Sezona 2011

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Sezona 2011

Post Postao/la rusko » 13 kol 2011, 11:30

Seha je napisao/la:Ova riba na slici broj 5 ocigledno da je nekad davno kao mala bila koristena kao keder :shock:
Sta ti je priroda burazeru, popravi i ono sto covijek svom silom pokusava unistiti.
Takodje i primjer da i C&R ozlijedjene ribe moze biti pametna stvar ;-)
slika slika


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sezona 2011

Post Postao/la Seha » 13 kol 2011, 17:34

Moze gdje se to sjeme primi. Kod nas generalno govoreci nema sanse da se priblizi statiskikama zemalja evrope gdje je takav odnos prema kapitalnim ribama savim normalna pojava dok se kod nas ibrete il" krste kad te vide da vratis ribu nazad.
Nazalost tako je to i u regionu pa se namamo na koga ni ugledati :wink:
Ovaj forum je prije bio prvi u BiH koji je maksimalno promovirao C&R u zadnje vrijeme smo malo grohnuli pa su rijeci poput ulovio zamijenio izraz "maknuo". Maknu je i nema je vise. Haj da nebrljamo temu jer sam sto se tice ovih stvari "zapaljiva materija".
slika

Žiko
Štela
Postovi:69
Pridružen/a:16 pro 2009, 10:42
Lokacija:Ljubljana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sezona 2011

Post Postao/la Žiko » 16 kol 2011, 08:31

Seha je napisao/la:Ludnica. Bistro Zikson i gledaj u buduce ko te vec slika da neosijeca dijelove ribe.
Zdravo svima,

što se tiče slika mislim da sam ja nešto zaj......, pošto kad sam smanjivo slike, jer slike koje nisu smanjene one su ok. tako da tu sam krivac ja ;).
do idučih ulova Biiiiiiiiiiiiistro iz Slovenije.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sezona 2011

Post Postao/la Seha » 16 kol 2011, 10:25

Super onda sve za 5. Bistro majstore i jdva cekam nove fotke.
Ja na novoj vodi lovio 2 dana temp vode bila 21 C i to je sigurno bio razlog sto su izostali ulovi. A vidim ih tu su, prevrcu se suncaju, ali nece da se hrane. Cekam malo da zahladi pa opet da probam.
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”