PREMIJER LIGA BiH - Prijave

Moderatori/ce:adi,Seha,emin,enko

StankoS
Početnik
Postovi:23
Pridružen/a:31 kol 2006, 12:10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
PREMIJER LIGA BiH - Prijave

Post Postao/la StankoS » 22 vel 2007, 16:55

Danas je započelo prijavljivanje ekipa za premijer ligu BiH u lovu šarana i amura.

Zasad prijavljeni:

-CT “Uhvati i Pusti” Bijeljina,

Dušan Tuzlančić, cap., Nebojša Tuzlančić, Vladimir Šatara

-CT “FOKE” Brčko

Radenko Stankić cap., Miodrag Todorović, Nemanja Stankić

-CT “Matkić” Gradačac

Ivica Matkić cap., Marko Gojković

-CT “HAZNA” Gradačac

Mehmed Mandžić cap., Radovan Cupić

-CT “SRD Prnjavor”

Nedeljko Knežević cap., Jovica Savić

-CT “Red Star” Pelagićevo

Stanko Stanković cap., Jovan Kovandžić, Miroslav Jović



Prijave se primaju najkasnije do 15.03.2007.godine na telefone 065 585 604 (Rade) , 061 103 657 (Ivica)



Optimalan broj ekipa je od 14 do 18 (odlučiće UOŠF u zavisnosti od toga gdje će se pecati liga).

U slučaju da bude više prijavljenih prednost će imati :

-ekipe koje su predstavljale BiH na SP u Portugalu,

-ekipe koje su učestvovale u prethodne dvije lige,

-ekipe koje su učestvovale bar jedanput u ligi prošle ili pretprošle godine





Ukoliko preostane veći broj zainteresovanih, UO ŠF će donijeti odluku o održavanju predtakmičenja za te ekipe,kojim će se steći pravo za učešće u Premijer ligi.


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 22 vel 2007, 23:36

Kad su takmicenja i na koji se vodama lovi ?

Bistro
slika

Avatar
StariAlas
Piskaralo
Postovi:234
Pridružen/a:16 lip 2006, 19:17
Lokacija:na obali ili u camcu!!!
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la StariAlas » 23 vel 2007, 06:01

CUO SAM DA JE UCESTVOVANJE OVIMA IZ DIJASPORE ZABRANJENO!!!!!!
StariAlas

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 23 vel 2007, 09:13

To sa vodama je najvece sr....Vec nekoliko dana cekamo da nam neko iz saveza predlozi neku vodu,a oni opet tvrde da vec nekoliko mjeseci cekaju da se njima dostave prijave voda za takmicenja.ŠF je oformila komisiju koja bi odmah po prijavljenoj vodi otisla u "inspekciju".E sad sta bi znacila ta "inspekcija"?Sta drugo,osim raspitivanje na licu mjesta.Nemamo mi vremena odpecati 2-3 dana na nekoj vodi,a i to mozda ne bi bio pravi pokazatelj.
Pelagicevo je otvoreno za sva tri kola,ali dva su problema.Clanovi udruzenja iz Pelagiceva se bune,jer plate godisnju dozvolu,a onda im je zauzeto jezero 3 vikenda za Ligu,pa kupovi...Liga im pogotovo smeta jer nece dobiti nikakvu naknadu.Opet drugi problem je sto ce neko reci kako se ta voda stalno favorizuje i "gura".
Stvarno bih volio i ne samo ja ,da se nadje bar jos jedna voda.Dogovorili smo se da cekamo do 01.03. hoce li neko prijaviti vodu pa da konacno mozemo planirati max broj ekipa,kotizaciju itd.Ove ekipe sto su se do sad prijavile,ocigledno ne mare za te pojedinost(pecace u svakom slucaju)
Pomazite :idea:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 23 vel 2007, 13:23

Sve dok se nebudu lovie minimalno 2 vode bice razloga za svakojake spekulacije i tumacenje svakog prijedloga.
Ima nekih nagovjestaja da se oformi saranski revir u blizini Sarajeva ali sve je to na dugu stapu al gdje ima dima bice i vatre definitivno..
Ja se iskreno nadam da ce i Sarajlije dobiti priliku da imaju neko jezero u blizini gdje ce moci zadovoljiti svoje ribarske strasti a da nemoraju u automobilu provesti sat dva vamo tamo !
Nerazumijem toliko je neiskoristenih jezera 30-50 hektara (idealna velicina za odrzavanje takmicenja ,i jeftinija varijanta u pogledu poribljavanja) koji mogu nakon prvog poribljavanja mogli sami sebe finansirati..
Valjda bi se trebali zapitati svi oni koji su dobili dozvole za gazdovanje na tim vodama koliko su inteligentni i koliko imaju slifa za biznis i prosperitet tog udruzenja..Znam primjere iz komsiluka:Sumbar,Rakitije,Josava,Pjeskara,Treset,Ada itd..Svi su oni investirali za buducnost nista nije njima palo sa neba a mi izgleda bas to ocekujemo.
Mogu samo reci bravo momcima iz Pelagiceva koji su ideju pretvorili u djelo ,i nadam se da ce i drugi dobiti slicne vizije.

