Ima li jos sta god da se kaze

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
Emir
Štela
Postovi:97
Pridružen/a:25 lip 2006, 10:01
Lokacija:Germany
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ima li jos sta god da se kaze

Post Postao/la Emir » 27 lis 2006, 23:28

Ima li jos sta da se kaze u vezi saranskog ribolova a da nije vezano za bilo kakvo takmicenje ??????????????????????????????
budi fer,uhvati i pusti


candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 28 lis 2006, 08:03

Ima sta god hoces,samo pitaj.
Ima mali problem,u stvari.Ovo je relativno mlad forum,a u okruzenju ima ili je bilo dobrih bas sarandzijskih foruma gdje je svaka tema razradjena do tancina.E,da se nebi ovdje desavalo kao na srsbih.com gdje recimo Spektar "pejstuje" kompletne tekstove sa drugih sajtova (i naravno ne napise da ih je mazno) i onda mu aplaudiraju i dive mu se kako je "iscrpan".
Pitaj sta god te interesuje vidim da ovdje ima uvijek spremnih da pomognu,a i ja s njima ako znam.

Avatar
Emir
Štela
Postovi:97
Pridružen/a:25 lip 2006, 10:01
Lokacija:Germany
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Emir » 29 lis 2006, 14:40

Izvinjavam se ja sam u totalno pogresnom filmu mislim u rubrici "TAKMICENJA" i jos postavljavam takvo pitanje jos jednom izvinjenje jer sam jedan od protivnika takvih stvari mislim ako neko "Kocka" ima poker i anjc za takve stvari a ko hoce da se !"takmici" ima i bacanje kamena s ramena a pecanje je pecanje i ako mi neko kaze da se relaksira uz pecanje na takmicenju onda mu to otvoreno kazem da "LAZE" samo sam zbo toga pitao ima li sta da se kaze o saranskom ribolovu a da nije vezano za TAKMICENJE pardon i ovo mi je pisanje ispalo"s brda s dola" znam da nisam ribar od velikih rijeci jer ono sto osijecam tesko je reci rekao je tako slicno i Aki Rahimovski da ne ispada da i ja kradem tudje rijeci na kraju svakom svoje BISTRO
budi fer,uhvati i pusti

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 29 lis 2006, 20:18

Volim da igram remi i rulet,a poker obozavam i uzivam dok igram(naravno u lovu).Isto tako uzivam i kad pecam u lovu i nema smisla da mi govoris da lazem.

Avatar
StariAlas
Piskaralo
Postovi:234
Pridružen/a:16 lip 2006, 19:17
Lokacija:na obali ili u camcu!!!
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la StariAlas » 30 lis 2006, 06:59

BISTRO OBADVOJICI, MOZDA JE EMIR HTIO DA KAZE DA NIJE ISTO PECATI SARANA NA TAKMICENJU, I ONAKO KADA ODES SA DRUSTVOM NA VODU, JA ISTO MISLIM DA SE NA TAKMICENJU NE MOZES TAKO OPUSTITI, KAO NA OBICNOM IZLAZKU NA VODU, ALI SVAKO IMA SVOJ SISTEM PA NEKA TAKO I OSTANE,,,,
StariAlas


candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 30 lis 2006, 09:12

Upravo tako.Na takmicenju ne moze:rostilj,alkohol(kako da pijes a da te drzi koncentracija 50 ili 100 sati),kotlic,meze,drustvo...,al to ne znaci da ne uzivamo.Pa ja i kad pecam "na slobodno" ja se najcesce kladim ko ce prvi upecati,ko ce najvecu itd.Na kraju krajeva,sta je cilj vecine sportskih ribolovaca?Da nadmudre ribu!Zar i to nije takmicenje?!Zar i to nije stvar nekome prestiza,a nekome unutrasnje satisfakcije?!E,sad neko bude dzentlmen pa kaze:nadmudrio sam te-postedicu ti zivot,a neko na zalost ne.
Zato ono "svako laze kad kaze" je malo neodmjereno.

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 30 lis 2006, 09:17

Izvini Alas nisam dobro procitao tvoj post,mada si i dalje u pravu.To samo zavisi sta koga opusta.Neko se opusti tako sto pusti BN satelit i gleda narodnjake i kuca poruke.Ja od toga dobijam slom zivaca.

Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la svirac » 30 lis 2006, 11:44

candr BN je napisao/la:Neko se opusti tako sto pusti BN satelit i gleda narodnjake i kuca poruke.Ja od toga dobijam slom zivaca.
Hehehe .... ja moram popiti kalcijum da smanjim osip na kozi!!!
CandrBN moj si covjek!
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 30 lis 2006, 19:39

Lavor asik mlake vode iz bojlera + caj sa rumom nakon smrzavanja u ribolovu = maximalno opustanje :lol:
slika

Avatar
Emir
Štela
Postovi:97
Pridružen/a:25 lip 2006, 10:01
Lokacija:Germany
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Emir » 30 lis 2006, 20:11

Postovanje drago mi je da nespavate !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jos jednom da se izvinem svim takmicarima !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ali ja sam samo iznio svoj stav i to na pogresnom mijestu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nisam nikog nazvao lazovom ali svako se nadje negdije u toj prici!!!!!!!!!!!!
Samo jos jedno al da neispadnem dzentlmen "prije nego ribi poklonimo zivot netreba zaboraviti da smo joj ga prvo ugrozili " zato pustanje ribe netreba da se smatra kao neki cin "ja u ulozi sveca" i poklanjam zivot nego sasvim normalno pustio sam te danas da bi te uhvatio i moj kolega pa i ja opet nekad sutra ili jos bolje nekad moji potomci eto toliko i svima puno uspijeha na narednim takmicenjima BISTRO
budi fer,uhvati i pusti

Avatar
Aco
Haman Štela
Postovi:50
Pridružen/a:19 kol 2006, 07:58
Lokacija:selim se na jezero
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Aco » 30 lis 2006, 22:53

Seha je napisao/la:Lavor asik mlake vode iz bojlera + caj sa rumom nakon smrzavanja u ribolovu = maximalno opustanje :lol:
sve ovo, ali bez ruma a, naravno sa vu..., vu..., vut..., pa, naravno sa vutra :wink: drage kolege...

Avatar
Aco
Haman Štela
Postovi:50
Pridružen/a:19 kol 2006, 07:58
Lokacija:selim se na jezero
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Aco » 30 lis 2006, 22:58

je*em li ga onda Ja pecanje izgleda ne kapiram dobro...kladim se a, kao u isto vreme sam opusten i kao boli me uvo ko` ce pobediti...to mi otprilike nekako i ne ide bas. Pecanje je hobi a, ne religija. Slobodno pecanje je uzivanje i opustanje, ne bih bas bio siguran da vazi i za takmicarsko a, ulozio sam kintu. Ne bih bas voleo da non-stop ulazem kintu a, gubim i kao boli me uvo...

Avatar
Emir
Štela
Postovi:97
Pridružen/a:25 lip 2006, 10:01
Lokacija:Germany
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Emir » 31 lis 2006, 00:15

E ovo se zove opustanje u ribolovu kad ti se opuste svi organi osim srca i pluca
budi fer,uhvati i pusti

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 31 lis 2006, 09:09

Nemoj misliti da hocu da se svadjam s tobom,Emire,al ocigledno trebas procitati kompletnu temu koju si ti postavio detaljno.
E jedino da sad krenemo tumaciti pojmove:relaksacija,uzivanje,opustanje.
Sad nesto sto se odnosi uopsteno
Ja znam da veliki broj ljudi ne voli saranska takmicenja,a pogotovo takmicare.Razumijem ih(necu reci zasto) i ne volim polemisati o tome preko tastature.
Isto tako veliki broj ljudi ne voli uopste saranski ribolov(mislim na "moderan nacin").I njih razumijem.
Takodje veliki broj ljudi ne moze da "svari" tu stvar da riba kad se uhvati moze i da se pusti,pa onda to zovu "proseravanje".
Zato,Emire ako procitas dobro moje postove ja sam i rekao da je pustanje ribe za nekoga stvar prestiza,a za nekoga stvar unutrasnje satisfakcije.
Zadnja izmjena: candr BN, dana/u 31 lis 2006, 09:33, ukupno mijenjano 1 put.

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 31 lis 2006, 09:30

Aco je napisao/la:je*em li ga onda Ja pecanje izgleda ne kapiram dobro...kladim se a, kao u isto vreme sam opusten i kao boli me uvo ko` ce pobediti...to mi otprilike nekako i ne ide bas. Pecanje je hobi a, ne religija. Slobodno pecanje je uzivanje i opustanje, ne bih bas bio siguran da vazi i za takmicarsko a, ulozio sam kintu. Ne bih bas voleo da non-stop ulazem kintu a, gubim i kao boli me uvo...
Kad pecas za sebe,jel te boli bas uvo kad ti zapisti signalizator,il zazvoni zvonce il zaigra vrh stapa il plovka,pa kazes sebi:"ma ko ga sisa ja sam doso da se opustim,nek udara kolko oce"?
Jel nisi i ti ulozio kintu u pribor,dozvolu,gorivo,mamce,klopu,pice(ovaj pojam se moze dvojako tumaciti),a neko ko nije ribolovac gleda te sa strane i kaze:"vidi ga,majke ti,kolko da para da uhvati par skobalja!
Sta mislis koliko ljudi zimi prodje autima lijevom i desnom obalom Drine i vidi nas do pojasa u vodi(na minus nekolko)kako pecamo?Vecina kaze:"kakvi su ovo ludaci!?".
Ne uzivamo/opustamo/relaksiramo se svi na iste nacine.
Tema je teska ko tuc.Dobra je za decembar/januar.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”