
Prava Štela
Postovi:112
Pridružen/a:05 tra 2011, 13:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stringer iz kucne radinosti

Post Postao/la DOX » 27 sij 2012, 02:27

AlaS je napisao/la:Seha pravit cemo ti Ring Lock nisam ja tebe zaboravio ,pusti Rubinsona zajebava a ubadaljke imam vec ,gore navoj za signalizatore standardni,bistroo
Hahaha sad se sjeti ove teme pa sam moro edit :viewtopic.php?f=121&t=2510&p=33822#p33822 <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> :135: :135:


Mirzoneli, svaka cast radije cu dogovorit sa cakom i platiti i njemu i tebi da mi odradis jedan slican a njemu platit tvoje dragocjeno vreme hehe svaka cast majstore najbolji si <championvanja>

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”