Bistro
Zadnja izmjena: Seha, dana/u 02 ožu 2007, 00:46, ukupno mijenjano 1 put.
slika


Avatar
StariAlas
Piskaralo
Postovi:234
Pridružen/a:16 lip 2006, 19:17
Lokacija:na obali ili u camcu!!!
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la StariAlas » 23 vel 2007, 15:31

OVI IZ DIJASPORE PRAVE PROBLEME!!!!!
StariAlas

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pozdrav.

Post Postao/la senad » 23 vel 2007, 19:17

Nije tako, Alase . Koliko ja znam, Željko Harambašić, koji je reprezentativac BiH i koji je bio na svjetskom prvenstvu u Portugalu, ima mjesto prebivališta - Beč. Mislim da se mogu takmičiti i raja iz , kako ti kažeš, dijaspore. Mislim da nisi u pravu i da će ti to potvrditi i neko od kolega šarandžija.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 23 vel 2007, 20:55

StariAlas je napisao/la:OVI IZ DIJASPORE PRAVE PROBLEME!!!!!
U pravu si ti.Pusti ti Senada

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 23 vel 2007, 21:02

Dvije vode i cetiri kola lige!Pa gdje ces postenije?!Nadam se da ce do sljedece godine nekome doci iz dupeta u glavu,da napravi neki dobar revir.To mozda treba provlaciti kroz usi i opstinskim organima ali samo im govoriti kako se tu moze zaraditi.Nikakav turizam,ekologija i ostale normalne stvari ne pale.Samo pare!Ili ovim novopecenim biznismenima pricati kako je to IN!

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la adi » 23 vel 2007, 21:24

candr BN relativno si u pravu ali ima jedan problem sa novopecenim biznismenima, ovo je kako Seha kaze dugorocna investicija a njih interesuju samo pare preko noci, idealno bi bilo novopeceni biznismen+ribar :lol:
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 23 vel 2007, 23:17

Racunam da su se do sada namacali pa sad da ucine nesto dugorocno i "korisno za svoju sredinu".Eno,Kole(MK COMERC),mada ga ne smatram novopecenim obzirom da je dugo u biznisu pravi strava jezero kod Novog Sada.Ima takvih i ovdje samo im to treba provlaciti kroz usi.

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la adi » 23 vel 2007, 23:22

Kratko i jasno volio bih da si u pravu vise nego ti,kako god bilo na nama je da cekamo rezultate budjenja svjesti,vizija ili bilo sto samo je bitno da upali pa da i ja i ti progledamo :wink: .
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 23 vel 2007, 23:23

Svi drzavljani Bosne i Hercegovine imaju pravo ucesca na kvalifikacijama za SP u ribolovu. FOR fudbal "nazalost" selektor salje pozive HA HA HA HA ! Candr BN citaj malo moj post laganini pa vidi gdje sam ja imao sta protiv da se love 2 vode (minimum) ako si citirao moju sumnju u regularnost takmicenja !
Ja se svakako necu takmiciti al bi mi bilo drago zbog "koljega" sarandzija da ta saranska liga napokon zazivi kako treba.
Srednjegodisnji Alase glasaj ti za BUSHA opet pa ces imat pravo da se i ti takmicis :lol: .
slika

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 24 vel 2007, 08:33

Ne,ne,nisi ti mene razumio.Ja sam te samo citiro u smislu kako bi to bilo idealno.
To i jeste najveci problem foruma i zasto na njima najcesce zapocinju svadje.Upravo zato sto niko ne zna kojim sam "tonom" ja nesto napisao.Cudi me da se jos neko nije upalio na ovu Alasovu o dijaspori,osim Senada(sta mu bi?) :wink:

Avatar
StariAlas
Piskaralo
Postovi:234
Pridružen/a:16 lip 2006, 19:17
Lokacija:na obali ili u camcu!!!
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la StariAlas » 25 vel 2007, 01:10

BISTRO SEHOMIRE,
DA JE TAKMICENJE NA NEKU DRUGU RIBU OK, PA DA ME ZAINTERESUJE ALI SARAN, HHHMMMM, TO JE ZA PENZIONERE,
ZATO NEKA VAM JE SRETNO BEZ MENE, A STO SE TICE BUSHA, NE DIRAJ MI PRESIDENTA MOLIM TE!!!!!
StariAlas

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”