Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la Seha » 22 vel 2011, 16:07

To sto ti mislis da ova riba ima vise ili manje kilograma je sasvim ok to je tvoja stvar. Ali nije mi ok nacin tvoje komunikacije! Ovo nije prvi put da ti se ja obracam i dok sam ja moderator necu ti dozvoliti da tek tako pljujes po drugima..
Znaci postoji pismeniji da nekazem kulturniji nacin da se napise kako ti imas drugacije misljenje a ne da pljujes i nazivas nekoga lazovom. Da meni je isto i 15 i 18 i 52 kg cestitacu covijeku u svakom slucaju i ako laze slagao je sam sebe. Eto koliko to mene sikira. Sto se tice vage eto nosili ste vi pa jeste li dogovorili koliko je koja riba na smoluci bila teska. Niste !
Mani se to sto ja nenosim vagu samo prijateljski savijet pokazi malo vise postovanja prema clanovima foruma.
slika


Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 22 vel 2011, 16:24

Seha je napisao/la:To sto ti mislis da ova riba ima vise ili manje kilograma je sasvim ok to je tvoja stvar. Ali nije mi ok nacin tvoje komunikacije! Ovo nije prvi put da ti se ja obracam i dok sam ja moderator necu ti dozvoliti da tek tako pljujes po drugima..
Znaci postoji pismeniji da nekazem kulturniji nacin da se napise kako ti imas drugacije misljenje a ne da pljujes i nazivas nekoga lazovom. Da meni je isto i 15 i 18 i 52 kg cestitacu covijeku u svakom slucaju i ako laze slagao je sam sebe. Eto koliko to mene sikira. Sto se tice vage eto nosili ste vi pa jeste li dogovorili koliko je koja riba na smoluci bila teska. Niste !
Mani se to sto ja nenosim vagu samo prijateljski savijet pokazi malo vise postovanja prema clanovima foruma.

A gdje sam to uvrijedio nekog clana foruma!? Ajd mi citiraj taj post molim Te! Jesam li argumentovano iznio i potkrijepio svoju izjavu "laze kilazu" sa slikama stuke koja stvarno ima 24 kg i koja kada se uporedi izgleda kao mama od ove djedove sa Snjeznice?? Ja mislim da JESAM!

Evo jos malo o ovoj ogromnoj stuki .... enjoy :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=euI8ts-xO6c

Sto se tice vage i vaganja sarana fazon je sto nismo vagu drzali kako treba i da smo za onu vagu trebali tronozac za vaganje a mi smo je drzali rukama i tu je bio citav fazon! Kasnije kada je saran uhvacen ponovno (nakon nekih 2 sedmice poslije toga) izmjeren je vagom koja ne laze i doslo se do tacne kilaze ribe. Tu je rijesen problem oko toga.

I to sto si moderator ne daje ti za pravo da tu "titulu" iskoristavas u svrhe plasenja i nekih prijetnji. Malo degutantno zvuci! Mene uz to sve neces zaplasiti! Znam kako forumi funkcionisu pa tako i ovaj, na kojem je offtopica na svakoj temi brdo al' se vi vase moderatorske ovlasti hvatate samo onda kada to vama licno odgovara i kada ostajete bez argumenata! Razlog zasto Ti se obracam ovim tonom i ovakvim rijecima jest taj da malo ohanes sa ovim JA SAM MODERATOR! E pa i ja sam clan koji nista nije pogrijesio!

Dakle, ako si moderator sebi si, nisi meni, sve dok ne krsim pravila foruma!

Bistroooo

PS: sad ocekujem ban :87:
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la montana » 22 vel 2011, 16:34

Ovo su sve ogromne! Ja im vecinom lovim unucad! <ribarcina>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la Seha » 22 vel 2011, 17:23

Ti ili nezelis ili stvarno nevidis gdje je problem u tvojoj komunikaciji. Sad si se kao i na mene natakario. ZABORAVI.
Eto i ovaj dedo mozda nije imao stalak za vaganje, pa jos kineska vaga il kantar koji laze par kg. To bi trebalo da ti da za pravo da ga naziva lazovom.. Dosta vise, rekao sam ti vec sta mislim o tvom postu i tvom nacinu komunikacije. Niti sam ja ovdje policajac niti pedagog i ako dobijes ban to ce uraditi administrator a ne ja.
Samo ti skrecem paznju na malo korektniji odnos i nista vise od toga. Uzivaj i ti
slika

