Smolućijada "2010"

Moderatori/ce:adi,Seha,emin,enko

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la zajko » 17 pro 2009, 19:30

nebih volio da se ovo komplikuje znaci edi moramo dati minimalno 300 km za jezero 200 km je malo za tri dana pecanja ,poznavajuci profil mirze 22 znam dobro pozadinu njegove price i prijedloga moja zelja nije da se ovo oko organizovanja pretvori u lakrdiju,kao ni sama manifestacija ja mislim da vecina raje ima isto misljenje,molio bih vas da budemo ozbiljni bez sranja i gluposti ,znaci ovo iskljucivo organizujemo zbog toga da nama bude lijepo a ako neko ima nekakve krajnje kombinacije da se zajebeva ima i drugih mjesta gdje to mogu,stoga vas molim za jednu ozbiljnost oko organizacije ,soha je odradio lavovski poso sto se tice papirologije i kamaru drugih stvari da sve lici na jednu ozbiljnu stvar u smislu da postoje minim pravila po kojima treba da se ponasamo svi do jednoga bar u onom takmicarskom dijelu a sto se tice same sjedeljke to je vec druga stvar,jos nesto bih napomenuo vidim da nas ima koji bi da daju 40km i da nemrdnu kur..m a da im bude lijepo i ja bi rado ali moramo svi mi zajedno da napravimo ambijent za lijepo druzenje ,vlasnika jezera nemozemo apsolutno vezati nizakakav oblik organizovanja svega ovog osim sto nam je exstra povoljno iznajmio jezero na tri dana ,300km nije puno cak ako bude veci odziv ljudi ja sam i zato da mu se da 400 km,ako uzmemo u obzir da ima i drugih jezera gdje se moze takmiciti kome se nesvidja ovo sto mi imamo na umu bujrum neka ide tamo gdje vec moze zadovoljiti neke svoje potrebe.bistro <vozdra> <sunce>


mirza22
Đinđi-rinđi
Postovi:58
Pridružen/a:16 tra 2009, 17:25
Lokacija:Tuzla
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la mirza22 » 17 pro 2009, 19:34

nemoj mi se sikirat tetak.vidim polako se priblizavas cifri koju sam ja rekao prije mjesec dana
Zadnja izmjena: mirza22, dana/u 17 pro 2009, 19:40, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la soha » 11 sij 2010, 16:30

