Varalicarski kup Smoluca

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori
Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:
Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la adi » 04 tra 2011, 09:24

sve dogovoreno, na vama je da odredite datum, trajanje itd. gore vrvi od smudja pa bi dobro dosao izlov, a ujedno prilika da se i vi varalicari okupite i druzite <adipiva> . Zlaja, Ruba, Alas, BcRich da ne nabrajam dalje, predlazite sta kako pa da to polako pripremamo. nesto se slabo kontam u to, al po meni mozda nebi bilo lose sada kada smudj zavrsi sa mrijestom, uostalom eto vas pa predlazite <titinpionir>
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija


Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la tare » 04 tra 2011, 10:51

eto super,dobra ideja...

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la masterbih » 04 tra 2011, 12:58

Joj, ne da je dobra vec fenomenalna!!!

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la ruba » 04 tra 2011, 14:40

super je ta ideje da seb okupimo ne samo mi varalicari vec i ostali.ja sam na terenu i tesko ce mi bit uskladit to.ove sedmice vjerovatno cu kuci,da se oprostim sa dva dobra druga radne kolege koji su poginuli u petak ovde na mojoj bausteli.ako uspijem odvojit cu koji minut da skrenem drugu zlaji jer uvijek navratim kad se vracam iz zenice.sad nisam siguran dal cu moci al gledat cu da svratim.u zalosti sam zajedno sa svim radnim kolegama i rukovodecim organima jer smo izgubili dva druga dva mlada momka.jos jednom podrzajem ovu vasu ideju i bit cu u kontaktu sa zlajom alasom i eldarom.nadam se da cu se nac na tom skupu ako bog da,mada eto sad vidim da je 5sekundi dovoljno da sve isplanirano za suta dan nebude,a kamoli za mjesec dva ili vise.bistro drugovi moji cuvaj te se i zivite 100 na sat,zivot je cudan i pun iznenadjenja.nazalost i losih :(

P.S pisem malo pod stresom pa izvinite ako sta nestima.bistro
Ruba Vobleri

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la zlaja » 04 tra 2011, 16:09

Moje iskreno saučešće porodicama poginuli radnika,Ruba čuvaj se gore druže gdje radiš.
Bilo kakva organizacija nečega mene izbaci iz opticaja zbog posla kojeg obavljam tako da do sada makar sam fulao 5-6 druženja.mene odmah izbacite iz opticaja-ovo je jaranski iskreno da ne bude poslije što si levatio i tako to...


BcRich
Književnik
Postovi:850
Pridružen/a:03 pro 2010, 16:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la BcRich » 05 tra 2011, 18:26

Adi ,drug imas pice,to je extra super ideja svaka cast,neznam kako bi bilo za ostale,ali meni bi odgovaralo 15 maja,jer tada bi mogla cjela moja ekipa da bude tu,nas petorica iz Lukavca.jos jednom svaka cast,pozdrav Bistro

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la adi » 05 tra 2011, 19:03

hajde malo pomozi, posto ti poznajes jezero, a vjerovatno i propozicije. koliko bi ljudi uopste moglo ucestvovati, koliko treba pozicija, kao to uopste ide, pretpostavljam da se rotiraju ili nesto sl.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
Mr. Smith
Štela
Postovi:94
Pridružen/a:22 svi 2008, 13:29
Lokacija:Lukavac
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la Mr. Smith » 05 tra 2011, 20:07

Ekes jesi nasao datum kao da si mene pitao 8) . Sto se tice jezera, ima dovoljno pozicija koliko god nas se prijavi. Nas ne zanimaju toliko ove pozicije pravljene za sarandzije. Samo jedno pravilo ima, lovi se recimo prvi sat na izvucenoj poziciji a poslije pecaj gdje hoces, uz naravno nekakvu osnovnu pristojnost da se ne smeta drugima...Jednostavno...Ukoliko bi se ovaj datum ispostovao mi domacini (a bili bi tu skoro svi) bi se potrudili da zbilja lijepo docekamo sve takmicare, mogli bi sjajno odradit logistiku (svi zaposleni unaprijed uzeti bolovanje u pon-uto) i cak neke nagrade organizovati...

