Ribarske dozvole!

O pitanjima vezanim za rad Saveza, Udruženja, o Zakonu o slatkovodnom ribarstvu, o ribarskim ispitima, pravilnicima....

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Dozvole za 2011-tu

Post Postao/la zlaja » 19 sij 2011, 19:22

Ministarsvo je donijelo jedinstvenu cijenu dozvole (već više godina) po cijeni od 100.-KM i vlasnici koncesija tj. udruženja itd. je prodaju po toj cijeni i uglavnom vrijedi za vode koje su pod vlasništvom udruženja,da bi vrijedila u drugoj avliji udruženja postižu neke interne dogovore između sebe pa meni recimo u Žepču ribočuvar otkine talon i na kraju te talone koje je sabrao od ribolovaca mog udruženja donosi našem sekretaru UG. i naplaćuje -refundira razliku ili obratno.Postoje povlastice i popusti:počasni član,nezaposlena lica i studenti,penzioneri imaju neku vrstu popusta i još da dodam imamo obavezna 2 radna dana odraditi ,recimo akcija čišćenja obala isl.


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dozvole za 2011-tu

Post Postao/la rusko » 19 sij 2011, 22:28

Kamniska Bistrica

25€ :grin:

http://www.rd-bistrica-domzale.si

(P.S: proglasavam je "nasom vodom" <titinpionir> )
Zadnja izmjena: rusko, dana/u 19 sij 2011, 22:36, ukupno mijenjano 2 puta.
slika slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dozvole za 2011-tu

Post Postao/la rusko » 19 sij 2011, 22:33

Ribnik i Pliva

Cijena dozvola za ribolov

ZA DOMAĆE GOSTE (BiH)

- Jednodnevna 30 KM

ZA STRANE GOSTE

Jednodnevna 30 €
- Trodnevna 75 €

GODIŠNJA ZA RIJEKE PLIVA, RIBNIK I SANA 600 KM (310 eura)

Specijalna ponuda:

Ribolov na trofejnom dijelu rijeke. Maksimalano dozvoljeno 8 osoba. Dozvola za jednu osobu je 40 €

http://www.plivaflyfish.com/
slika slika

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dozvole za 2011-tu

Post Postao/la zlaja » 19 sij 2011, 23:09

To nije skupo to je bezobrazno i više nije ribolov već neka nakaradna inn verzija ,razumijem ja da su to salmonidne vode i da turizam traži lovu a možete misliti na običnog Bh radnika sa običnom Bh plaćom koji živi kraj te rijeke i hoće da peca...
Ne mora ni da peca jel tako? Ma taj obični šljaker ne smije ni da bude na obali jer kada gospoda naiđu da negledaju sirotinju ...

Avatar
kenan_sa
Književnik
Postovi:522
Pridružen/a:20 svi 2009, 03:31
Lokacija:Memli strana starog sarajeva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dozvole za 2011-tu

Post Postao/la kenan_sa » 19 sij 2011, 23:13

Gdje je ovo ovakvo da znam da me niked put ne navede tamo. Cuj 40 eura dnevna. Pa sta je nanu mu.
slika


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dozvole za 2011-tu

Post Postao/la zlaja » 19 sij 2011, 23:32

Keno tu dobiješ mladu rumunku da ti drži štap hihihihihihi :6543:

Avatar
kenan_sa
Književnik
Postovi:522
Pridružen/a:20 svi 2009, 03:31
Lokacija:Memli strana starog sarajeva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dozvole za 2011-tu

Post Postao/la kenan_sa » 19 sij 2011, 23:43

A da je i ukrainka dzaba ti. 8 banki je 8 banki.
slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dozvole za 2011-tu

Post Postao/la rusko » 19 sij 2011, 23:49

Ama sve je to "za ljude" da nije ne bi bile te cijene...

nego, skontajte kako je meni kada ih nazovem odavde pa pitam imaju li smjestaj i tako to da sebi pripremim sedmicu pecanja... a oni: "odakle zoves" - "Iz Svedske", "E onda zatebe ne vaze ove cijene, vec one za strance..."
Sto je najgore to je na reviru u jednom mjestu iz kojeg potice moja familija, i gdje se prezime moze upratiti preko 400 godina unazad...

Sta glad ucini od covjeka... <flag>
slika slika

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Dozvole za 2011-tu

Post Postao/la masterbih » 19 sij 2011, 23:52

Ljudi prate svjetske standarde, ali samo kad se tice naplate! (Tice se za sva drustva u BiH koja su na funkciji)
Zadnja izmjena: masterbih, dana/u 19 sij 2011, 23:58, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dozvole za 2011-tu

Post Postao/la zlaja » 19 sij 2011, 23:57

Kod mene u gradu banda razjebala privredu pa radnici postali gola sirotinja ,ova stoja za dozvolu je previše a pogotovo to u krajini gore.

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Dozvole za 2011-tu

Post Postao/la masterbih » 20 sij 2011, 00:06

Moje iskreno misljenje, al iskreno:

Nije puno 100km za dozvolu jer ipak je to za godinu dana, ali..
Platis dozvolu ajd sto nema ribe, vec sto ima stotine drugih faktora koji te handre, razni ispusti sa otrovima i ko zna cim sto utice na apetit ribe, sljunkare, krivolovci, rodjaci babe stricevi od kontrolora koji nemaju dozvole i na kraju u nekim drustvima visoki funkcioneri u ribolovackim drustvima, ponegdje cak i predsjednici koji takodje nemaju dozvole.
E sad, dodje ti kontrolor i pocne srat, shvatas ajd i on samo radi svoj posao, a jestel se zapitali kako je bas on dobio posao, zasto bih ga zalio?
Zasto njegov nadredjeni ne uradi nesto po pitanju gore navedenih problema?
Znaci ja sam dobar covjek i samo radim svoj posao, pa ti moram slozit prijavu sto nemas dozvole, a za sve ostalo nije tvoja briga, niko te ne tjera da pecas, ko te jebe.
E onda nastupa:
Posaljes ga u tri lijepe, on se pobuni, ima covjek cin ribocuvara, dalje se nekad zavrsi sa onom: ajd ovaj put pecaj, a u gorem slucaju doticni zavrsi u vodi. (Ne cudi me).

Rezultat = Nista nije kako treba.
Kako da sve napreduje, kad su problemi razgranati i vezu jedan drugi..

società privata 2011
Početnik
Postovi:4
Pridružen/a:11 sij 2011, 19:51
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dozvole za 2011-tu

Post Postao/la società privata 2011 » 20 sij 2011, 00:10

zlaja je napisao/la:Kod mene u gradu banda razjebala privredu pa radnici postali gola sirotinja ,ova stoja za dozvolu je previše a pogotovo to u krajini gore.
revir bk 2011 aaaaaaaaaaaaa.jpg
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

società privata 2011
Početnik
Postovi:4
Pridružen/a:11 sij 2011, 19:51
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dozvole za 2011-tu

Post Postao/la società privata 2011 » 20 sij 2011, 00:14

masterbih nemoj trošiti zivce polako hajte se iskupite i dođite na mladicu kod mene na slici u crvenom je dio une koja jos nije revir u zutom je revir ali i taj dio ce ove godine postatti izgleda revir i to je to. pa dok nije bujrum <flag>

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Dozvole za 2011-tu

Post Postao/la masterbih » 20 sij 2011, 00:22

società privata 2011 je napisao/la:masterbih nemoj trošiti zivce polako hajte se iskupite i dođite na mladicu kod mene na slici u crvenom je dio une koja jos nije revir u zutom je revir ali i taj dio ce ove godine postatti izgleda revir i to je to. pa dok nije bujrum <flag>
Hvala na pozivu.

Pecaj dok mozes, ako su naumili da postane revir, mozda vec i jest, a ako nije u par dana ce biti.
Gdje nanjuse pare, sve se sredi preko noci <valjanjeodsmijeha>

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dozvole za 2011-tu

Post Postao/la rusko » 20 sij 2011, 00:31

Nema druge nego da zapjevamo... ko nezna da pjeva neka udara takt:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TO1-jVDL5FQ[/youtube]

I hajmo se sad vratiti na temu... Ima li ko konkretne informacije o dozvolama?
slika slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Aktuelnosti iz Udruženja, Saveza, o Zakonu, ispitima...”