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la Kovach » 22 vel 2011, 22:38

Sto se tice ulova, ma koliki on bio treba ga gledati sa postovanjem. Mislim da nije toliko bitno da li neka riba ima 15, 20 ili vise kilograma, a slazem se sa Sehom da se to moze i malo kulturnije reci. Izgleda da pojedini clanovi foruma trebaju vratiti na onaj prvi korak kad su dolazili na ovaj forum, a to je detaljno iscitati pravila foruma. Ako neko ne smatra uvredljivim to sto starijem covjeku kaze da laze, onda to ne mora znacit da nisu prekrsena pravila ponasanja na forumu(zabranjeno vrijedjanje ostalih clanova foruma), nego je problem u njegovom shvatanju . Ljudi moji, pokusavamo promovisati ovu stranicu i forum, a na drugu stranu necemo da ulozimo nimalo truda da svoje postove pisemo na nacin da nikoga ne uvrijedimo. Ne kazem da trebamo svi imati isto misljenje, ali u raspravi mozemo koristiti malo primjereniji rijecnik i opet iskazati svoje misljenje bez vrijedjanja drugih. Nikako ne mogu shvatiti pojedince kojima se kao ne svidja ovaj forum i stranica i uvijek im nesto smeta, a uvijek su tu, ne idu nikud. Zasto zavaravati samog sebe? Ja kad prvi put osjetim da ovaj forum nije za mene ili da clanovi foruma nisu ljudi koji zasluzuju da se druzim sa njima, da moderatori zloupotrebljavaju svoje "ovlastenje" ili da administrator nekorektno obavlja svoj posao , ja cu zauvijek otici sa foruma bez vrijedjanja ikoga. Posto ne mislim tako onda uvijek dva puta procitam svoj post prije objavljivanja, da nebi koga uvrijedio. Nije zato sto se nekoga bojim i sto izbjegavam zavaditi se sa nekim nego bas iz razloga sto postujem svacije misljenje i postujem svakog clana ovog foruma. Ovo je prijateljska besjeda, bez da ikoga vrijedjam, a ujedno i molba da malo vodimo racuna o pisanju na forumu radi ljud koji su tek dosli ili imaju namjeru doci na ovaj forum. Ako pak neko ovaj moj post shvati kao, nedao Bog vrijedjanje, sta ja tu mogu. Do mene nije, jer za mene su svi clanovi ovog foruma isti, svi su mi dragi i zelja mi je da se jos dugo druzimo na ovom forumu.

Bistro!


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la rusko » 23 vel 2011, 06:32

kako god okrenemo ode sve u... OFF TOPIC!!! :87:

...mozda je djeda "BiH gorostas", a onaj italijan sitan covjek, pa zato stuka od 20 kg izgleda sicusna...
slika slika

Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 23 vel 2011, 16:20

Kovach je napisao/la: Izgleda da pojedini clanovi foruma trebaju vratiti na onaj prvi korak kad su dolazili na ovaj forum, a to je detaljno iscitati pravila foruma. Ako neko ne smatra uvredljivim to sto starijem covjeku kaze da laze, onda to ne mora znacit da nisu prekrsena pravila ponasanja na forumu(zabranjeno vrijedjanje ostalih clanova foruma), nego je problem u njegovom shvatanju .
Bistro!

Kovach uz duzno postovanje, ja jedino vidim problem u vasem (Tvom i Sehinom) shvatanju ovdje! Djed sa Snjeznice NIJE CLAN FORUMA pa shodno tome nisam napravio nikakav prekrsaj! NISAM VRIJEDJAO DRUGE CLANOVE OVOG FORUMA!!! I ovdje ne vidim nista nekulturno, vi ako to tako vidite, to je licno vas problem moj nije.
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la @ldin » 23 vel 2011, 18:04

Uz duzno poštovanje prijatelju "Ko_fol ...." griješiš , sa svakaog mogućeg aspetkta ...
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la Kovach » 24 vel 2011, 00:41

