SOPRTSKO RIBOLOVNI SAVEZ FEDERACIJE

O pitanjima vezanim za rad Saveza, Udruženja, o Zakonu o slatkovodnom ribarstvu, o ribarskim ispitima, pravilnicima....

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

vilenjak
Početnik
Postovi:6
Pridružen/a:22 pro 2006, 02:59
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
SOPRTSKO RIBOLOVNI SAVEZ FEDERACIJE

Post Postao/la vilenjak » 28 pro 2006, 21:41

Neko me uputi na da ovu temu prebacim ovde pa evo da je i započnem .
Stanje u SRS FBiH je katastrofalnio nije ni čudo kad nam korumpirani ljudi vode savez . Činjenica da je Rifet sekretar oba saveza istovremeno govori sama za sebe .. ( muljanje prebacivanja para sa racuna na racun , fiktivno prokazivanje financijskog stanja .. Upravi odbor čini 99% rifet a ostali su tu samo da pokupe dnevnice , sve odluke donosi rifet , on nas i predstavlja onako kako hoće. Naravno on je samo dobro plaćeni volonter u Savezu a žena mu Amira je zvanični sekretar saveza koja ujedno zajedno s njim vodi knjigovodstvo oba saveza .... Podanici poput Hodžić Bajre , Midćić Midhata , Marcela Kucinskog , Puce Nikole , Vahdeta Lelića , Mire Vrljička .... nisu nista bolji od Rifara ...

Bio sam prisutan na Skupštinama Saveza gdje su tražili smjenu tih ljudi međutim te Skupštine su bivane prekinute ili su ti ljudi napuštali sjednice kako bi nedostajalo ljudi za kvorum da se takve odluke ne bi dobnosile ...
Bio sam na svjetskim takmičenjima gdje smo isli ko sirotinja sa djecom posebno ( Iralija ) a oni su se do besvijesti opijali na racun Saveza ...
Ma knjigu bi mogao napisati ali nema svrhe ..... njima NIKO ništa nemože SRS BiH je Rifetov 1/1 , a u SRS BiH je bio njegov do unazad godinu dvije ... sad kad su se Srbi uključili u Savez BiH , malo su mu se prohtjevi smanjili ....

Čujem da je Federalni savez na račun Svjetskog prvenstva 2007 u Hutovu dobio cca nekih 100.000 KM ???? vidjećemo na skupštini kako li ce oprati te pare ...

Da vas više ne zamaram njihovim lopovlucima ..... dosta je :wink:

PS. Nadam se da mi necete obrisati ovaj topic :D jer ovaj sajt nije SAveza ???

Bisto svima .


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 29 pro 2006, 20:03

FANATICOSI su dohakali lopinama FSBIH......
Sad je red na ribarima da ociste svoju avliju !

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Stranice SRS BiH.

Post Postao/la senad » 14 sij 2007, 21:47

Kao što rekoh, vraćam post u kojem sam pisao o stranicama SRS BiH, od kojih je jedna izradjena, a druga bi trebala biti u izradi.

Ponovo pozdravljam Vilenjaka koji je upućeniji od mene u materiju «SRS BiH», bar što se tiče takmičarskog dijela a koje organizuje SRS BiH.

Kako rekoh, ne kritikujem stvari osim ako nisam 100% siguran da ima bolje rješenje, te ako nemam i prijedlog za to bolje rješenje.
Uputio sam mail sa pitanjem Savezu na sljedeće adrese:
puce@srsbih.com , batotic@srsbih.com , pajic@srsbih.com , terzicn@srsbih.com , ostojic@srsbih.com , pazin@srsbih.com , ermin@srsbih.com , pranjko@srsbih.com , zivkovic@srsbih.com , midzic@srsbih.com , rifeth@srsbih.com , srsbih@bih.net.ba

a mail glasi:

Zovem se Senad Kapo i administrator sam stranice http://www.bistrobih.ba.
Imam za SRS BiH pitanje, pa pošto ne znam koji je od ovih mailova aktivan, šaljem na sve koje sam našao na vašoj stranici.
Pitanje glasi:
Kada, na osnovu koje odluke je donesena inicijativa za pravljenje web portala SRS BiH, kada je bio tender, koliko je bilo aplikanata, na osnovu kojih kriterija je donesena odluka o odabiru najpovljnijeg ponuđaća, kada je bio drugi tender za stranicu Svjetskog prvenstva, i na osnovu čega je proračunata cijena koštanja jednog od ta dva web portala 4250 KM.
Lijep pozdrav, Kapo Senad.


Odgovor ni do danas, 14.01. nisam dobio a iskreno, istom se nisam ni nadao. Moja komunikacija sa Savezom je uglavnom bila jednosmjerna i to kad sam od njih počeo dobijati vijesti, mada sam krajem februara, početkom marta 2006. godine, kad sam postavio stranicu na internet, par puta slao mail Savezu nudeći im stranicu kao besplatan servis u bržem plasiranju informacija te uspostavljanju brže i bolje komunikacije izmedju Udruženja, ali ni tada nisam dobio ama baš nikakav odgovor.Nekako najednom su počeli slati vijesti.

Razlog mog obraćanja Savezu je nerazumna suma koju su predvidjeli za ove dvije stranice jer ukupno izadje da će ove dvije stranice koštati 8500 KM. Suma je van svake pameti i svako od vas vjerovatno ima nekog prijatelja, poznanika koji se bavi pravljenjem stranica, pa sami provjerite.
Stranica Saveza je radjena u «Joomli», alatu koji je besplatan, i rekoh da imam prijatelja koji takve iste, sa puno više podataka pravi za 500 km, a i on je skup, vjerijem da ima momaka-studenata informatike koji bi je još jeftinije napravili. Ona treba da postoji, da ne bude zabune, ali ne treba toliko da «stoji»
Za ovu drugu, čije pravljenje uslovljavaju iz CIPS-e, a koja će biti posvećena svjetskom klupskom prvenstvu na Karaotoku, koja će biti aktuelna mjesec pred takmičenje, sedmicu dok traje takmičenje i desetak dana poslije takmičenja, totalno je nelogično da je potpuno ista suma predvidjena.

A kako je išlo sa traženje ponuda, to je već drugi par rukava.

Dokument iz Saveza o uslovima ponuđaćima je ispod:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

SRS BOSNE I HERCEGOVINE
Ćemaluša 1/ II
71000 SARAJEVO

E-mail: srsbih@bih.net.ba
Dana, 16.06.2006 god

USLOVI ZA IZRADU WEB PORTALA
SPORTSKO RIBOLOVNOG SAVEZA BOSNE I HERCEGOVINE

Svaki ponuđaći izrade WEB PORTALA Sportsko ribolovnog saveza BiH pored općih uslova za izradu Portala mora u ponudi da naznaćiti i slijedeće

OPIS STAVKE PONUDE
1.Prostor na serveru + domena oblika http://www.srsbih.com ili http://www.srsbih.ba
200 MB prostora na serveru ili po procjeni ponuđaća 20 GB prometa mjesečno neograničen broj e-mail adresa
2.WEB-PAKET portal sa online adiministracijom
Uključuje: jednojezični web portal, neograničeno stranica, forum, web mail, galerija fotografija
3.Obuka adiministratora
Pojedinačne cijene stavki 1., 2., 3., te ukupna cijena izrade
4.Najmanji mogući rok izrade WEB portala pod uvjetom da se do 01.07.2006 ugovori posao
5.Uvjeti plaćanja (avans i slično)
6,Kontakt osoba telefon i e-mail u toku izrade portala
7.Ponudu poslati do 22.06.2006 godine na e-mail srsbih@bih.net.ba za RIFETA HADŽIASANOVIĆA sekretara SRSBiH ili poštom zapečačeno na adresu SSRSBiH sa naznakom ponuda.
8.Odluku o izboru najpovoljnijeg ponuđača dostavit će Komisija u roku od 7 dana po izboru
Napomena: Prilikom izrade odnosno kreiranja samog dizajna portala treba omogućiti da na glavnoj ulaznoj stranici bude fotografija (koju osigurava SRSBiH,) te link sa tekstom o SRS BiH napisan na : jezicima naroda BiH , engleskom, njemačkom, francuskom, španskom i ruskom jeziku. Tekstove će uraditi SRSBiH. Ovo važi samo za ulaznu stranicu.
Svi ostali tekstovi biti će napisani na nekom od jezika naroda u BiH.
Za dodatne informacije vezane za samu izradu ponude obratiti se na : E –mail: marcel.kucinski@tel.net.ba ili srsbih@bih.net.ba
Sa odabranim ponuđačem sklopit će se ugovor o izradi WEB portala
Prilog ovim uslovima je SHEMA PORTALA (idejni prijedlog-radi izrade ponude u uvida u obim posla.).Za izradu WEB portala osigurana su sredstva.
SRSBiH SARAJEVO Sekretar Rifet Hadžiasanović
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Datum kad je napravljen ovaj dokument je 16.06.2006., a krajnji rok za slanje ponuda je 22.06.2006.. Hajde da uzmemo da je napisan u 08:00 ujutro i da je iste sekunde razaslan neznamtinijakome, a koji bi mogli biti zainteresovani kao potencijalni kandidati, sedam dana je bio rok za prikupljanje ponuda. Baš im se nešto žurilo.

