VITINA - 2007

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

klapna
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:17 sij 2007, 19:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la klapna » 30 ožu 2007, 09:01

To je sto jurim za tudjim suknjama jos uvijek.hehehe :lol:


klapna
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:17 sij 2007, 19:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la klapna » 18 tra 2007, 10:16

Ekipa,

posto se blizi datum natjecanja, a i ja nisam iducu sedmicu tu MOLIO bi sve one koji misle il imaju zelju doci da mi se jave jer sam poceo slagati natjecateljske kartone i druge stvari pa mi trebaju imena.

Ukoliko netko dolazi i treba smijestaj molio bi da to napomene da znam raspored napraviti.

Toliko za sada POZDRAV :lol:

Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la svirac » 18 tra 2007, 11:26

Druze, zelim ti reci da ti zelim puno srece sa organizacijom i SVAKA CAST!!! Zelim svima koji dolaze da ulove i da se sto bolje provedu!!!

Pozdrav! :wink:
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")

klapna
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:17 sij 2007, 19:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la klapna » 07 svi 2007, 09:24

Evo ljudi bilo to i proslo.

Prenosim vam samo dijelic atmosfere, dok ne dobijem jos neke slije i podatke.


Naravno i koristim priliku jos jednom da se zahvalim Damiru sto je navratio. :lol:

Na ovoj vodi se lovilo (Trebizat)
slika

slika

A ovakve ribe su se lovile. Oko dvadesetak natjecatelja ulovilo je 91 pastrvu.
No bilo je i otkidanja, trganja, bacanja stapova u travu, skidanja svih svetaca i otkidanja listova s leptira.
slika

slika

Pa proglasenje najboljih (tu ce se Klapna ubacit sa imenima)
slika

Pa zakuska s muzikom
slika

Momci su prali pravo!
slika

Pa dernek.
slika

slika

Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la svirac » 07 svi 2007, 10:31

Jos jednom druze, svaka cast tebi i ekipi na organizaciji svega ovoga!! Mogu jos samo dodati da mi je pravo zao sto nisam bio dole sa vama!!

Pozdrav i bistro!
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")


klapna
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:17 sij 2007, 19:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la klapna » 07 svi 2007, 12:34

Neke od slija mozete pogledati na http://www.vitina.ba

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 07 svi 2007, 18:20

Izgleda da je bilo krejzi i nezaboravno cim je Klapna "u neka doba" zapjevao na letecem najlonu.... :wink:

Bistro
slika

klapna
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:17 sij 2007, 19:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la klapna » 08 svi 2007, 09:33

Seha bila pjesma "spurtilom i ostima, dobit ce po kostima" onda onaj drugi stih mi nekako pao na srce "dok svi ljudi spavaju ribari KARAJU" hehe :lol:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”