Migracija riba

Moderatori/ce:emin,zlaja,rusko,Kovach,montana

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Migracija riba

Post Postao/la montana » 26 svi 2010, 20:10

Dobro si izabrao podlogu, Edo to tako kaze fino, ko da je musicar! I to za pok. Denisa Mrnjavca, malo ljudi je skontalo da ne treba poznavati zrtvu, da bi osjetio bol nepravde nanesene joj i strah da se to drugome ne desi, ukljucujuci one koje volimo i znamo. Svi moramo pronaci "...svoje mjesto, gdje bi mogli mirno stati, visoko dignuti ruke, i pjevati nasu pjesmu..." (Haustor)
Primjetim da se kod Senada pojavljuje revolucionarni duh u stilu Pancho Ville, a jos nije ni promahao na vodi. Ko zna sta nam nosi buducnost, ali Predsjednice uz tebe smo! Jos jedna fraza iz filma "Sutjeska" i necu vise: ..."dok god cujete pucnje sa Vuceva, znajte da tamo ima zivih partizana!"
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Migracija riba

Post Postao/la rusko » 27 svi 2010, 09:06

slika slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Migracija riba

Post Postao/la montana » 27 svi 2010, 23:07

Dobra vam ova podloga! Sve sami Hitovi, ali mi nesto ima politicki prizvuk, ili se varam? Zato jednom, mali od ovog jednog, kad ga upitah slusa li Edu i druge heroje NOR-a, kaze, ma jok, puno psuje, pa stari neda! <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Migracija riba

Post Postao/la rusko » 28 svi 2010, 09:21

<valjanjeodsmijeha> ima i tog...

ja sam po tom pitanju "labav otac", pa mi je klinac neki dan u autu pjevao onu od Ramba Amadeusa - KPGS (da ne budem opsiran)... :shock:

...bolje i to nego da se ko padre bacio u politicku foru na ribarskom forumu... :oops:
slika slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme”