Ima li jos sta god da se kaze

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Carp Team SPEKTAR
Početnik
Postovi:29
Pridružen/a:16 srp 2006, 11:21
Lokacija:banja luka
Kontakt:
pitanje

Post Postao/la Carp Team SPEKTAR » 22 stu 2006, 16:53

.E,da se nebi ovdje desavalo kao na srsbih.com gdje recimo Spektar "pejstuje" kompletne tekstove sa drugih sajtova (i naravno ne napise da ih je mazno) i onda mu aplaudiraju i dive mu se kako je "iscrpan".
Nebi htio da se uplecem u polemike ali me samo zanima sta ti imas protiv mene....
rodjen za ribolov prinudjen na rad


candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 23 stu 2006, 09:09

Nervira me zato sto je to radio moderator(tj TI) na forumu zvanicnog sajta SRSBIH!Da se radilo o bilo kom drugom sajtu ne bih reagovao,a ako te jos nesto interesuje imas moj br telefona pa nema potrebe da se dopisujemo

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 23 stu 2006, 10:19

Nervira me SRS BIH zato sto ga vode lopovi.Nervira me http://www.srsbih.com zato sto je izrada tog sajta "kostala" 4500km!!!I tim povodom cu se oglasiti uskoro u medijima.Tebe sam potkacio,onako,usput posto si se svrstao uz njih

edin
Početnik
Postovi:2
Pridružen/a:23 stu 2006, 19:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la edin » 23 stu 2006, 20:45

Postovani gospodine candrBN ,moje ime je Edin Skocic i urednik sam portala http://www.bih-ribolov.com i imam namjeru da ovdje razjasnim par stvari.Kao prvo forum koji vi ovdje pominjete nije forum SRS BIH vec od bih-ribolov.com i ovaj forum je uz moju dozvolu linkovan sa stranice saveza.Znaci Spektar nije moderator na forumu od saveza nego na pomenutom, dozvolu da se adresa ovog foruma linkuje na stranicu od saveza donio sam ja i Spektar sa tim nema apsolutno nikakve veze,tako da vasa tvrdnja da je on stao na neciju stranu je neistinita.Ja licno, a vjerujem i Spektar nisu stali ni na ciju stranu, u stvari mi smo na strani svih bih ribolovaca i da iskren budem vas licni rat protiv saveza me apsolutno neiteresuje.I jos bih uzeo sebi za slobodu das vas drugarski posvjetujem da nedajete izjave protiv saveza preko medija ,jer 90 posto medija u BiH objavljuje tolike gluposti da ih je trebalo davno zatvorit.Nego ako vi imate nesto protiv ribolovnog saveza najbolje je da se obratite sudu.I onda kao i u svakoj pravnoj drzavi podnesete tuzbu i iznesete valjane dokaze na sudu,onda sud saslusa i tuzenu stranu i donese presudu.I mirna Bosna ,a ovo tuzakanje po medijima vjerujte mi polako postaje tragokomicno.
A sad malo o "maznuo"
Postovani gospodine ,istina je da je Spektar prenio recep za bolie sa jednog sajta bez odobrenja i to ni u kom slucaju ne odobravam, no dali je potrebno praviti ovoliku kampanju zbog jednog recepta ostavljam drugima da presude.Nazalost u ovoj drzavi "maznute" su mnogo krupnije stvari kao napr. kompletne firme ,imanja ,ogromne svote novca, pa je ispalo da je "ujeo vuk magaraca" ,a Spektra ovoliko napadati zbog recepta je u najmanju ruku neprimjereno.No kao sto rekoh ostavljam drugima da o tome sude ovo je samo moje misljenje.
Jos bih zelio skrenuti paznju da za forum kojem sam ja administrator i koji je linkovan i sa stranice saveza niko nije dobio nikakve pare,ovo iznosim iz razloga da nebi doslo do zabune kada neko bude posjecivao forum sa sa stranice srsbih da misli da je Edin Skocic administrator foruma dobio 4500 km od saveza,kao sto ste vi gospodine ustvrdili.
Drugarski pozdrav Edin Skocic

