Plovak.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
admin
Potpredsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:46
Pridružen/a:16 lip 2006, 16:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Plovak.

Post Postao/la admin » 28 kol 2006, 04:43

Za plovkaroše.


Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la hero » 29 kol 2006, 01:03

Ado Mujacic odlican al malo tezak, i Cato.
Bistro BiH NTV Hayat

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 29 kol 2006, 23:38

Ima li ko iz "plovka" ko ide u Portugal?

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

halo ribolovci plovkarosi

Post Postao/la edib » 27 ruj 2006, 14:55

Ima li koga da se bavi plovkarenjem :wink:
Kod nas u Novom Gradu ( Bos. Novi ) ima jako puno ribolovaca koji love na plovak . Nalazimo se na uscu Sane u Unu i vode su bogate bijelom ribom , a narocito zimi kad stegne minus . Lovimo i sa obale i iz camca pa dodjite i uzivajte . Pitajte i odgovorit cu vam u svojoj moci ,sve sto vas zanima .BISTRO

Avatar
Buca
Haman Štela
Postovi:56
Pridružen/a:11 lis 2006, 16:33
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Buca » 20 lis 2006, 10:45

Edib,pitanje za tebe,nema bas veze sa ovom temom...
Cuo sam da na uscu Sane u Unu ima smudja,da li je ta informacija tacna


Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la svirac » 20 lis 2006, 11:23

slika
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

poziv

Post Postao/la edib » 12 pro 2006, 21:06

Da prvo odgovorim na pitanje o smudju
Ima ga i na uscu i na Sani a najvise uzvodno .

A sad o plovku , U subotu 16.12. se organizuje promotivno takmicenje u lovu ribe na plovak . Lovi se na Sani izmedju dva mosta u naselju Urije .Pojedinacno je takmicenje i prijave se primaju do 10.00 subota.Riba dobro grize i ima je dosta a kotizacija je 10 KM . Svi su dobrodosli .

BISTRO :D :D :D :D :D

Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la hero » 13 pro 2006, 00:48

Pozdrav edibe ako budem slobodan mozda neletimo
Bistro BiH NTV Hayat

diver
Prava Štela
Postovi:184
Pridružen/a:27 lis 2006, 23:33
Lokacija:Bosanska Krupa
Kontakt:

Post Postao/la diver » 24 pro 2006, 00:25

Bistro ribari
jucer sam se odmarao od lova mladice pa rekoh sebi da pokusam malo loviti ploticu ,a koju ustvari i najvise volim loviti zimi.
kad sam dosao na vodu nije se nista desavalo i nije bilo izgleda da ce rib a raditi,no prevario sam se
Na prvi moj zabacaj sam imao ploticu srednje velicine al me je jako obradovala,riba je uzimala periodicnotako da sam za otprilike 2 sata uhvatio oko 15 komi otisao prezadovoljan iz ribolova .
NadM SE DA CU NASTAVITI TAKO JER SE LOVOSTAJ MLADICE PRIMAKAO JAKO BLIZU
BISTRO OD DIVERA SA JEDNE JEDINE :)

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 24 pro 2006, 12:34

Diver prijatelju bistro i postavi koju sliku kao novogodisnju cestitku za bistro bih raju !

diver
Prava Štela
Postovi:184
Pridružen/a:27 lis 2006, 23:33
Lokacija:Bosanska Krupa
Kontakt:

Post Postao/la diver » 25 pro 2006, 01:00

Bistro ribari
Danas sam proveo cijeli dan na vodi ,u ribolov smo isli ja zander i stari plovkaros Rosa inace jedan od boljih ribara sto se plovka tice.
Riba je radila kao luda tako da nismo mogli prekinuti i samo nas je noc uspjela otjerati sa vode :D
Ustvari sam jako zadovoljan zato sto ribe ima u izobilju i nece mi biti dosadno u vrijeme ribolovnog posta lova na mladicu :lol:
BISTRO od DIVERA sa JEDNE JEDINE :D

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la edib » 25 pro 2006, 21:04

Pozdrav

Diveru , gdje ste lovili ? :D

diver
Prava Štela
Postovi:184
Pridružen/a:27 lis 2006, 23:33
Lokacija:Bosanska Krupa
Kontakt:

Post Postao/la diver » 25 pro 2006, 21:45

Bistro i lijep pozdrav Edibu od Ania
lovili smo kod moje kuce na rijeci Uni,a ne na rijeci tojest potoku na kojem ti mislis ,to sam zakljucio po smjehulkju.
Da riba radi i u Krupi samo se treba malo potruditi a neici po 35 km da se lovi plotica koje i ovdje ima u izobilju , u svakom slucaju ja cu doci da ja i ti prodjemo vas dio Une kako smo se i dogovorili :D
BISTRO od DIVERA sa JEDNE JEDINE

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 11 svi 2007, 19:52

PLOVKAROSI GDJE STE???
DAJTE KAKAV INFO GDJE I STA SE LOVI,VALJDA JE SEZONA POCELA :D

JA SAM OD SLJEDECE SEDMICE TACNIJE OD SRIJEDE NA VODI PA CU DA DAM IZVJESTAJ SA UNE. :wink:






BISTRO OD ZANDERA ////
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Avatar
Zoran_Dragicevic
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:07 ruj 2009, 11:46
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Plovak.

Post Postao/la Zoran_Dragicevic » 21 stu 2010, 12:03

Bistro i pozdrav raji.

Nadam se da u ovom periodu od kad me nema ovdje na forumu, nije nestalo plovkaroša :)
Ukratko, ove godine sam vrlo često boravio na drini, mjesto Dušće, Višegrad i moram priznati da je riba radila kao luda. Period kad su ispustili jezero, i kad je Drina više ličila na Bosnu, bar svojom širinom i veličinom u tom mjestu Dušće, je bio period kad se dnevno moglo uhvatiti cca 40kg.
Ono što je bilo neshvatljivo, bar meni, da sam cijele ove godine uhvatio samo 5 škobalaja, a bilo ga je toliko da su ga moja djeca potpomognuta suprugom gađali kamenjem u nadi da će ga tako uhvatiti prije no ja na plovak.
Bilo kao bilo drago mi je da sam ponovo tu i da ćumuramo gdje, šta, kako i ko će koga ljubiti u ruku :)
Majstor je majestor i kao što reče moj drug Miki nema umene mi radi neradi, ima samo ko zna zna:))
I da, da ne zaboravim, Džemo i Senad su u talu sa mojim sinom Dadom ali me još uvijek ljube u ruku.

Pozdrav svima i pišite gdje radi riba, na plovak naravno :)
Ko nije u raji šupak je pravi.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”