Uzgoj ribe i poribljavanje

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Uzgoj ribe i poribljavanje

Post Postao/la Seha » 15 lip 2016, 16:33

Lijepo si ti to ucinculinco Rusko :wink:

Kova ako bude sijamskih boraca mozemo ga ponijeti kad budemo dolazili do tebe.
Mozes imati samo jednog jer je marisana do smrti ako ubacis 2.. Ja sam mom nekad kad mu oslabi cirkulacija i pigment znao na kratko spustiti ogledalce.. Kad vidi sebe u ogledalu plane ko sibica :mrgreen:
slika


Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Uzgoj ribe i poribljavanje

Post Postao/la Kovach » 18 lip 2016, 23:16

Hvala ti drug ali moram prvo neke stvari korigovati u akvarijumu pa onda poribljavanje. Cucemo se pa dogovoriti, a to za samo jednog znam. Jaran mi imao jednog u akvarijumu i neko mu donese jos jednog jer je ispraznio akvarijum. Jaran ga ubaci u filter da nebi bili zajedno, a oni se ugledali kroz staklo pa do ujutro oba uginula lupajuci u staklo. <sjetise>

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Akvaristika”