ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTRO!

Moderatori/ce:adi,Seha,emin,enko

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010

Post Postao/la senad » 30 ruj 2010, 22:34

Obrisao sam onaj dio tvog proslog posta nadajuci se da ces prihvatiti ono sto sam ja napisao, ali ocito ne ide.Ne znam ni s kim si, ni protiv koga si, i odgovaram ti na post kao neko ko je odmaknut od svega, neko ko drugacije (definitivno) shvata i ribolov, a i zivot.
Ko_fol_ribar je napisao/la: Niti jedna moja napisana rijec nije mahalanje a ne ljutim se sto si izbrisao dio posta! Ali si barem mogao da ga ostavis tu makar na 24 sata da bi oni koji hoce da skupe poene kod Ede mogli fino sebi da to isprintaju i da to oni njemu fino izdeklamuju kao pjesmicu prvacic pred uciteljicom u prvom razredu!
Ovo je cista sujeta, da stoji post 24 sata da bi ti nekome na ovaj nacin nesto rekao, a boldirani dio je mahalanje.Svi o svima sve znate, a pojma nemate, bavite se jedni drugima umjesto da se nastavite organizovati, i dalje pomagati Edi (kakav god da je po tvom misljenju) i vršite pritisak na njega da sredjuje i dalje jezero.Ali ne na ovakav nacin - napisati post u kojem cemo sve prikazati sto crnjim.
Ko_fol_ribar je napisao/la:Kazes tesko je biti fin? OK slazem se i ja u tome ali mi ne pada na pamet da budem fin kad mi covjek u lice kaze : ajde ba ne zapadate do koljena u blato! Haloooo?! Ili pak kaze ne mogu ja srediti pozicije jer nemam para sad a na drugoj strani izvali recenicu : mogu ja njih sve ovdje kupiti koliko para imam! Halooo?!
Po meni, opet sujeta.Mozda se Edo i u prvom i u drugom slucaju samo salio, mozda ti je percepcija bila malo u "autu", pa ti shvatio ozbiljno.Kazem, mozda, ali ti si siguran da je to bilo "klizeci".
Ko_fol_ribar je napisao/la:Senade znam, teske su rijeci ali pitam se samo sta mu to treba? Sta mu treba to da nas sve tamo pravi budalama kad kaze da ce nesto uraditi pa ne uradi! Uostalom zar nismo svjedoci da niti jednu od pozicija nije uradio Edo nego saranzdije koje dolaze gore i pecaju! Zar to nije evidentno? I kad trazis od njega da makar yebenog pijeska navuce na pozicije onda ti dodje i kaze pa ne zapadas u blato do koljena?
Opet percepcija - sto to on mene pravi budalom ako je rekao da ce nesto uraditi i ne uradi? Kakav je to zakljucak?! Ne pravi mene budalom nego on ispada neozbiljan, da nije od rijeci....Mozda ja imam previse razumjevaja za svacije postupke, ali mislim da je sve ovo do sada navedeno iracionalno za ovakve reakcije koja ce samo donijeti nove reakcije, svaku negativniju od prethodne.
Ko_fol_ribar je napisao/la:Ljutili se vi neki ovdje ili ne ali svako nazivanje mojih rijeci ovdje mahalanjem je cista diskriminacija mene kao osobe jer smijem da kazem sve u lice a i napisem to ovdje i naravno da stanem iza svakog napisanog slova! Ljutili se vi ili ne, svjedoci smo da svima, ama bas svima vama smetaju mali sarani gore na jezeru, i svi brujite izmedju sebe kako je dosta vise tih malih sarana a samo 4 ili 5 krupnijih riba se pojavljuje citavu godinu dana!
Koja je onda svrha pisanja ovde kad ovde nema Ede?!Mozda je sad moja percepcija pogresna, ali po meni ovo ispadne pricanje nekome iza ledja, a sta je pricanje o nekome koga nema i iza ledja?Ti si rekao Edi u lice, postujem, onda ovo pisanje nema svrhe.Ja sam rekao Edi mnogo puta mnoge stvari, sve sto mi se ne svidja.Njemu rekao i zavrsio, kome i zasto dalje da pricam?!Sad najednom samo 4-5 riba gore, a cini mi se da ih ima makar 20 poslaganih u temi gdje su slike sarana i amura sa Smoluce.I ovo je mahalanje, ljutio se ti koliko hoces.
Ko_fol_ribar je napisao/la:Senade treba biti fin prema sebi pa priznati da se covjek ne napeca gore kada ode! Ili pak treba biti "fin" pa lagati sebe i ostale kako je sve bajno i krasno u zemlji "SMOLUCOJ"!?
Ne znam, ali sam izgleda jedini covjek koji smije da pljune u lice i kaze: jesam, ja sam pljunuo, sta je?


Opet sujeta.Zasto Tarik, je li ti treba priznanje zasto si pomagao Edi?
OK
Mi smo svi misevi koji ne smijemo Edi ukazati na ono sto na jezeru nije kako treba, mi smo svi poltroni koji se uvlacimo Edi zbog sitnosicardzijskih interesa, a ti si jedini koji smije reci sve.
Je li ti bolje?
Ko_fol_ribar je napisao/la:A boli to da svi pricate jedno a "mnogo ste fini" jedni pred drugima kada se druzite a svima smeta blato evo vec godinu dana, svima smetaju mali sarani evo vec godinu dana, svima smeta put i to kako je uradjen, svima smeta sve ali niko ni rijeci da izusti i da "bude fin"!!!


Odgovorio sam ti vise puta na ovo.
Ko_fol_ribar je napisao/la:Ponavljam Ti Senade! Ovo nije mahalanje! Mene zaboli briga sto ti jednom ili eventualno dva puta posjetis to jezero dok ja gore visim i ostavljam pare i ne samo ja nego mi SVI,a sa kojima se mogu srediti sve pozicije! Pa valjda imam pravo da zahtijevam tretman kao i svaki normalan covjek? Al' jok, tebi je to nepojmljivo, kako i nece biti kad si dva puta godisnje gore a ja provedo citavu godinu samo gore i svaki dan kontam kad cu vidjeti ista sredjeno!?


Ja odem u buregdzinicu, kupim pitu, ne svidi mi se, ne odem vise nikad u tu buregdzinicu.Ja smatram Avaz smecem i nisam dao 10 godina jednog jedinog feninga ni za jednu novinu koju izdaje Radoncic.Mog rahmetli oca je Nedim Čaušević pokušao zahebati za neke pare koje mu nije isplatio i ja ima 10 godina nisam dao 100 maraka za njegove proizvode (sinalko, milkos, teloptik, iana, jos ko zna sta sve ne), uglavnom slucajno sto nisam znao da je on vlasnik/uvoznik.

