Pelagićevo - šaran od 20+

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Pelagićevo - šaran od 20+

Post Postao/la Seha » 04 pro 2008, 19:00

Vjeruj mi na rijec da u Jablanickom plivaju podmornice. Ovo ljeto na skupu nismo imali srece da lociramo sarane (ipak je to veliko prostranstvo za samo par dana ribolova bez pripreme terena) ,ali nikad u zivotu necu zaboraviti petodnevni ribolov kad sam u Buturevic Polju vadio stapove da bi se bar malo naspavao. Tada sam izgubio 2 komada za koje mogu sa sigurnoscu reci da su bile ribe zivota.
Jednostavno ih nisam mogao zaustaviti u bijegu prema potopljenim panjevima. Znaci bez sumnje velike ribe su tu samo se postavlja pitanje hoce li ih Seha Nono i ostali clanovi USR Glavatica uspijeti sacuvati od krivolovaca bez icije pomoci. Mislim da bi se svi koji love na jezeru trebali ukljuciti u ovu borbu protiv mrezarosa. Bar danas svi imamo mobilne telefone i mozemo anonimno javiti cuvarima ukoliko vidimo neke nepravilnosti na vodi sto ce im uveliko pomoci u ovoj borbi.
Treba da se svi zapitamo sta smo to mi ucinili da bi se situacija na vodi promjenila na bolje.
Pozdrav i Bistro
slika


Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pelagićevo - šaran od 20+

Post Postao/la hero » 04 pro 2008, 22:48

Drustvo nekako mi se cini da se malo suplja baca, nema te ribe koju ja sa foto aparatom nemogu naciniti puno vecom nego sto je , a kod videa je nesta drugacije, npr ako imam ribu od 5 kila da je snimim naravno da mi je nece drzati civjek koji je visok 2 metra, nego ce je drzati npr. Suzi koji ima metar i po i ako nema objekata oko njega ta riba izgleda ko da ima 15. Npr, stuka iz Sarulestija koju sam ulovio imala je 115cm, u mojim rukama (moja visina je 196cm) vjerujte izgledala je smijesno a u rukama suzija koji je morao iznad glave ruke dici...... e to je vec nesto drugo, zato poznavajuci konstrukciju None I Sehe i ugao snimanja garantujem da se radi o izuzetno velikim saranima.
Pozdrav ntv Hayat
Bistro BiH NTV Hayat

Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pelagićevo - šaran od 20+

Post Postao/la hero » 04 pro 2008, 22:53

Ijos nesto puno se cuvarima moze pomoci npr, stimulacijom, naravno novcanom, koliko bilo njima je to za uhar sto se kaze , pa hajmo koliko ko moze dati za jednu izvadjenu mrezu, a ja cu svaku sto izvade snimiti a ovi sto vicu bravo, bravo samo tako nek daju po 5km bar za jednu.
Bistro BiH NTV Hayat

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pelagićevo - šaran od 20+

Post Postao/la Kovach » 05 pro 2008, 20:27

Aferim HERO, nek svako da po malo doprinosa da se riješi javašluk na vodama u BiH i biće OK . Najlakše je iz prikrajka i tople sobe komentarisati i kritikovati, a ništa ne raditi. Sačekaj da "budale" rješe probleme, svađaju se sa kriminalcima, a onda štap u ruke i lovi do mile volje.Do kad će u manjini biti Diver, Nono, Šeha, Roko, Mirza, Kovach i drugi ( izvinjavam se ako sam nekog izostavio) koji pokušavaju nešto uraditi. Probudite se iz zimskog sna i bar nazovite pa prijavite kriminal, a ostalo je naša briga. BISTRO BiH!!!

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pelagićevo - šaran od 20+

Post Postao/la Seha » 07 pro 2008, 19:59

Ovu temu smo definitivno rasturili 90% komentara koji nemaju veze o ovom Zlajinom saranu.
slika


Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pelagićevo - šaran od 20+

Post Postao/la hero » 07 pro 2008, 20:49

Ma znam rodjak izvini znas da ja ne komentarisem puno al nekad bas moram.....
Bistro BiH NTV Hayat

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pelagićevo - šaran od 20+

Post Postao/la Seha » 07 pro 2008, 23:46

Bez ljutnje rodjak ali svi smo pomalo ucestvovali u tome.
Ja sam se licno dvoumio dal uopste da ostavim ijedan komentar nakon onog prvog posta gdje sam cestitao Zlaji na ulovu.
Treba otvarati nove teme bar to nije tesko.

Pozdrav svima
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”