Sezona 2012

Moderatori/ce:emin,zlaja,rusko,Kovach,montana

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Sezona 2012

Post Postao/la rusko » 17 svi 2012, 21:56

Ljudi, kako napreduje situacija na vasim vodama?

Kod mene je stanje zalosno, u zadnja dva dana na rijeci se roji ephemera danica... a od pastrmke ni traga ni glasa... dzaba sam camio, cucio cekajuci od jutra do mraka pa i do ponoci... Nista!

Sitni grgeci su jedino sto se pojavljivalo u vodi...
slika slika


Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sezona 2012

Post Postao/la Clavis » 17 svi 2012, 22:16

E moj Rule, tezak zivot nas mušičara....

U čeko sam ko ozebo' čovjek sunce taj 15. maj i otvor, zaletio se u subotu, lovio od 2 do 9 navečer, po danu sića na Red Tag,
navečer svežem modifikovanog adams'a onog što sam stavio u suhe mušice, onaj sa žutom guzom i oćejfim i lipenom i pastrmkom.
Jedino što sam se zatrkao na vodu u potkošulji, tako da su me komarci potrošili ko kamiondzije konobaricu, ruke nisu za opisat.

Situacija od nedjelje pa na ovamo ti je na slici ispod :(

slika
picture hosting

Tako da sam jučer išao na jezero, ganjao babuške plovkom da se nafiksam čim bilo, kiša i leden vjetar, a izvučeš ribu iz vode i ugriješ ruku od nju :S dođe mi da je idem ganjat mahaljkom na indikator sistem i imitacijom kruha.....

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme”