Austrian Fishing Show - Saranski sajam na vodi 2011

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:
Austrian Fishing Show - Saranski sajam na vodi 2011

Post Postao/la masterbih » 03 tra 2011, 02:00

02.04.11 sam posjetio Austrian Fishing Show - Sajam na vodi, najbolji sajam u Evropi za saranski ribolov, a bude i dosta izlagaca varalicarske opreme, opreme za ljubitelje fidera - dubinskog ribolova sa hranilicom i jos mnogo toga..

slika
Tomislav Popovic (Toma carp), vlasnik "The Baits Of Glory" i ja

slika
Ja i Bill Cottam, vlasnik "Nutrabaits"

Detaljnije i vise slika ovde: Austrian Fishing Show 2011


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Austrian Fishing Show - Saranski sajam na vodi 2011

Post Postao/la montana » 03 tra 2011, 06:26

Majko draga koliko proizvoda za ribolov sarana.... eto meni biznisa za kamion kad se vratim u BiH. <vozac>

Samostalni prijevoznik raje i opreme do jezera! Ovo nema sanse da stane u auto, ni sa prikolicom. :135:
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Austrian Fishing Show - Saranski sajam na vodi 2011

Post Postao/la masterbih » 07 tra 2011, 02:11

Svako auto je malo hehe..

Žiko
Štela
Postovi:69
Pridružen/a:16 pro 2009, 10:42
Lokacija:Ljubljana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Austrian Fishing Show - Saranski sajam na vodi 2011

Post Postao/la Žiko » 08 tra 2011, 18:55

Sajam je bio super, bio sam na mnogo sajmova ali ovaj je stvarno ok. a i cjene su super.
a evo in nekih slika.
sezona 2011 001.jpg
sezona 2011 002.jpg
sezona 2011 006.jpg
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Austrian Fishing Show - Saranski sajam na vodi 2011

Post Postao/la Seha » 11 tra 2011, 10:50

Vidi Tome sto je "obijelio od sarana" :mrgreen:
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”