Plovak.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Plovak.

Post Postao/la Seha » 21 stu 2010, 19:12

Bistro Zoka. I mene interesuje kako i gdje raja lovi na plovak (moja stara ljubav) koja slika terena ,al tanko raja pise valjda im blam sta li.. Ja nevidim drugi razlog zasto je to tako. Neko ko visi na forumu da nepostavi koju sliku i napise par recenica gdje je lovio i kako se proveo. Neku frazu anegdotu pa pobogu mi smo ribari bar po tome poznati.
Ne ovo je doslo izgleda kao hladni rat svi znaju ,a niko nista negovori.. Svi bi da cuju ,a nista nebi rekli !
Eto ja mozda u tim Duscima nikad necu zabaciti ,al sam ti zahvalan sto si tu informaciju podijelio sa rajom.
I zato "nek ti je bistro majstore".
slika


Avatar
kenan_sa
Književnik
Postovi:522
Pridružen/a:20 svi 2009, 03:31
Lokacija:Memli strana starog sarajeva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Plovak.

Post Postao/la kenan_sa » 21 stu 2010, 20:09

Evo da ne bude da niko ne pise. Ja sam probao malo plovkariti na smolucoj. Ulov. Hmmm... Sta da kazem. Nekoliko sarana od 3 - 6 kg. one male ispod kilograma ne racunam a bilo ih je kamara. Amur 9,1 kg. Svako ko upita gdje i kako ja od tad govorim Smoluca.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
slika

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Plovak.

Post Postao/la @ldin » 27 stu 2010, 19:30

ljepa riba druze , svaka čast ... ja na plovak najjaču i najveću ribu što sam imao je bila mrena 60-ak cm i podavno nikad nešto veće uglavnom ovdje škobalj, sitnija mrena, šljivar itd i teleskop štap i plovak i taj način ribolova ima svoje čari izvlačenja, ovu sezonu sam varaličario skoro pa cijelu , evo sada nešto kontam da bi mogao malo otići plovkariti škobalja da ne zahrdjam .... bistro
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

simonfloat
Početnik
Postovi:2
Pridružen/a:14 svi 2011, 21:45
Kontakt:

Re: Plovak.

Post Postao/la simonfloat » 16 svi 2011, 00:45

Drustvo evo vam jedan video snimak masine za plovke,da vidite kako se prave plovci

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NdjoAJLE ... e=youtu.be[/youtube]
evo jos jedan

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lwiB2_1A ... e=youtu.be[/youtube]

<idila> :7564:
Pozdrav <championvanja>
Simonfloat

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Plovak.

Post Postao/la Seha » 16 svi 2011, 12:38

Majstore prepravio sam linkove tvog videa - udji na tvoj post (UREDI) i vidi kako treba da bude postavljen link. Pozdrav bistro i sve najbolje u daljem radu i zivotu ;)
slika


my_wayy_1
Prava Štela
Postovi:164
Pridružen/a:18 kol 2011, 17:22
Lokacija:Lukavac/Graz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Plovak.

Post Postao/la my_wayy_1 » 20 srp 2013, 09:55

pozdrav i bistro evo ja cu ovdje da ne otvaram novu temu
uglavnom zazelio se i ja malo cefa na plovak a i one jedne te iste varalice mi dopizdile pa reko to je to.. sinoc izletim bez prihrane bez ista glista hljeb i kontam mjenjacu mjesta pa gdje naleti sta.na pocetku koja mala mrenica i onda iznenadenje kao i obicno jedan lipijen i jedan klije jos koja mrena i kuci.jutros jedva se nakanim da izadem iz kreveta oko 5 i na vodu kratko razmisljanje dal varalica dal plovak, ili oboje ma reko plovak i sta bude. rano ujutro prva riba kalifa. reko super naso sam ih sad ce merakanje kad k... mjenjaj mjesta tamo vamo koja mala mrena i sve sad cu kuci hocu necu .. i onda uze ova komadina nisam ni skonto plovak ne mrda reko zakacio nategnem malo kad bjeg u brzak nekih 5 minuta borbe i onda skok iz vode cijela iskoci uhhh izvucem izmjerim i pustanje pa kuca BISTRO!!!!!
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

my_wayy_1
Prava Štela
Postovi:164
Pridružen/a:18 kol 2011, 17:22
Lokacija:Lukavac/Graz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Plovak.

Post Postao/la my_wayy_1 » 20 srp 2013, 09:55

slike
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
rades7
Književnik
Postovi:667
Pridružen/a:20 ruj 2011, 13:47
Lokacija:Doboj
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Plovak.

Post Postao/la rades7 » 29 kol 2013, 20:57

Plovak i dalje aktuelan :) Par lijepih klenova na sir, ovaj je bio šminker dana...

slika
screen shot on windows

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”