Novosti iz svijeta blinkeranja

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Novosti iz svijeta blinkeranja

Post Postao/la zlaja » 08 lis 2016, 10:25

Svi volimo pročitati novosti,neke nove stvari,nove zanimljive proizvode...pa ako vam nije mrsko ,kad vidite neku novotariju tutnete link u ovu temu bez obzira da li to bio mamac,mašina,štap...Evo ja ću prvi -top H2O ali od mekog silikona-
http://www.sportfishingmag.com/topwater-soft-baits


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Novosti iz svijeta blinkeranja

Post Postao/la zlaja » 25 lis 2016, 21:37


Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Novosti iz svijeta blinkeranja

Post Postao/la tommylee » 26 lis 2016, 08:10

Dobar fazona sa plastičnim poklopcem koji izgleda hermetički dihtuje.
Ja najviše brinem za ključeve od auta to mi je noćna mora.
Jednom sam imao priliku da ih izgubim a upali u blato,jedva sam ih izvukao!
Mobilini kvašenje,zvuči poznato :mrgreen:

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Novosti iz svijeta blinkeranja

Post Postao/la zlaja » 26 lis 2016, 17:17

Itekako zvuči poznato :grin: puno telefona završilo u vodi...ova torba je mrak, kad su se počele furat rapale sling bagovi ja bio mušterija da kupim,kad sam vidio kod prijatelja da je to u biti obična kutija za mamce onda sam odustao,meni treba sto neki stvari po torbi ,zato koristim fotografsku torbu, ova je još bolja,ima kompletno rješenje,makar za moje potrebe,znam ljudi koji imaju još veće potrebe pa im ranac nije dovoljan...

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Novosti iz svijeta blinkeranja

Post Postao/la zlaja » 04 stu 2016, 13:48

Climax špage ,jedan od rijetki proizvoda koji je ostao made in Germany. Pogledajte novitete, Carat 12* prva evropska struna sa 12 niti,moram provjeriti cijenu,mislim da je paprena, popularni Mig od sada u finoj izvedbi od 8 niti, ma svega novog u ovoj njemačkoj kući-
http://climax-fishingline.de/en/product ... ch-8-braid

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”