Nesto o stuki

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:
Re: Nesto o stuki

Post Postao/la angler » 12 ožu 2010, 22:33

Probaj ovakav zeleni. To mu je omiljena boja, doduse kad je bistrije.

slika

Sta je ba ovo Montana....o cemu ovo mi pricamo pored toliko varalicara. Da nisu presli u musicare pa se usutali <valjanjeodsmijeha>


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nesto o stuki

Post Postao/la montana » 12 ožu 2010, 22:40

Nece zeleno, to je Americka riba. Valjda je ne vidi, ovakvo narandzasto uzima ko luda. Cini mi se logicnije ove silikone za vece i starije ribe. Ko nemaju zuba, a ovi su meksi od plastike <jelmekotrazio>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Nesto o stuki

Post Postao/la angler » 13 ožu 2010, 20:27

Onda napisi na njoj MADE IN USA nebi li im proradio patriotizam <valjanjeodsmijeha>

Ovo je pravi mamac za stuketine :mrgreen:

slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nesto o stuki

Post Postao/la montana » 13 ožu 2010, 20:31

Ovo nije dobro, kad je dobar <adipiva> ribolov. Sta zna covjek sta moze zagrist' u onoj silnoj frci... Vidi sta su sve ovi varalicari izmislili? <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Nesto o stuki

Post Postao/la angler » 13 ožu 2010, 20:39

E ako ne bude islo na ovu onda fakat neznam :?

Univerzalna za sve americke ribe <valjanjeodsmijeha>

slika


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nesto o stuki

Post Postao/la montana » 13 ožu 2010, 20:55

Cuj da mi zastavu pojede neka riba a nije pastrmka? Ma kad bi ronio <diver2> , al' zastave nemoj! <valjanjeodsmijeha> . Dosta je sto ih pale dole kod vas ovi Kulin-ban/Tali-ban <djed>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

edin_98
Početnik
Postovi:3
Pridružen/a:25 stu 2011, 23:34
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nesto o stuki

Post Postao/la edin_98 » 26 stu 2011, 14:28

mene interesuje posto sam nedavno poceo loviti stuku sistem za stuku s plovkom ja sam uzeo fiksni plovak za stuku od stiropora , napravio ispod omcu zakacio sajlicu i 70 cm olovo 30 gr ;) sad neznam jeli dobro pozz

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nesto o stuki

Post Postao/la Seha » 26 stu 2011, 15:12

Edine dobro dosao. Upravo sa kolegama na forumu spremamo jednu temu foruma specijalno za raju koja pocinje ili zeli usavrsiti vec postojece znanje o sistemima priboru i mamcima za sve vrste riba.
Te omce bi izbjegavao jer nisu pouzdane kao neki od poznatih ribarskih cvorova. Takodje izmedju sajle i olova ti je potrebna jedna perla kako bi zastitio cvor od ostecenja koja nastaju udarcima olova.
Strpi se malo vrlo brzo ce biti nove teme gdje ce biti sve objasnjeno kako tekstom tako i slikama.
Bistro
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”