Nadam se i ja da ce jezero biti sve bolje i bolje, i mozda ja imam strpljenja zato sto ja par puta godisnje gore dodjem, ali vjerovatnije je to zato sto nemam u blizini nijedne, ponavljam, nijedne pristojne voda koja mi je na prepisaj hoda kao vama Smoluca i x drugih jezera/kopova, pa u tom obilju ne znate cijeniti ni onu najmanju baru u kojoj ima makar babuske.Moje maticno Udruzenje (USR Sarajevo 1906) se sada bori da uredi jedan meander (dio korita rijeke Bosne koji je sada ostao kao bara) dugacak 400 metara, sirok 20, da imamo makar nesto gdje cemo moci "s posla" trknuti na vodu.I treba uloziti u to 200.000 KM, ali hocemo da pokusamo.
Ali, destrukcijom, prikazivanjem stvari "groznim", "katastrofalnim" je nidje veze.
Blato najveci problem?!
Pa ja sam svaki put u na Jablaničkom bio u baltu do koljena, u po ljeta.CIjeli zivot.
Problem je kad trebas 100 kilometara i vise preci do neke vode gdje ces se odmoriti, doci sebi, opustiti se.
To je problem, Tarik.
Ko_fol_ribar je napisao/la:Neka ba, znam ja kako to ide! Tarik ce ispasti na kraju i ribokradica i lopov i supak i mahalas i 'vakav i onakav, kako to obicno biva kada nesto kazes protiv SVETOG JEZERA NA SMOLUCOJ, jer sam javno ukazivao na problem i nisam htio da lazno "budem fin" i sto sam htio javno da opomenem kad se ne moze licem u lice!!!
Ma uostalom zaboli me, brisi ako hoces sve, obrisi mi i profil, vjeruj mi nece me mnogo nasikirat! Vjeruj mi da bi volio da makar jednu poziciju Edo naspe ALI SAM, BEZ ICIJE POMOCI, da onako ljudski od sebe ispostuje makar nesto od obecanog, mada sumnjam u to!
Bistro i budite mi zdravi, veseli i debeli ali pazite morate da budete i fini :wink:
U ovom pasusu iznad, poenta je boldirano.Kakva je korist "javnog opominjanja"!?Valjda se kaze Edi, i ako ne uradi nista nakon par ukazivanja, ili ne ides, ili prihvatis da nece nista biti uradjeno.U nekom pasusu iznad sam ti o tome pisao, da se ne ponavljam.
A napisah ti da je Edo rekao da ce nasuti pijesak, ostavih prvi dio tvog posta u kojem je iznesen problem koji je evidentan, koji znamo svi pa i Edo.Koja je svrha daljeg pokusavanja blacenja (k'o da ga nema dovoljno na jezeru) svega vezanog za Smolucu?
Ne kontam te, ne kontam poriv.Osim ako je nesto licne prirode, a onda je forum zadnje mjesto na kojem se takve stvari rjesavaju.
I da ne zboravim, onaj naslov je trebao glasiti "Teško je do mačke piterine biti fin" (najviši augmentativ)

Molio bih te da se dalja komunikacija zavrsi sa ovim postom jer si sve rekao, ja sam sve rekao, niko nikog nije vrijedjao i iznosene su, i sa tvoje strane i sa moje strane cinjenice koje jesu poznate svima, ali nije nacin i mjesto da se ovde iznosi, uslovno receno, "prljav ves" jer ljudi su prolazni, a vode bi trebale biti, ako ne vječne, barem dugovjecnije nego mi.
Bistro ti i vidimo se, pa cemo o svemu nadugo i nasiroko.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la enko » 01 lis 2010, 00:17

CIGO KAD IMA MASLA I GUZICU MAZE SA NJIM!!!!!

Ako Bog da imacete mahanje od mene iz Tirane <flag> <flag> <flag>

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la zajko » 01 lis 2010, 21:12

vidi naseg enke kako to on u stilu velikog mislioca hAHAHAHAHA <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

Avatar
kenan_sa
Književnik
Postovi:522
Pridružen/a:20 svi 2009, 03:31
Lokacija:Memli strana starog sarajeva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la kenan_sa » 01 lis 2010, 23:20

A da nije onoliko tecao po ribi nebi ga bilo toliko.Covjek je imao najmanje 100-tinu javljanja na stapovima zamisli koliko je to hodanja oko stapova po onakoj kisi.Drugima je bilo blata ali sitno skroz jer su imali svega po nekoliko javljanja.hehehhehehe... Manite se ljudi zajebancija blatom. Puno je tu razloga za ljutnju izmedzu ede i tareta koje mi neznamo i to nije nasa stvar.Moj tare,Izmerakali ste se ko niko gore i po nevremenu i po blatu.kad se riba javljala klizecim startovima si bio pored stapa i povikivao kad je riba uzimala.manite prepucavanja ovdje.sto rece senad nije forum mjesto za to.Kad bude organizovano zatvaranje dodzi brate na druzenje ako neces pecati i sjednimo svi za stol sa edom i svi mu se obratimo za probleme oko jezera.posebno vi koji ste gore sto bi reci domacini.Ja kad sam dosao gore (prvi put) ja sam ostao bez daha.Ocaran sam bio njim. Pa svati bolan da imate ljepoticu "SMOLUCU" u mahali.Sta bih dao da mi je upola blize to jezero.i ja se prijavljujem na takmicenju ali opet samo ko sudija.Da maznem komad na plovak i da malo zezam takmicare pa da me ponovo takmicati zatvaraju.hehhehehe... Pozzz dobri ljudi i Bistro...
slika

