Skobalj

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Adnan Skopljak
Početnik
Postovi:17
Pridružen/a:15 lis 2009, 13:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Skobalj

Post Postao/la Adnan Skopljak » 24 kol 2010, 12:25

Pozdrav svima i jedno pitanje,ako ima raje iz Kaknja il ako neki love na tom podrucju da mi kaze dali je poceo raditi skobalj ili mu je jos rano,i dali sad radi mrena,eto toliko unaprijed hvala i bistro <flag>


Avatar
sajdin
Piskaralo
Postovi:210
Pridružen/a:27 sij 2011, 16:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Skobalj

Post Postao/la sajdin » 29 sij 2011, 18:04

Odgovorite covjeku...hehe...ima ima radi škobalj i to poodavno...samo štoo je prevelika gužva sve više i više ribara svaki dan!!! BISTROOO
Da bi to učinili, nije važno da li smo "sportski" ili "profesionalci" ... Dovoljno je da budemo ljudi!

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Skobalj

Post Postao/la @ldin » 05 ožu 2011, 10:50

Evo ja malo sa bratom izletim na vodu, kako ni jedan ne volimo guzvu i masakar na vodi , odluka je pala da pripremamo jedno mjesto za koje smo obadvojica vezani , tu smo naučili plivat , skakli ko djeca po vrbama , godinama poslje curice dovodili :grin: On samo plovkari, za sada , a i ja u ovom "spen leru" nemam pametnija posla, reko da skinem prašinu sa plovaka...
Uglavnom "krmimo" i tjeramo kormorane , ništa spec. se nije dešavalo ...do kačenja ribe zivota :135: Malo je reći koliko sam iznenadjen bio...
slika

svi pričaju o nekim ultra velikim velikim ulovima ....jel imao neko manji <valjanjeodsmijeha>

slika

imao sam neku kutijicu ca mušicama u priboru ...pomislio sam da i ulov svrstam medju njih :135:

slika

slika
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Skobalj

Post Postao/la Mujacic Mirza » 16 svi 2011, 05:26

Evo jedan slucajno ulovljen inace ne lovim skobalja.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Skobalj

Post Postao/la Seha » 16 svi 2011, 12:25

Djesi Mirza. Kako ga uhvati slucajno <jelmekotrazio>
slika


Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Skobalj

Post Postao/la Mujacic Mirza » 17 svi 2011, 12:32

Seha je napisao/la:Djesi Mirza. Kako ga uhvati slucajno <jelmekotrazio>
Bistro Seha ,
Pravednije reci zakacen nego uhvacen jer nije uzeo mamac.
Naletio na velikin orkin shad ,udica bila velika pa ga rasparala, nije mu bilo spasa. Nenamjerno slucajno a zalosno se zavrsilo po njega.

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Skobalj

Post Postao/la @ldin » 17 svi 2011, 14:02

kontra na vrijeme :grin: dešava se svima jbg ... mi kad zimus mladicu trazimo , pa ima tog škobalja svagdje , i kad pređeš preko njega onako najlonom , sve kontaš evo je , ono šipak , čir na želudcu sam fasofo od onog presjecanja i leptirića po stomaku ... :mrgreen:
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”