evo da pokusam napisati kao neki izvjestaj sa jucerasnjeg okupljanja, mada sam jos mahumuran i jedva glavu drzim na ramenima... sto se tice samog okupljanja bilo je fantasticno bit će i neke fotke, al to dok dodjem kući jer nisam u mogućnosti odavde da to objavim... u vezi sa samim takmičenjem je odlučeno da se lovi sa 4 (četiri) štapa (motke) po ekipi, to je jedina izmjena na pravilnik koji je prije urađen, drugih izmjena nema i ostaje sve kako stoji i u pravilniku...takodjer je odrađen veliki dio posla oko oraganizacije...sto se tice sudijske trojke odluceno je da to budu Senad, Zlaja i kao treci mozda Zajko ili moja malenkost, to ćemo jos da utvrdimo na sam dan takmičenja a što će ovisiti od broja takmičara....odlučeno je također da se lovi sa 9 (devet) pozicija, a dio oko markiranja pozicija (boxova) i lovnih sektora na jezeru, na sebe je preuzeo Zlaja koji će taj dio da odradi sa Denisom, sto se tice logistike oko nabavke hrane (jagnjeta i ostaloga na sebe su preuzeli Zajko i Ado)...sto se tice nagrada, za prvo mjeseto je predvidjen prelzni pehar (koji bi u slucaju tri uzastopne pobjede osatao u trajno vlasništvo ekipi koja to ostvari), za drugo i treće mjesto predvidjene su nagrade u vidu sitnog pribora, a za najveću ribu predvidjena je nagrada komplet swingera ( za nagrade su zaduženi Zajko i moja malenkost, uspjeli smo pronaci neke sponzore pa je to ono sa cim raspolazemo, ako uspijemo pronaci jos nekog sponzora ove nagrade ce biti i veće), eto to bi bilo uglavnom ono što se tiče takmičarskog dijela....
e, sad sve što da kažem o samom jucerasnjem druzenju bilo bi premalo pa ću čim dođem kući napraviti jednu malu reportažu i poslat ću senadu pa neka objavi... jednom riječju bilo je fantastično i nezaboravno, jedina zamjerka je što se češće ne okupljamo onako neobavezno i ne družimo...
P.S. na samom druženju potekla je jedna ideja, a to je da napravimo udruženje građana ili klub šaranaša jezera smoluća, gdje smo u nezvaničnom dogovoru sa vlasnikom Edom mislili da napravimo jednu drevnu vikendicu na samom jezeru koju bi mi članovi isfinansirali tako da je možemo koristiti, također je bilo ideja da članovi kluba mogu dobiti i godišnju kartu ali o tome više kada se ako Bog da svi okupimo u aprilu pa da vidimo šta ostali misle o svemu ovome... eto toliko za sada sto se tice informacija za ovo naše druženje-takmičnje u aprilu, i jos samo jedna stvar, ako ste u mogućnosti da se putem foruma ili e-maila ili na neki drugi način oglasite i da potvrdite učešće ko želi da učestvuje tako da se vidi s kojim brojem učesnika se radpolaže, evo ja ću nezvanično ovdje pokušati da popišem do sada prijavljene učesnike po ekipama,to su informacije sa kojima trenutno raspolažem i kao što rekoh nisu zvanične:

1. "Carp II" Gracanica
2. "Carp" -Živinice
3. "Carp" - Gračanica
4. "Carp team" - Tešanj ili Jelah
5. Mujačić Mirza i njegov punac - pretpostavka
6. Šeha i Adi - pretpostavka
7. Forenzičar i Mirza - pretpostavka


ovu su inforamcije sa kojima raspolažem, ako sam negdje pogrijesio javite pa da to isprvimo, ili ako neko nije uvršten također javite

toliko za sada i Bistro

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la soha » 11 sij 2010, 16:39

zaboravih pomenuti jednu bitnu stvar...Roba svaka ti čast na onom vinu, nešto takvo do sada nikad nisam probao...svaka ti dala

Avatar
roba
Šampion proljetne "Smolućijade 2010"
Postovi:122
Pridružen/a:11 pro 2009, 21:28
Lokacija:Živinice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la roba » 11 sij 2010, 16:58

Soha jarane iz tvoih usta u božije uši... samo da me žena nečuje inače bi bilo <shiba> .. a hvala i tebi sto mi prst previ onako profi... i znas da si namočio gazu u onu Mućetovu rakiju ludaru sa kanabisom... jebote danas kad sam skino zavoj nema nista zamladilo. svaka injemu čast dobra mu ona travarica...
BISTROOOO


Avatar
AdiR
Gledač u daljinu
Postovi:240
Pridružen/a:07 pro 2009, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la AdiR » 11 sij 2010, 17:08

Da se oglasim malo i ja, da ne bih ostao u kategoriji "pretpostavka".
Mislim da sam vec jednom na forumu i rekao na ovoj temi da prijavljujem jednu ekipu , javicu vam jos kako se zove ekipa, nisam nesto danas mastovit.
Zao mi je sto nisam bio u Tuzli u nedelju,inace bih vam se vrlo rado pridruzio, ali bice prilike, siguran sam. Takodje, a to sam Zajki i rekao, stojim na raspologanju u vezi organizacije, bilo sta da se treba pomoci od sad pa do takmicenja.( a i ubuduce,normalno)