Ne zelim se ubjedjivati sa bilo kim ko grijesi, a ko nije. Ima jedna stara narodna "Ako ti trojica kazu da si pijan, valjaj se". Nisam htio da budem niciji advokat niti da koga branim samo sam iznio svoje "problematicno" misljenje. Ako neko nije clan foruma ne znaci da mozemo psovati, vrijedja i ko zna sta jos, a da to ipak bude kulturno jer nisu prekrsena pravila foruma. Za mene nije tako i za mene ce to uvijek biti nekultura i krkanluk bez obzira o kome se radilo i ne pada mi na pamet da se s nekim ubjedjujem! Ja sam davno svoje licne probleme ove vrste rjesio, a ko nije neka stane pred ogledalo i odrzi jedan radni sastanak sam sa sobom.
"Ko_fol_ribar", srdacan ti pozdrav, sve najbolje u zivotu, mnogo lijepih ulova i samo naprijed !

Posto me neko vidi kao problem odoh sa ovog dijela foruma i za mene je ova prica zavrsena za svagda!

BISTRO!

Avatar
labud
Pravo piskaralo
Postovi:342
Pridružen/a:14 sij 2008, 00:33
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la labud » 24 vel 2011, 01:04

Sta se svadjate ko djeca na tresnji !!!
Dosta prepucavanja kilaza nije bitna po mom misljenju nek je deda ziv i zdrav i da peca jos puno godina obradovao se deda ulovu bilo i proslo deda i dalje zabacuje zato NO SIKIRIKI ljudi hejjj <titinpionir>

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la rusko » 24 vel 2011, 06:36

ne vidi niko nikog kao problem, vec odoste u off topic i to sa nekom prepirkom, da je sala i zeza u pitanju bilo bi bolje...
slika slika

Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 25 vel 2011, 00:27

Kovach je napisao/la:Ne zelim se ubjedjivati sa bilo kim ko grijesi, a ko nije. Ima jedna stara narodna "Ako ti trojica kazu da si pijan, valjaj se". Nisam htio da budem niciji advokat niti da koga branim samo sam iznio svoje "problematicno" misljenje. Ako neko nije clan foruma ne znaci da mozemo psovati, vrijedja i ko zna sta jos, a da to ipak bude kulturno jer nisu prekrsena pravila foruma. Za mene nije tako i za mene ce to uvijek biti nekultura i krkanluk bez obzira o kome se radilo i ne pada mi na pamet da se s nekim ubjedjujem! Ja sam davno svoje licne probleme ove vrste rjesio, a ko nije neka stane pred ogledalo i odrzi jedan radni sastanak sam sa sobom.
"Ko_fol_ribar", srdacan ti pozdrav, sve najbolje u zivotu, mnogo lijepih ulova i samo naprijed !

Posto me neko vidi kao problem odoh sa ovog dijela foruma i za mene je ova prica zavrsena za svagda!

BISTRO!

Vidis evo Ti svojim postom direktno vrijedjas al' to ne vidis! Sebi si dobar i kulturan. A to sto Ti dijelis misljenje i nameces drugima svoje i pri tome vrijedjas to je drugi par cipela jel? E pa nece moci drug moj. U mene to ne prolazi!

I cuj to. Drzis se neke stare isfurane fraze : Ako Ti trojica kazu da si pijan valjaj se! Eeeee Boga Ti! A sta ces ako si Ti pio sok? Tu ne vidim razlog da se valjam iako su mi trojica rekla da sam pijan !!! :wink:

I gdje sam ja psovao na nekoga? Ajd mi to fino ovdje iznesi i citiraj!

