ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTRO!

Moderatori/ce:adi,Seha,emin,enko

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTRO!

Post Postao/la soha » 29 ruj 2010, 15:51

evo jedno obavjestenje vezano za zatvaranje sezone 2010 na jezeru Smoluca.... naime, u dane 08,09, i 10.10 2010. godine u organizaciji U G Bistro! organizovano je takmicenje u lovu sarana i amura na jezeru Smoluca,l a sto je zamisljeno kao zatvaranje sezone.... Takmicenje je zamisljeno kao i dosadasnja dva odrzana a to je prvenstveno druzenje a takmicenje u drugom planu... kotizacija po ekipi je 60,00 KM, odnosno 30,00 KM po takmicaru, lovi se sa 4 stapa po ekipi.. dakle u osnovi kao i dosada odrzana takmicenja... satnica odrzavanja je slijedeca :
Petak 08.10.2010.godine do 12,00 sati prijave ekipa i izvlacenje, te nakon toga do 14,00 sati odlazak u boxove i montiranje satora itd.. nakon toga od 14,00 do 17,00 sati predvidjeno je okupljanje na "livadi" gdje ce biti rucak, a nakon toga od 17,00 sati se pocinje sa krmljenjem i od 18,00 sati pocinje se sa takmicenjem...
subota 09.10.2010.godine ...lov...
nedjelja 10.10.2010.godine u 14,00 sati kraj takmicenja... od 15,00 sati proglasenje pobjednika, te nakon toga je zamisljeno druzenje uz jagnjetinu..
za pobjednike su predvidjene simbolicne nagrade u vidu diploma, itd...

za sada prijavljene ekipe su :

1. CT "Nuri" - Grtacanica
2. CT "Bego" - Gracanica
3. CT "Babaroga" - Gracanica
4. CT "Armin" - Tesanj
5. CT "Salki" - Gracanica
6. CT "CSI"- New York
7. CT "Ribosport" - Tuzla

svi zainteresovani mogu se prijaviti putem ovog foruma ili telefonom kod vlanika jezera "ede"


zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010

Post Postao/la zajko » 29 ruj 2010, 20:13

ct ribosport u krnjem sastavu bez kuhara <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

Kapa
Početnik
Postovi:4
Pridružen/a:15 ruj 2010, 19:35
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010

Post Postao/la Kapa » 29 ruj 2010, 21:04

Zaja druže, nudimo ti bolje uslove nego Sale, budi član CT "AA"

Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 30 ruj 2010, 01:14

zajko je napisao/la:ct ribosport u krnjem sastavu bez kuhara <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
CT Ribosport peca i bez mene. Ne pada mi na pamet vise u ono blato da donesem svoj pribor. Dosta je bilo jednu citavu sezonu provesti u blatu na Smolucoj jer pozicije nisu uredjene! Dosta je bilo izgovora nemam para. Dosta je bilo uradit cu ovo, uradit cu ono a svaki puta zateknem isto stanje.
Ovo zadnje takmicenje, Memorijal Siegi-ju Austrijancu je sto se mene tice posljednji izlazak na tu vodu dok se ne sredi i promjeni ambijent na Smolucoj.

Jos uvijek mi odzvanja u glavi i u usima recenica od gazde Ede kada je dosao na nasu poziciju: "dobro je, ne propadate do koljena u blato!" a nas trojica u blatu do usiju, sator sav u blatu, sav pribor u blatu i cak otezano hodanje po samoj poziciji zbog tog blata. Al' dobro je, nismo propali u blato do vrata!!!

Sto se mene tice necu vise ni propadat. Dosta je bilo. Stoga, do nekih boljih vremena, do nekih bolje uredjenih pozicija pozdav svima vama, lijepo je bilo druziti se gore na Smolucoj. Od sada pa nadalje mene cete moci sresti na nekim drugim jezerima, bolje uredjenim, bolje sredjenim, gdje se gazde nece ljutiti ako odem na neko drugo jezero i gdje necu imati osjecaj da sam nekom duzan dolaziti na jezero.

Evo malo na kraju dokaza o tome da smo po suhom hodali na svojoj poziciji i da nismo propadali do koljena u blato.

slika

slika

slika




Tarik Ibrisevic - ko_fol_ribar

Bistroooo
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010

Post Postao/la soha » 30 ruj 2010, 10:40

za ljubitelje nogometa jedno obavijestenje...na samom jezeru ce biti omoguceno i precenje nogometne utakmice izmedju Albanije i BiH uz pivu i mezu, tako da ce ucesnici biti obogaceniji za jos jedan sadrzaj