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 23 stu 2006, 23:40

Moje ime je Nebojsa Tuzlancic.
Prvo:ja ne znam da kad "odem" na srsbih.com i "kliknem" na forum on mene automatski linkuje na tvoj forum i ne moram to da znam.Za mene je to i dalje forum srsbih.com.Tvrdnja da se Spektar svrstava na "neciju stranu" je znaci istinita.
Posto te "moj licni rat protiv saveza" ne interesuje,onda nemoj sebi da dajes slobodu da me savjetujes,pogotovo ne tako prizemno.Valjda se u pravnim drzavama podrazumijeva da se javno govori o lopovlucima.Ja cu ih i dalje nazivati lopovima (zato imam dokaze),a neka oni mene tuze za klevetu ako nisam u pravu,a mozes probati i ti posto vidim da si na njihovoj strani.A sto se tice mojih izjava u medijima-tek sam poceo.Duga je zima.
90% televizija bi ti zatvorio u Bosni?!Alal vjera!
Dalje.Prica o "maznutom" jednom receptu je notorna laz.Izbrisao si bar 20ak recepata i jos toliko tema o saranskom ribolovu koje su ukradene sa drugih sajtova.Samo da te napomenem da i dalje imas ukradenih tema na forumu i to u rubrici "varalicarenje"(7 kom).U rubrici "musice" ima o musicama 14 tekstova .I da ti ne nabrajam vise znas ti to i sam.
Ovo je vrlo lako provjeriti tako sto se iz pomenutih tekstova izvadi karakteristicna recenica i otkuca na pretrazivac.Odmah se dobije odakle je maznuto!Internet je cudo!

Sto se pomenutih para tice ja 100% znam da je za izradu 2 web portala (srsbih.com i jos jedan posvecen Karaotoku) na 8.sjednici upravnog odbora od 04.11.2006. odobreno 8500km!!Sto je previse-previse je!Vjerujem da ti nisi dobio nista posto ih ima vec dosta u talu,tako da i nisam tvrdio to ,kao sto kazes.Samo te podsjecam na drugu recenicu iz ovog teksta.
Zadnja izmjena: candr BN, dana/u 24 stu 2006, 00:22, ukupno mijenjano 1 put.


candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 23 stu 2006, 23:56

jedan od primjera nekorektnog objavljivanja tudjeg teksta u tvojoj rubrici -varalicarenje,a tema spineri

http://www.ribolovackaprica.co.yu/artic ... =sr&pg=102

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 24 stu 2006, 00:12

http://www.ribeiribolov.com/
Tenutno je naslovnoj strani tekst koji je takodje pozajmljen i sad krasi tvoju rubriku varalicarenje,a tema smudj.Jel' treba jos?

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 24 stu 2006, 11:04

Kolege po stapu!? Mislim da nema potrebe da se rasprava vodi ovdje na tu temu. Da li je nesto "maznuto" od nekog to je do onoga ko to postavi, a komentari ove prirode samo nas odvodi od pravih tema koje su zapostavljene u zadnje vrijeme.

Dusan T.
Početnik
Postovi:21
Pridružen/a:23 ruj 2006, 11:25
Lokacija:Bijeljina
Kontakt:

Post Postao/la Dusan T. » 24 stu 2006, 12:35

Trziste u regionu:odličan sajt za 250-500 e.(sa originalnim dizajnom).Sa izborom gotovog-ukradenog rješenja 30-150 e.Profesionalno azuriranje:10-30 e mjesečno.
Koliko ko troši naših zajedničkih para:Zakon o slobodi pristupa informacijama:u roku od 15 dana MORATE dobiti traženu informaciju-od onih koji žive od para poreskih obveznika.
Poštovanje intelektualne svojine:među prvih 10 prioriteta kod ulaska u EU.
Za početak:kod sajtova koji nemaju regulisan copyright-dovoljno je reci:
ZAHVALJUJEMO SE... ili UZ LJUBAZNOST...i prenositi šta god hoćeš.
Slobodni(nevladini mediji):novine,RTV stanice,sajtovi-IMAJU PRIMARNU FUNKCIJU u razotkrivanju nepravilnosti u radu državnih organa -slobodan prevod jednog od glavnih akata EU (kojoj valjda težimo)
Ajte malo o pecanju-ovo dosad je dosta klizav teren za mnoge-da se ne provaljujemo i brukamo džaba.

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 24 stu 2006, 12:42

Anglere potpuno ispravno-skrece se sa prave teme.

Ovaj Dusa T.je totalno skrenuo sa teme.Covjece ti si na Bistro BiH,a ne na nekoj POLITICKOJ sjednici. :shock:








BISTRO!
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 24 stu 2006, 14:56

Jbg,Zander i ostali kojima smeta izvinite ali odmah sam reagovao tako sto sam rekao da me zovnu na mobilni da se ne bi dopisivali.Medjutim,tu se pojavio "advokat" i naravno da sam morao da odreagujem.
Ovo sto je napisao Dusan T.procitaj pazljivo.To je zivot normalnih ljudi,a ne politika

edin
Početnik
Postovi:2
Pridružen/a:23 stu 2006, 19:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la edin » 24 stu 2006, 19:30

