Lov klijena.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Slajfoo
Početnik
Postovi:10
Pridružen/a:12 lis 2010, 00:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Lov klijena.

Post Postao/la Slajfoo » 13 lis 2010, 14:51

tare je napisao/la:da se ne smaras sa tim,prljas ruke itd. uzmes par varalica i lagano....
Uzeo sam malo manji teleskop stap (2.7m) sa masincom (Daiwa) pa da probam i varalice na rijeci gdje pecam. Gledo sam sljedece na internetu al neznam jeli aktuelna varalica za klena. Link : http://www.gigerdof.nu/fiskefilmer/frog-wobbler.php

I jos jedna stvar, nemam tri ciste kako se ova "stvarcica" zove na nasim al evo slike: http://www.sportfiskarna.se/Portals/0/b ... iggar2.jpg Imam vise vrste sa vise boje, neznam jeli iko probo slicnu stvar za klena pa da mi neki rapport moze dati kako je proso :grin:


Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov klijena.

Post Postao/la tare » 13 lis 2010, 20:00

mozes naruciti tu zabicu,no nikad neznas da li ce na tvojoj rijeci biti dobra,a ja licno nisam nikad pokusavao na tvistere,mada sam gledao slike ulova,o tome neka ti Zlaja pise,ipak je on majstor...

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov klijena.

Post Postao/la zlaja » 13 lis 2010, 21:58

Dobra varka evo Aldin jedan boje meda sa šljokicama hoće da uokviri , imao je bucova i soma na nju,jeftina i svagdje ima za kupiti e sada za klena to treba prezentirati kad malo bolje savladaš spin tehniku,za početak da se raduješ ulovima moraš početi loviti klena plastičnim voblerima kruškaste forme ,Slajfo pogledaj malo temu o varalicarenju klena mislim da smo ja ,Tare i ekipa dosta toga napisali...

Slajfoo
Početnik
Postovi:10
Pridružen/a:12 lis 2010, 00:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov klijena.

Post Postao/la Slajfoo » 14 lis 2010, 00:01

zlaja je napisao/la:Dobra varka evo Aldin jedan boje meda sa šljokicama hoće da uokviri , imao je bucova i soma na nju,jeftina i svagdje ima za kupiti e sada za klena to treba prezentirati kad malo bolje savladaš spin tehniku,za početak da se raduješ ulovima moraš početi loviti klena plastičnim voblerima kruškaste forme ,Slajfo pogledaj malo temu o varalicarenju klena mislim da smo ja ,Tare i ekipa dosta toga napisali...
Pa burazeru nebi se naucio ni lovit ni na banjalucko kolo dok nisam bio uporan i treniro! Drzo bi se masinice citav zivot i za plovkarenje. Nije smak svijeta uzecu ja sebi ovo pa probat <djed>

Samo ovdje u zapadu trazim ko blesav ove kruskaste wobblere al slabo ima, interesujeme dal toga ima negdje u Banja Luci, trebalo bi biti al gdje ? :|

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov klijena.

Post Postao/la zlaja » 14 lis 2010, 06:45

Najjači dućan ja mislim u cijeloj BIH je baš u Banjaluci, zove se Trend* imaju i malo-prodaju.Za adresu se raspitaj,imaju sve što treba...


Slajfoo
Početnik
Postovi:10
Pridružen/a:12 lis 2010, 00:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov klijena.

Post Postao/la Slajfoo » 14 lis 2010, 21:37

Pitanje jedno!

Sada sredinom novembra, sa kojim prirodnim mamce radi klen ? U kojoj se vodi nalazi, dubokoj, plitkoj, brzacima ili u zilama ?

Dolazim dole sredinom novembra pa me interesuje cime kad i kako da ga lovim....inace cu se osjecat koda nisam bio dole! <djed>

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”