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010

Post Postao/la senad » 30 ruj 2010, 10:43

Bistro, Tarik!
Ja sam ti editovao drugi dio posta, ustvari, izbrisao skroz.Gornji dio je nesto sto je evidentno, sto je inace problem na jezeru na koji svi ukazujemo, koji, u biti, meni i ne smeta kad sam ja sam gore, ali za takmicenja jeste problem kojeg je svjestan i Edo jer sam mu i sam deset puta (minimalno) rekao da se moraju srediti pozicije ako hoce da jezeru bude i takmicarska, a ne samo rekreativna voda.
Neki dan mi je Edo javio za ovo takmicenje i bilo mi je drago iz prostog razloga sto cu biti na vodi jer znas da sam se sad sa ovog takmicenja morao odmah vratiti zbog sina.I opet sam mu rekao za blato, kako rekoh, ne zbog mene, nego sto to jeste problem prilikom takmicenja.Edo je obecao da ce u ovom periodu do takmicenja dovuci sodera/pijeska i nasuti i put i sve pozocije.Ljudi se drze za rijec, pa cemo vidjeti.

Donji dio posta, koji sam obrisao, je nesto sto ja ne razumijem, sto ne shvatam.Razumijem poriv, ciste sujete su u pitanju, ali onda se pitam koji su tvoji/vasi razlozi bavljenja ribolovom.Dobra ste ekipa, najvise dobre raje sam upoznao u toj regiji, najvise se cujem sa rajom iz TK, i sa svima sam pojedinacno dobar, ali svima vam je mana prepricavanje tih nekih prica tipa "'Ta će on, znam ga kad nije znao udice svezat'".Mozes ti stajati iza svake izgovorene rijeci, imati za svaku recenicu 100 svjedoka, ne kazem da nije istina sto si napisao, ali se bavite nekim stvarim koje, po meni, nemaju mnogo veze sa ribolovom i spadaju u stavku "mahalanje".A meni je pun qurac mahalanja - ovaj 'vaki, onaj 'naki - ja dodjem da se odmorim, zezam, popricam ljudski i o problemima sa rajom, opustim se, napunim baterije da se mogu opet vratiti u zivotnu kolotecinu iz koje bjezim, a zbog tih sujeta, mahalanja, precepabanja...
Stani malo na loptu, niko nije savrsen, svi imamo mana, svi smo nekad nesto zahebali, ucpali, nismo odradili sto smo trebali/morali.Polako, dizanjem tenzija se nista nece uraditi.Ovo se obracam tebi jer si ti napisao post, a ustvari se obracam svima nama.
Stanite na loptu, hajmo konstruktivno, kao gornji dio posta.Ukazati na evidentam problem, rjesavati ga, biti afirmativni, fini.Najlakse se posvadjati, zavaditi, napraviti belaj - sad te ja naljepim, opsujem ti nesto, nagovorim ti se svasta i sta?
Jesmo li nesto rijesili?
Hoce li nam biti bolje?
Onaj ko je smislio naslov filmu "Teško je biti fin" napravio je samo jednu grešku.Naslov je trebao glasiti
"Najteže je biti fin".
Sabur, evo, Edo je za ovaj put rekao da ce nasuti i pozicije.Vidjecemo hoce li biti fin.
Sabur!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010

Post Postao/la adi » 30 ruj 2010, 11:01

j... te utakmica <valjanjeodsmijeha> , gdje su trebe, sto nas ne obogati za taj sadrzaj <valjanjeodsmijeha>
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010

Post Postao/la soha » 30 ruj 2010, 11:08

koje b trebe <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> , na sta ti ja licim na makroa <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> , moram onda naci "lift" odijelo pa da se uzivim u ulogu i da nam vrbujem kakve ukrajinke <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010

Post Postao/la adi » 30 ruj 2010, 11:19

i da zaboravih da izvjestim da upadam kao zamjena u ekipi CSI umjesto Salke, tako da ce sada definitivno ekipa CSI biti najljepsa na takmicenju <valjanjeodsmijeha>
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010

Post Postao/la senad » 30 ruj 2010, 11:24

adi je napisao/la:i da zaboravih da izvjestim da upadam kao zamjena u ekipi CSI umjesto Salke, tako da ce sada definitivno ekipa CSI biti najljepsa na takmicenju <valjanjeodsmijeha>
Pa dobro, uklapas se u naziv ekipe, izgledas k'o predmet njihove obrade, samo jos da se ukocis :mrgreen:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010

Post Postao/la adi » 30 ruj 2010, 11:27

e ti mi dzuturume reci, sto rekao moj timski kolega mi ljepse ekshumiramo <valjanjeodsmijeha>
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010