Postovani gospodine Tuzlancic ,ja sam vam se gore predstavio pa nemate potrebe da me zovete "advokatom",ja sam po zanimanju obicni hamal pa mi ta titula advokata stvarno ne pristaje.Vi ste gore napisali da ste morali da reagujete nazalost to pravo moram i ja da iskoristim.Gospodine Tuzlancic ja zivim u jednoj zapadnoevropskoj drzavi i BIH dolazim jedanput godisnje ,da postoji ribolovni savez saznao sam tek prije par mjeseci kad mi je gospodin Kucinski poslao plan takmicenja za ovu sezonu.Znaci nikad nikog ni cuo ni vidio,nemam pojma ni ko je uopste u organima saveza ,tako da jos jednom podvlacim da sa njima nemam nikakve veze,a ako nekog nepoznajete nemozete biti ni na njegovoj strani.Kako je se moj forum nasao na stranici saveza mozete saznati ovdjehttp://www.bih-ribolov.com/forum/index.php?topic=3.0.Tako da za sva vremena zavrsimo sa ovim.
Drugo ja sam vise puta procitao svoj prvi post i nisam uspio pronaci gdje sam bio "prizeman".No viste mene nazvali notornim lazovom, nije istina da je na stranici bilo dvadesetak "maznutih" recepata za bolie tako da vasa tvradnja da sam iznuo notornu laz nestoji.Zatim nisam ni rekao da bi zatvorio 90 posto televizija ,nego 90 posto medija a to moracete priznati nije jedno.Gospodine Tuzlancic ja sam za vas sazno tek juce,znaci za mene ste potpuno nepoznata osoba i neznam kako sam vam se mogao javiti telefonom i jos da kazem da nemam namjeru da vas za bilo sta tuzakam.
Sto se tice maznuttih stvari na "forumu" iskreno minje zao sto je do toga doslo ,iako ja nisam postavio ni jedan od tih tekstova ,potpunu odgovornost preuzimam na sebe jer ja sam administrator foruma i za sav njegov sadrzaj sam ja odgovoran.Spomenuti tekstovi su isbrisani i takve stvari se vise sigurno nece ponavljati na BiH ribolov forumu.
mozete se ovdje uvjerit o cemu pricam

http://www.bih-ribolov.com/forum/index.php?topic=1.0
Gospodine Tuzlancic ,meni je jako zao sto je doslo do ovog nesporazuma ,nisam imao namjeru da se sa bilo kime svadam ,nego samo da objasnim par stvari o vezi foruma i SRS BIH.Sto se mene tice ova polemika je za zavrsena i ja vam zelim puno uspjeha u vasem sportskom i privatnom zivotu.

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pozdrav!

Post Postao/la senad » 24 stu 2006, 21:18

Hajmo svi malo na loptu stati.
CandR, znam da je Edin u pravu, inicijativa za ulinkavanje foruma sa BiH-ribolova je došla od saveza, a ne od Edina i njegove stranice, i koliko se sjecam, kad je pao taj prijedlog, Spektar je odmah uputio i pitanje administratoru web-a SRS BiH o kaznama koje su odrezane šarandžijama.
Ja lično ne smatram da je taj link njihovo dodvoravanje savezu. Zato mislim da ne treba da se sada ovde, niti bilo gdje, prepucavaju Bistro BiH i BiH-ribolov.
Što se tiče topika na forumu BiH-ribolov, to me ne interesuje i opet znam da tu nije Edinova odgovornost, jer ni ja ne bih provjeravao šta ko piše, i da li to odnekud skida, pogotovo vodeći se spoznajom da je Spektar reprezentativac u toj disciplini.
CandR, znam i razumijem ogorčenost, i sam sam takav, ali neka ona bude usmjerena u pravcu u kojem treba biti. Ovako, ostaje ona "zavadi pa vladaj".
Idemo iz početka.
Bistro svima i smirite strasti!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
lemi63
Štela
Postovi:99
Pridružen/a:29 kol 2006, 21:37
Lokacija:holland
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la lemi63 » 24 stu 2006, 22:11

Uh,uh zaboli me glava.Ma samo Vi nastavite nisam nista reko samo caskam sam sa sobom!
P.S
Izgleda da sam na vrjeme zbiso ODAVDE!!!
priroda nam daje mnogo,uzvratimo joj bar malo

Avatar
StariAlas
Piskaralo
Postovi:234
Pridružen/a:16 lip 2006, 19:17
Lokacija:na obali ili u camcu!!!
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la StariAlas » 26 stu 2006, 01:56

BISTRO , NEMAM VREMENA ZA VELIKE PREPISKE I OGOVARANJA, A TO BIH SAVJETOVAO I OSTALIMA, DAJTE NESTO IZ RIBOLOVA I SA TERENA, TO NAS INTERESUJE, DAJTE KOJU SLIKU I REPORTAZU, A NE OGOVARANJA, JER NA KRAJU KRAJEVA OVO N IJE MJESTO ZA TO!!! BISTROOOOOOO!!!
StariAlas

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”