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la enko » 02 lis 2010, 16:35

zajko je napisao/la:vidi naseg enke kako to on u stilu velikog mislioca hAHAHAHAHA <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
Zar si kad sumnjao u mene tetak <valjanjeodsmijeha> .


zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la zajko » 03 lis 2010, 11:31

nema govora moj enko đe bi ja to
<djed> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la soha » 04 lis 2010, 17:49

ekipa "Ribosport" - Tuzla odustala od takmicenja

Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 04 lis 2010, 22:47

enko je napisao/la:CIGO KAD IMA MASLA I GUZICU MAZE SA NJIM!!!!!

Ako Bog da imacete mahanje od mene iz Tirane <flag> <flag> <flag>

Ja najvise volim od Ljube Alicica ovu pjesmu

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BljH8KmX8A0[/youtube]

<championvanja> <championvanja> <championvanja> <championvanja> <championvanja>
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la enko » 04 lis 2010, 23:47

Ko_fol_ribar je napisao/la:
enko je napisao/la:CIGO KAD IMA MASLA I GUZICU MAZE SA NJIM!!!!!

Ako Bog da imacete mahanje od mene iz Tirane <flag> <flag> <flag>

Ja najvise volim od Ljube Alicica ovu pjesmu

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BljH8KmX8A0[/youtube]

<championvanja> <championvanja> <championvanja> <championvanja> <championvanja>
Uh uz tu sam se oduzimo <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

Avatar
kenan_sa
Književnik
Postovi:522
Pridružen/a:20 svi 2009, 03:31
Lokacija:Memli strana starog sarajeva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la kenan_sa » 05 lis 2010, 01:35

Koliko to sad ima prijavljenih ekipa.Hoce li biti desetak ili ovih sedam.(bez ribosporta jer kako vidjeh odusto je).Ima li novih prijavljenih timova?
slika

Avatar
AdiR
Gledač u daljinu
Postovi:240
Pridružen/a:07 pro 2009, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la AdiR » 05 lis 2010, 10:10

Keno, ne sikiraj se ...sest ekipa i CSI koja vrijedi za 4 ekipe, znaci ima deset u totalu :)
slika

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la senad » 05 lis 2010, 11:24

Evo, Keno, ti Besko i ja cemo, osim sudija, biti i ekipa, nadam se da nece takmicari imati nista protiv, a u nasu nepotkupljivost i postenje su se uvjerili na ova dva prethodna takmicenja. <titinpionir>
Ali, mi se takmicimo sa germinama i plasticnim contrama na stapovima umjesto signalizatora i ostale NASA opreme :mrgreen:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la adi » 05 lis 2010, 13:05

evo prijavio se CT Brana ali Zijo ce sam loviti, nadam se da se slazete....
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Armin Carp Tešanj
Štela
Postovi:89
Pridružen/a:08 ruj 2010, 17:36
Lokacija:Tešanj
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010

Post Postao/la Armin Carp Tešanj » 05 lis 2010, 19:24

soha je napisao/la:za ljubitelje nogometa jedno obavijestenje...na samom jezeru ce biti omoguceno i precenje nogometne utakmice izmedju Albanije i BiH uz pivu i mezu, tako da ce ucesnici biti obogaceniji za jos jedan sadrzaj
Soha, da slučajno nećemo utakmicu pratiti na Edinom LCD 120 cm ( onaj iz njegove kućice ).

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la montana » 05 lis 2010, 20:37

senad je napisao/la: a u nasu nepotkupljivost i postenje su se uvjerili na ova dva prethodna takmicenja. <titinpionir>
:mrgreen:
<jelmekotrazio>
Senade! Zvao onaj covjek sa ribnjaka. Pita gdje ces da ti isporuci one sarane od dvadeset kila i trebaju li biti zivi? On kaze da je to sa utakmicom najbolji trenutak!<valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

Sala mala! Nemojte mi sta zamjeriti <ribarcina>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”