Post Postao/la soha » 30 ruj 2010, 12:26

soha je napisao/la:evo jedno obavjestenje vezano za zatvaranje sezone 2010 na jezeru Smoluca.... naime, u dane 08,09, i 10.10 2010. godine u organizaciji U G Bistro!organizovano je takmicenje u lovu sarana i amura na jezeru Smoluca,l a sto je zamisljeno kao zatvaranje sezone.... Takmicenje je zamisljeno kao i dosadasnja dva odrzana a to je prvenstveno druzenje a takmicenje u drugom planu... kotizacija po ekipi je 60,00 KM, odnosno 30,00 KM po takmicaru, lovi se sa 4 stapa po ekipi.. dakle u osnovi kao i dosada odrzana takmicenja... satnica odrzavanja je slijedeca :
Petak 08.10.2010.godine do 12,00 sati prijave ekipa i izvlacenje, te nakon toga do 14,00 sati odlazak u boxove i montiranje satora itd.. nakon toga od 14,00 do 17,00 sati predvidjeno je okupljanje na "livadi" gdje ce biti rucak, a nakon toga od 17,00 sati se pocinje sa krmljenjem i od 18,00 sati pocinje se sa takmicenjem...
subota 09.10.2010.godine ...lov...
nedjelja 10.10.2010.godine u 14,00 sati kraj takmicenja... od 15,00 sati proglasenje pobjednika, te nakon toga je zamisljeno druzenje uz jagnjetinu..
za pobjednike su predvidjene simbolicne nagrade u vidu diploma, itd...

za sada prijavljene ekipe su :

1. CT "Nuri" - Grtacanica
2. CT "Bego" - Gracanica
3. CT "Babaroga" - Gracanica
4. CT "Armin" - Tesanj
5. CT "Salki" - Gracanica
6. CT "CSI"- New York
7. CT "Ribosport" - Tuzla
8. CT "Zivinice" - Zivinice

svi zainteresovani mogu se prijaviti putem ovog foruma ili telefonom kod vlanika jezera "ede"
evo sada zvanicno imamo i osam prijavljenih ekipa

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la adi » 30 ruj 2010, 13:14

jos jedna informacija, imamo i sponzora "Lov i Ribolov" Gracanice i to namjenska donacija 100 KM za JANJE <adipiva> , ko nezna to je Salki. eto ja cu iskoristiti priliku da se zahvalim u ime udruzenja.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la Seha » 30 ruj 2010, 14:02

Pobise sarandzije svu janjad u TK :mrgreen:
Nek vam je Bistro a ti Adi spremi chonte.. Ma sta to znacilo ;)
slika

Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 30 ruj 2010, 18:43

senad je napisao/la:Bistro, Tarik!
Ja sam ti editovao drugi dio posta, ustvari, izbrisao skroz.Gornji dio je nesto sto je evidentno, sto je inace problem na jezeru na koji svi ukazujemo, koji, u biti, meni i ne smeta kad sam ja sam gore, ali za takmicenja jeste problem kojeg je svjestan i Edo jer sam mu i sam deset puta (minimalno) rekao da se moraju srediti pozicije ako hoce da jezeru bude i takmicarska, a ne samo rekreativna voda.
Neki dan mi je Edo javio za ovo takmicenje i bilo mi je drago iz prostog razloga sto cu biti na vodi jer znas da sam se sad sa ovog takmicenja morao odmah vratiti zbog sina.I opet sam mu rekao za blato, kako rekoh, ne zbog mene, nego sto to jeste problem prilikom takmicenja.Edo je obecao da ce u ovom periodu do takmicenja dovuci sodera/pijeska i nasuti i put i sve pozocije.Ljudi se drze za rijec, pa cemo vidjeti.

Donji dio posta, koji sam obrisao, je nesto sto ja ne razumijem, sto ne shvatam.Razumijem poriv, ciste sujete su u pitanju, ali onda se pitam koji su tvoji/vasi razlozi bavljenja ribolovom.Dobra ste ekipa, najvise dobre raje sam upoznao u toj regiji, najvise se cujem sa rajom iz TK, i sa svima sam pojedinacno dobar, ali svima vam je mana prepricavanje tih nekih prica tipa "'Ta će on, znam ga kad nije znao udice svezat'".Mozes ti stajati iza svake izgovorene rijeci, imati za svaku recenicu 100 svjedoka, ne kazem da nije istina sto si napisao, ali se bavite nekim stvarim koje, po meni, nemaju mnogo veze sa ribolovom i spadaju u stavku "mahalanje".A meni je pun qurac mahalanja - ovaj 'vaki, onaj 'naki - ja dodjem da se odmorim, zezam, popricam ljudski i o problemima sa rajom, opustim se, napunim baterije da se mogu opet vratiti u zivotnu kolotecinu iz koje bjezim, a zbog tih sujeta, mahalanja, precepabanja...
Stani malo na loptu, niko nije savrsen, svi imamo mana, svi smo nekad nesto zahebali, ucpali, nismo odradili sto smo trebali/morali.Polako, dizanjem tenzija se nista nece uraditi.Ovo se obracam tebi jer si ti napisao post, a ustvari se obracam svima nama.
Stanite na loptu, hajmo konstruktivno, kao gornji dio posta.Ukazati na evidentam problem, rjesavati ga, biti afirmativni, fini.Najlakse se posvadjati, zavaditi, napraviti belaj - sad te ja naljepim, opsujem ti nesto, nagovorim ti se svasta i sta?
Jesmo li nesto rijesili?
Hoce li nam biti bolje?
Onaj ko je smislio naslov filmu "Teško je biti fin" napravio je samo jednu grešku.Naslov je trebao glasiti
"Najteže je biti fin".
Sabur, evo, Edo je za ovaj put rekao da ce nasuti i pozicije.Vidjecemo hoce li biti fin.
Sabur!
Niti jedna moja napisana rijec nije mahalanje a ne ljutim se sto si izbrisao dio posta! Ali si barem mogao da ga ostavis tu makar na 24 sata da bi oni koji hoce da skupe poene kod Ede mogli fino sebi da to isprintaju i da to oni njemu fino izdeklamuju kao pjesmicu prvacic pred uciteljicom u prvom razredu!