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la tare » 05 tra 2011, 20:13

i ja bi volio doci,da upoznam majstore ovog zanata,al ne bi se takmicio,nema smisla :grin: ...
ako skontam prevoz dolazim 100 %

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la AlaS » 05 tra 2011, 20:15

dobra ideja trebalo bi to organizovati ali sa naznakom druzenja
slika
Bistro

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la adi » 05 tra 2011, 21:53

upravo tako druzenje i razlog da se okupimo, mada nebi bilo lose da ipak bude subota radi raje koja dolaze sa strane. po vasoj prici kontam da je to jednodnevno, trebali bi takodje i neku kotizaciju upravo iz razloga da damo gazdi nesto za vodu i nesto da obezbjedimo logistiku. eto vi predlazite tu satnicu folovi golovi, jer ja se fakat ne kontam pa da ne lupam bez veze.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la @ldin » 05 tra 2011, 22:03

ja sam lično zainteresovan pravo , pratim od početka otvaranja ove teme , medjutim s prefiksom na druzenje bar za ovo prvo okupljanje varaličara Bistro BIH , čisto da se bolje upoznamo i kako to već ide , ili recimo takmičenje pro-forme radi (da se mozemo zezati poslje ;) ) vremenski u okviriti neznam sat dva tri dok se roštilj odradi i sve pripremi za recimo ručak nekakav ili tako nešto. Svi mi pecamo kad god mozemo neko više neko manje ...bitno je da se upoznamo i da se druzimo Tako da recimo mozemo , zavisno koliko nas bude , napraviti učešće neko novčano i onda od tog novca da se pokriju ti troškovi tog druzenja , u svakom slučaju kako god s kontamo ja sam ZA . Uletio sam u neku mašinu od posla pa bi bilo fino da se svi izjasnimo oko datuma i da se to prvo definiše i da se zna kada je 100 % tak da se moze uskladiti s obavezama ...

Meni u principu štima svaki vikend samo ne u petak da kazem idem sutra, znači par dana prije i to je ok !!!
Druga Zlaju, razgovarali smo na ovu temu neki dan tel., njega zezaju obaveze i posao ,prebukiran je ,i treba da bude vazda na raspolaganju , medjutim imam fore da ga crvam i budem naporan da odvoji jednu nedjelju ;) nadam da ću uspjeti i :grin: Zoka je danas bio kod mene provukao sam mu kroz uši on je uvjek za!! Eto, toliko od mene , za sada .....Bistro !!!
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la @ldin » 05 tra 2011, 22:08

evo ja da postam predjsjednik već postao , jbg...hehe

to oko vikenda najbolje bi bilo doći u petak i kući u nedjelju :grin: to su pravi vikendi , al je neizvodivo svima nama jbg...
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la montana » 06 tra 2011, 03:13

Odlicna vam je ta ideja! <championvanja> <championvanja>

.... htjedoh nesto.... onako musicarski, ali bolje da izrazim podrsku u zelji da ce biti snimaka i zabacivanja i ulova i zezanja!

Sretno varalicari i bacajte varke realisticnog izgleda, da ne isprepadate one sarane tamo... <flag>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

BcRich
Književnik
Postovi:850
Pridružen/a:03 pro 2010, 16:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la BcRich » 07 tra 2011, 12:54

kako Mr Smith rece to je to,ima mjesta kamaru,oko cjelog jezera,moze nas stati dosta,netreba nam puno prostora,varalice u prsluk i stapic i to je to. i naravno broj jedan svega toga je druzenje ,da se okupimo i mi varalicari,druzenje,pecanje,zeza i rock n roll ha ha. bilo bi to extra dobro.kako god da se dogovorimo ja sam za,bitno je da se to odrzi. pozdrav bistro.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”