Bassmaster

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:
Re: Bassmaster

Post Postao/la angler » 04 tra 2014, 22:30

Rukom pisano pismo. Svaka ima cast, a i tebi drug kad si zasluzio! <championvanja>


Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bassmaster

Post Postao/la Clavis » 04 tra 2014, 22:40

Oni rijetki trenuci kad se covjek u ovoj državi osjeti ko insan i sjetno zamisli kako bi život izgledao da živi u zdravom socijalizmu sjevera...zapada...

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bassmaster

Post Postao/la zlaja » 04 tra 2014, 22:44

Angler druže iznenadio me taj kulturni gest, baš o tome sinoć pričam sa našim montanom- veli da kod njih stvari tako funkcioniraju...ipak mi smo ovdje...
Clavis ja u mislima imam tvoju rečenicu ali ne znam je sročit, hvala, baš tako kao što pišeš...

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Bassmaster

Post Postao/la angler » 05 tra 2014, 18:15

A sutis za ovo <jelmekotrazio>

http://www.sportex.de

Na naslovnoj nas majstor Zlaja. Ovo treba proslaviti. Bravo jos jednom <championvanja>

A da, eto i Sportex preuzeo nano tehnologiju od 3M. Sad pored borona pridruzio se i "nano nesalomljivim".
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bassmaster

Post Postao/la zlaja » 05 tra 2014, 19:32

Bilo je toga i prije, znaš da volim tu firmu...prate oni sve trendove, imaju profi timove po čitavoj Evropi kojima je posao da pecaju...sad imaju ponudu za svakoga...


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bassmaster

Post Postao/la zlaja » 04 ožu 2016, 22:24

Hajmo gledat i ove godine, uživajte
http://www.bassmaster.com/video/bassmaster-classic-live

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”