Kazes tesko je biti fin? OK slazem se i ja u tome ali mi ne pada na pamet da budem fin kad mi covjek u lice kaze : ajde ba ne zapadate do koljena u blato! Haloooo?! Ili pak kaze ne mogu ja srediti pozicije jer nemam para sad a na drugoj strani izvali recenicu : mogu ja njih sve ovdje kupiti koliko para imam! Halooo?!

Senade znam, teske su rijeci ali pitam se samo sta mu to treba? Sta mu treba to da nas sve tamo pravi budalama kad kaze da ce nesto uraditi pa ne uradi! Uostalom zar nismo svjedoci da niti jednu od pozicija nije uradio Edo nego saranzdije koje dolaze gore i pecaju! Zar to nije evidentno? I kad trazis od njega da makar yebenog pijeska navuce na pozicije onda ti dodje i kaze pa ne zapadas u blato do koljena?

Ljutili se vi neki ovdje ili ne ali svako nazivanje mojih rijeci ovdje mahalanjem je cista diskriminacija mene kao osobe jer smijem da kazem sve u lice a i napisem to ovdje i naravno da stanem iza svakog napisanog slova! Ljutili se vi ili ne, svjedoci smo da svima, ama bas svima vama smetaju mali sarani gore na jezeru, i svi brujite izmedju sebe kako je dosta vise tih malih sarana a samo 4 ili 5 krupnijih riba se pojavljuje citavu godinu dana!
Senade treba biti fin prema sebi pa priznati da se covjek ne napeca gore kada ode! Ili pak treba biti "fin" pa lagati sebe i ostale kako je sve bajno i krasno u zemlji "SMOLUCOJ"!?

Ne znam, ali sam izgleda jedini covjek koji smije da pljune u lice i kaze: jesam, ja sam pljunuo, sta je?

A boli to da svi pricate jedno a "mnogo ste fini" jedni pred drugima kada se druzite a svima smeta blato evo vec godinu dana, svima smetaju mali sarani evo vec godinu dana, svima smeta put i to kako je uradjen, svima smeta sve ali niko ni rijeci da izusti i da "bude fin"!!!

Ponavljam Ti Senade! Ovo nije mahalanje! Mene zaboli briga sto ti jednom ili eventualno dva puta posjetis to jezero dok ja gore visim i ostavljam pare i ne samo ja nego mi SVI,a sa kojima se mogu srediti sve pozicije! Pa valjda imam pravo da zahtijevam tretman kao i svaki normalan covjek? Al' jok, tebi je to nepojmljivo, kako i nece biti kad si dva puta godisnje gore a ja provedo citavu godinu samo gore i svaki dan kontam kad cu vidjeti ista sredjeno!?

Neka ba, znam ja kako to ide! Tarik ce ispasti na kraju i ribokradica i lopov i supak i mahalas i 'vakav i onakav, kako to obicno biva kada nesto kazes protiv SVETOG JEZERA NA SMOLUCOJ, jer sam javno ukazivao na problem i nisam htio da lazno "budem fin" i sto sam htio javno da opomenem kad se ne moze licem u lice!!!


Ma uostalom zaboli me, brisi ako hoces sve, obrisi mi i profil, vjeruj mi nece me mnogo nasikirat! Vjeruj mi da bi volio da makar jednu poziciju Edo naspe ALI SAM, BEZ ICIJE POMOCI, da onako ljudski od sebe ispostuje makar nesto od obecanog, mada sumnjam u to!

Bistro i budite mi zdravi, veseli i debeli ali pazite morate da budete i fini :wink:
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”