Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:
Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la masterbih » 02 ožu 2011, 01:53

Mislim da mu je totalno glup stav ovako za oci drzati ako je riba vec mrtva, ipak 20kg treba drzati sa ponosom :135:

P.S Zivu ribu drze za oci kako bi otvorila usta i igledala opasnije i vece :875695:


ljenguz
Početnik
Postovi:4
Pridružen/a:23 ruj 2010, 20:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la ljenguz » 04 ožu 2011, 01:50

Pojedinci koji trune , izgleda nisu ulovili nista vese od sapace. Trebao je izgleda Deduka, da vam je objesi na vratilo kao vepra. Sta bi onda, "nevjerne zuce". Naravno , bila bi duza nego sira i bogami, dobro, dobro, duza. Pojedincima, savjet, postujte starije, njihove godine i uslove koje imaju da vam POKAZU ulov. Ja sliku tog monstruma cuvam i zelim Dedi da se oporavi od bolesti i da mojim kolegama, makar sa foto. pokazu ko ima pravu carlamu. A, ako neko misli da Senad onu "joju" nija oprao u 15 voda prije nego mu je odnio onakom slabasnom, nek razmisli. Bistro svim namjernim?! najozbiljnije. Radje se upitajte sto nema dozvola za Boracko i kome se stele koncesije obaranjem konkursa koji slijedi GARANT. Nikad dosta pozdrava BISTRO!

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la montana » 04 ožu 2011, 02:08

Sta se to vise ne prodaju dozvole za boracko? Tu vec odavno smrdi nesto ito pojako! De reci sta znas?
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la Kovach » 04 ožu 2011, 03:14

Mada ce opet past kritika jer je off topic ali da ti odgovorim druze Monty.
Prema mojim informacijama Konkurs je vec oboren za Jablanicu i Konjic, a mislim da je rijeseno za ostale vode na podrucju HNK. Navodno, cujem informacije da su ovi u Ministarstvu "iskopali" negdje jednom od potencijalnih interesanata za vode Jablanice i Konjica da ima neki sudski spor ili tako nesto te nece moci ucestvovati na Konkursu. Najveca greska je napravljena sto su lokalne zajednice, odnosno Opštine Konjic i Jablanica, da li slucajno ili namjerno ne znam, dale pismo podrske pored udruzenja i svim ostalim pravnim i fizickim licima koja su se prijavila na Konkurs mada medju njima ima onih koji i dan danas uveliko zagadjuju vode oko Jablanice i Konjica i nikom nista. Po meni pismo podrske se daje samo jednom pravnom ili fizickom licu ili jednoj nevladinoj organizaciji, a ne svima. Drugo je saglasnost , potvrda, uvjerenje ili neki slican dokument koji se mora svakome dati ako nema zakonskih smetnji za njegovo izdavanje, a drugo je pismo kojim direktno podrzavas nekoga da dobije vode na upravljanje, dakle misljenja si da ce taj neko kome si dao podrsku najbolje upravljati navedenim prirodnim resursima. To bi po meni isto bilo kad bi dosao na trku npr. konja i navijao za sviju "ha sokole" pa kako god okrenes moj je pobjednik <valjanjeodsmijeha> . Ministarstvo je zatrazilo ponovno dostavljanje dokumentacije i to su udruzenja uradila, a je li jos neko ne znam nisam se raspitivao imam sad precih (Babo mi je malo hasta), ali kad nesto saznam javicu. Sad je sve do Ministarstva, a po svemu sudeci mislim da bi udruzenja trebala dobiti vode kad niko ne zna jer sezona je pocela, a dozvola nema. Ovo ce biti propala sezona za ova udruzenja kako finansijski tako i sto se tice zastite ribljeg fonda kao i lani jer su se dozvole trebale vec uveliko prodavati, a ribocuvari raditi svoj posao koji sad ne rade jer ne smiju niti udruzenja imaju novca da ih plate.

BISTRO!

Avatar
Mr. Smith
Štela
Postovi:94
Pridružen/a:22 svi 2008, 13:29
Lokacija:Lukavac
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la Mr. Smith » 04 ožu 2011, 06:46

Djedov je problem sto nije maneken poput ostalih na slikama pa ne zna sakriti nedostatak kilaze...vidi se da nije pohadjao tu skolu manekenstva na C&R vodama...ribi je dodano 3-4 kile ocigledno ali sam ubijedjen da djed nema nista s time, ...to je stara skola, samo pecanje sve ostalo je nebitno! A neki komentari su bruka ziva, djede oprosti im, mladi su :oops: !


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la montana » 04 ožu 2011, 19:52

Opet pokolj ribe kao i prosle godine :shock:

Izvinjenje za off topic, ali sam zapanjen.

Dedo i stuka. Da mi zavrsimo s njim. Stuka mu je ogromna, ja toliku nikad nisam ni vidio, a kamo li ulovio i moja kapa dole. Kila gore dole nije bitna, jer nisam jednom sjedio sa ljudima koji su uvecavali ribe, ali iskusan ribar zna profiltrirati pricu i cuti i izdvojiti samo istiniti dio, o ostalo... ma pustite da ide niz vodu.
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Zaključano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”