Pionirsko ljeto 2010.- Ramičko jezero, Banovići

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pionirsko ljeto 2010.- Ramičko jezero, Banovići

Post Postao/la senad » 06 ruj 2010, 16:34

Sa ovog takmičenja tek slijedi izvještaj, a mi smo na takmičenju imali prva dva naša predstavnika u najmlađoj kategoriji.
Adi je poveo kćerku Saru, a ja sina Vanju.
Sara nam je osvjetlala obraz, zauzela je 4. mjesto, a Vanjo je podbacio.I to najviše mojom krivicom.Em smo zakasnili, em je vanji tokom puta bila muka, te smo svako malo morali stajati.Još mi žena mi u mene ima slab mjehur, pa bi Adi reci: "Gdje ne''š zakasnit', Kape svako malo jal' pishaju, jal' povraćaju!" :mrgreen:
Bilo je i malo suza, ali moramo odati priznanje djevojci koja je pobijedila u starijoj kategoriji (napisacu ime naknadno kad dobijem izvjestaj jer ga sad ne znam) i koja je , kad je vidjela suze, Sari poklonila štap koji je ta djevojka dobila za osvojeno prvo mjesto.
Vanjo se tu muški držao i nije pustio suze, ali je bogda falila :mrgreen:
Onda ga je Adi nagovarao da i on oplače, jer će i on dobiti štap.
Nije oplakao, ali je i on, na kraju, dobio poklon od naše raje iz Banovića.
Kako napisah, izvještaj će, sa dosta slika, biti postavljen na stranicu uskoro (čim ga dobijem), a sve je bilo super - prvo samo jezero, onda cifra od 46 takmičara-učesnika (više nego na državnim takmičenjima), pa grah, gulaš, hurmašice....Jes da me kuhar zeznu i nasu mi tri tanjira graha tako da nisam mogao probati gulaš, ali Adi kaže da je bio super.
Slike ću postaviti kad dodjem kući.
Eto, prvi takmičari našeg udruzenja su probili led.Zao mi je sto i Zlaja nije mogao doci sa Irfanom, ali bice jos prilika.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pionirsko ljeto 2010.- Ramičko jezero, Banovići

Post Postao/la rusko » 06 ruj 2010, 17:21

Odlicna vijest!

Cestitam juniorima!!! <championvanja>
slika slika

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pionirsko ljeto 2010.- Ramičko jezero, Banovići

Post Postao/la zlaja » 06 ruj 2010, 19:41

Ojačaće će oni pa pomesti konkurenciju ,neka ste vi njih izveli na vodu da djeca dožive taj štimung . Ja taj dan završio sa poslom u 14.00 što je već bilo kasno ali biti će vremena...

Avatar
besko
Predsjednik Skupštine U.G. Bistro!
Postovi:264
Pridružen/a:19 sij 2010, 01:33
Lokacija:Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: Pionirsko ljeto 2010.- Ramičko jezero, Banovići

Post Postao/la besko » 07 ruj 2010, 00:34

Kakva su vremena došla, ja bi prije za suzu šamar dobio, a sada dobiješ peškeš! <valjanjeodsmijeha>

Ma, nek' se peca, pa makar i sa suzama u ocima!
Bistro!

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pionirsko ljeto 2010.- Ramičko jezero, Banovići

Post Postao/la Seha » 07 ruj 2010, 11:17

Bravo za malu raju........ Bistro
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”