To sto ste vi i dan danas Titovi pioniri pa vam ostalo od Titove zakletve da se starijem od sebe ne smije reci da LAZE iako znate da nije upravu, to je opet vasa stvar i vase misljenje i poimanje stvari! Ja nisam takav kao vi iako sam polozio Titinu zakletvu, davno bilo, tamo neke 1987. cini mi se :roll:

Glavno je odmah ovdje prisit nekome da je nekulturan i da je krkan i da je bezobrazan zato ako je iznio SVOJ LICNI STAV ma kakav on bio! To sto se moj LICNI STAV razlikuje od vaseg Titoistickog gdje mladji pred starijima klimaju potvrdno glavom na svaku njihovu jer po Bogu oni su stariji to je samo MOJA STVAR a ne vasa! I ponavljam sve dok ne vrijedjam direktno CLANOVE FORUMA cist sam ko suza a to sta Ti ili ostali misle o tome pa sa tim svojim misljenjima idete u off sa temom e to nije moja stvar nego vasa! Slabo se snalazite sa argumentovanjem pa onda opletete o tome kako ste vi po Bogu kulturni. I po Bogu brate ko vam dade pravo da Vi odredjujete ko je kulturan a ko ne? Sta ste vi to? Pedagozi? Ja koliko znam niste! I onda o cemu vi?

ccc

Izvinjavam se adminu i ostalim forumasima zbog off topica ali sam morao odgovorit na ovo bez argumentovano prisivanje nekih dijela i dijeljenje epiteta.

PS: odoh sa teme, sta god se napise ionako ce biti offtopic.Nadovezivat se vise necu! Ja sam poceo sa slikama stuke od 24 kg i bio sam u temi dok se neko nije sjetio da mu je dosadno pa malo bi da pise po forumu!

Vozdrica <123321>
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!

ljenguz
Početnik
Postovi:4
Pridružen/a:23 ruj 2010, 20:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la ljenguz » 01 ožu 2011, 23:26

Nije Tito postavio odgojnu skrupulu o postivanju starijih. Ovo nije priprema vojne parade da se covjeku moze prisiti odoka "klimanje glavom". Postivanje starijih je izaslo iz svakog pozitivnog odgoja balkanske familije. Tek se sada, poslije rata osjeti razlika od "onoga" vaspitanja i sadasnjeg NE iliti, modernog vaspitanja makar se samo odnosio na ustupanju mjesta u tramvaju sto ce se bumerangom vratiti u lice bacacu koji je zagovornik tihe anarhije u podizanju i vaspitanju mladih. Bistro!

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la masterbih » 02 ožu 2011, 00:04

venturecarp je napisao/la:Dana 30.04.07 na jezeru Snijeznica uhvacena stuka 20,2kg /133cm. Ovu kapitalku uhvatio je Hasanovic Sahbaz (rodjen 1938) pocasni clan SRD "SARAN" Teocak.
slika
slika
Ovaj Sahbaz nije vrijedan komentara uopste, ne zbog toga sto je tezina ribe van svake pameti, vec zbog toga sto je prste uvalio ribi u oci, a sto se tice tezine: za takvu cifru nije ruzno reci da laze, postujem kad kolege prisiju 1-3kg, al kad prisiju 5-10kg onda vec imaju problem sami sa sobom..
Kad listam neke casopise i gledam razno razne parade ulova stvarno se nasmijem od srca, da nema ovakvih kao nas "Sahbaz" bilo bi dosadno.
Ne vjerujem da je tu pricu plasirao Sahbaz vec vlasnik jezera, SRD koje gazduje i tome slicno kako bi privukli masu, a upravo ovakvi kao mi, sto procijenimo stanje, i nismo pozeljni iz razno raznih razloga na takvim mjestima.
Njima trebaju ljudi koju se slazu da je Crna boja, Bijela kad to oni kazu <djed>

P.S Stan'te mirno, evo Sahbaza..
Mogo nas je obadvojicu zik, zik.. :456:
Dobro smo prooosli, dobro smo prosli..

ljenguz
Početnik
Postovi:4
Pridružen/a:23 ruj 2010, 20:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stuka 20,2 kg jezero Snijeznica!!!

Post Postao/la ljenguz » 02 ožu 2011, 01:32

Mislim da je "stukendara" vec bila odavno mrtva. Dok su se odmorili, dok zapalili cigar, dok nasli dobar aparat u komsiluku ili isli kuci po njega, prsti u ocima su bili samo nacin pridrzavanja ove ribetine. Tako razmisljam jer joj je vec Amin bio proucen cim je izasla. Slucajno, a ja jos cuvam ovu fotografiju (isjecak iz nekih novina), a podpisnik teksta je bio, izvjesni" E. Dz. Bistro

Zaključano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”