E rijec ,dvije o ideji oko udruzenja. Pravo da vam kazem, ima vise od godinu dana kako sam Edi ( gazdi ) predlozio osnivanje udruzenja gradjana..Maximalno podrzavam tu inicijativu, i dacu sve od sebe da ona zazivi jer mislim, da ukoliko ta ideja zazivi da cemo lakse sacuvati , a bogami i oplemeniti tu nasu saransku oazu - Smolucu. Iako imam smjestaj na Smolucoj, i ja sam spreman da ucestvujem u izgradnji kucice ( bilo materijalno,bilo radnom snagom) jer mislim da trebamo da imamo nesto tako tamo,normalno ukoliko bi se Edo slozio sa tim.
Eto toliko, jedva cekam da se izadje na vodu, ostrim udice polako....

Bistro sarandzijama ,
Adi - Forenzicar
slika

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la zajko » 11 sij 2010, 21:56

i ja moram samo da konstatujem da je druzenje bilo super produktivno u smislu dogovorenih organizacionih stvari u vezi tamicenja kao i nezaboravno druzenje uz lijepo drustvo i teme i naravno lijepu kapljicu i mezu .bistrooooo <vozdra> <sunce>

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la zajko » 11 sij 2010, 21:58

steta adi forenzicaru sto nisi bio neces vjerovat bilo je i dva uzimanja riba ali bez realizacije naravno nije ni puno bitno,jer je sijelo bilo prva liga

Avatar
AdiR
Gledač u daljinu
Postovi:240
Pridružen/a:07 pro 2009, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la AdiR » 11 sij 2010, 23:02

ne sumljam , gdje je dobra raja, ne mze biti lose druzenje...a sto se tice fulanja ,nije ni cudo, nije mene bilo <tura>
slika

mirza22
Đinđi-rinđi
Postovi:58
Pridružen/a:16 tra 2009, 17:25
Lokacija:Tuzla
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la mirza22 » 12 sij 2010, 22:48

soha je napisao/la:evo da pokusam napisati kao neki izvjestaj sa jucerasnjeg okupljanja, mada sam jos mahumuran i jedva glavu drzim na ramenima... sto se tice samog okupljanja bilo je fantasticno bit će i neke fotke, al to dok dodjem kući jer nisam u mogućnosti odavde da to objavim... u vezi sa samim takmičenjem je odlučeno da se lovi sa 4 (četiri) štapa (motke) po ekipi, to je jedina izmjena na pravilnik koji je prije urađen, drugih izmjena nema i ostaje sve kako stoji i u pravilniku...takodjer je odrađen veliki dio posla oko oraganizacije...sto se tice sudijske trojke odluceno je da to budu Senad, Zlaja i kao treci mozda Zajko ili moja malenkost, to ćemo jos da utvrdimo na sam dan takmičenja a što će ovisiti od broja takmičara....odlučeno je također da se lovi sa 9 (devet) pozicija, a dio oko markiranja pozicija (boxova) i lovnih sektora na jezeru, na sebe je preuzeo Zlaja koji će taj dio da odradi sa Denisom, sto se tice logistike oko nabavke hrane (jagnjeta i ostaloga na sebe su preuzeli Zajko i Ado)...sto se tice nagrada, za prvo mjeseto je predvidjen prelzni pehar (koji bi u slucaju tri uzastopne pobjede osatao u trajno vlasništvo ekipi koja to ostvari), za drugo i treće mjesto predvidjene su nagrade u vidu sitnog pribora, a za najveću ribu predvidjena je nagrada komplet swingera ( za nagrade su zaduženi Zajko i moja malenkost, uspjeli smo pronaci neke sponzore pa je to ono sa cim raspolazemo, ako uspijemo pronaci jos nekog sponzora ove nagrade ce biti i veće), eto to bi bilo uglavnom ono što se tiče takmičarskog dijela....
e, sad sve što da kažem o samom jucerasnjem druzenju bilo bi premalo pa ću čim dođem kući napraviti jednu malu reportažu i poslat ću senadu pa neka objavi... jednom riječju bilo je fantastično i nezaboravno, jedina zamjerka je što se češće ne okupljamo onako neobavezno i ne družimo...
P.S. na samom druženju potekla je jedna ideja, a to je da napravimo udruženje građana ili klub šaranaša jezera smoluća, gdje smo u nezvaničnom dogovoru sa vlasnikom Edom mislili da napravimo jednu drevnu vikendicu na samom jezeru koju bi mi članovi isfinansirali tako da je možemo koristiti, također je bilo ideja da članovi kluba mogu dobiti i godišnju kartu ali o tome više kada se ako Bog da svi okupimo u aprilu pa da vidimo šta ostali misle o svemu ovome... eto toliko za sada sto se tice informacija za ovo naše druženje-takmičnje u aprilu, i jos samo jedna stvar, ako ste u mogućnosti da se putem foruma ili e-maila ili na neki drugi način oglasite i da potvrdite učešće ko želi da učestvuje tako da se vidi s kojim brojem učesnika se radpolaže, evo ja ću nezvanično ovdje pokušati da popišem do sada prijavljene učesnike po ekipama,to su informacije sa kojima trenutno raspolažem i kao što rekoh nisu zvanične:

1. "Carp II" Gracanica
2. "Carp" -Živinice
3. "Carp" - Gračanica
4. "Carp team" - Tešanj ili Jelah
5. Mujačić Mirza i njegov punac - pretpostavka
6. Šeha i Adi - pretpostavka
7. Forenzičar i Mirza - pretpostavka


ovu su inforamcije sa kojima raspolažem, ako sam negdje pogrijesio javite pa da to isprvimo, ili ako neko nije uvršten također javite

toliko za sada i Bistro
bistro svima, ovom prilikom da bi da prijavim ekipu koja se sastoji od 2 takmičara 1.mirza22 i 2.feeder (mirza i jasmin).gdje i kad treba da se prijavi tj. uplati i rezervise.

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la soha » 12 sij 2010, 23:18

bistro mirza, sto ne dođoste na sijelo onaj dan...steta ako niste imali vremena...evo ovo je vec dovoljno i vec ste prijavljeni, a uplate mozete dostaviti kod "tetka" Zaima, ili na sam dan takmicenja...uplate su 40 KM po clanu, odnosno 80 KM po ekipi...

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la soha » 12 sij 2010, 23:21

do sada prijavljene ekipe :

1. "Carp II" Gracanica
2. "Carp" -Živinice
3. "Carp" - Gračanica
4. "Carp team" - Tešanj ili Jelah
5. Mujačić Mirza i njegov punac - pretpostavka
6. Šeha i Adi - pretpostavka
7. Forenzičar i Mirza - pretpostavka
8. Mirza 22 i Feeder (Mirza i Jasmin)

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la Seha » 12 sij 2010, 23:34

Soha ubaci koju zimsku slicicu da parim malo oci.

Bistro i zahvaljujem se svima koji su poturili svoja ledja da se ovo takmicenje organizuje kako treba. Nagrade manje vise nisu ni vazne. Najveca nagrada je da sirimo krug prijatelja !
slika

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la soha » 13 sij 2010, 00:11

Seha je napisao/la:Soha ubaci koju zimsku slicicu da parim malo oci.

Bistro i zahvaljujem se svima koji su poturili svoja ledja da se ovo takmicenje organizuje kako treba. Nagrade manje vise nisu ni vazne. Najveca nagrada je da sirimo krug prijatelja !

Seha, drug evo idu slike i nisu bas neke slike ali bolje ista nego nista, i nadam se da ces moci naci vremena u aprilu da nam se pridruzis, jer kao sto rekoh bez tebe, adija, enke, i dr. da sad ne nabrajam ovo ne bi bio potpun skup....

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la soha » 13 sij 2010, 01:50

evo nadam se da ce ove fotografije prenijeti bar dio atmosfere :
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”