Simptomatična stvar je da sam ja taj period već uveliko primao vijesti iz Saveza i da je to postala redovna praksa, za svako takmičenje mi je stizala najava, i sa svakog takmičenja sam dobijao izvještaje, što li onda ne dobih i ovu ponudu za izradu stranice.

Odmah da kažem, da ne bi stekli pogrešan zaključak, sve ovo napisano nije zato što sam ja vidio sebe kao mogućeg web dizajnera te stranice, ja web dizajner nisam, ja to ne znam raditi ni u jednom programu, osim u ovom u kojem radim i moja prva stranica u životu koju sam napravio je ova. Tek se učim raditi u «Joomli» - programu u kojem je radjena srsbih.com, tako da odmah začepim usta svima koji bi mogli pokušati plasirati i takve informacije.

Moja reakcija je samo što nisam od onih koji ne reaguju na, biću blag, nepravilnosti. Po kuloarima se mahala, a kad se šta konkretno treba reći, niko nema pojma i svima potaman.

Vilenjak je počeo, ja nastavio, Armine, ti si na redu sa onim svojim postom.
Bistro!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 14 sij 2007, 22:58

Dusan T.
Početnik


Član od: 23 Sep 2006
Komentari: 17
Mjesto: Bijeljina
Upisano: Petak Nov 24, 2006 11:35 am Naslov komentara:

Trziste u regionu:odličan sajt za 250-500 e.(sa originalnim dizajnom).Sa izborom gotovog-ukradenog rješenja 30-150 e.Profesionalno azuriranje:10-30 e mjesečno.
Koliko ko troši naših zajedničkih para:Zakon o slobodi pristupa informacijama:u roku od 15 dana MORATE dobiti traženu informaciju-od onih koji žive od para poreskih obveznika.
Poštovanje intelektualne svojine:među prvih 10 prioriteta kod ulaska u EU.
Slobodni(nevladini mediji):novine,RTV stanice,sajtovi-IMAJU PRIMARNU FUNKCIJU u razotkrivanju nepravilnosti u radu državnih organa -slobodan prevod jednog od glavnih akata EU (kojoj valjda težimo)

E kad ovo Dusan napisa napadose ga kako je "politicar" a ne ribolovac.

A sad malo razmislite
1.odakle im pare da ih trose-od dozvola koje MI placamo i iz budzeta BIH kojoj MI placamo porez
2.ko im daje za pravo da ih nekontrolisano trose-niko,jer ih niko i ne kontrolise
Imao bih jos dosta toga konkretnog al' bicu i ja "politicar"

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Snimak emisije Bistro BiH

Post Postao/la senad » 15 sij 2007, 19:16

A evo kako izgleda iznošenje činjenica Dušana T. vezao za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Portugalu i odgovor ljudi iz Saveza.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2N_9A5OquF8[/youtube]
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 15 sij 2007, 20:36

"koliko smo imali toliko smo se i pruzili"-kaze Zivkovic.
Naknadni dolazak delegacije SRS BIH(Puce,Klepic,Hadzihasanovic) u Portugaliju je kostao 4515.90km!Ne vidim svrhu njihovog dolaska!?Reprezentaciju nisu obisli,vjerovali ili ne!!!Ako su vec htjeli da idu sto nisu posli autobusom ili kao ja avionom al iz svog dzepa!!
I to zamislite.Zovu mene sa lisabonskog aerodroma i kazu da im ne daju renta car za kesh(mora se karticom poloziti depozit od 200eur),a nece da im prime BAM card i da ja dodjem mojim renta car-om po njih!!Kakvi talenti!Prvo zbog kartice,a drugo da ja napustim takmicenje i spicim 150 km po njih i jos 100km da ih odvezem do plovkarosa!Naravno ne pristanem i smekeri pozovu autobus da dodje od plovkarosa do njih(500km u oba pravca) zato sto ne znaju da se snadju tj ne znaju rijec engleskog jezika :shock:

Ima jos bisera,ne brinite

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 15 sij 2007, 20:47

U prilog njihovim obmanama ide i to sto su na zvanicnom sajtu SRS BIH srsbih.com objavili veoma sazeti i "izbalansiran" izvjestaj sa 8.sjednice upravnog odbora SRS BIH na kojoj je podnesen izmedju ostalog finansijski izvjestaj sa SP.Toliko je ta postavka na srsbih.com bila (blago receno) izbalansirana da je i njih na kraju bilo sramota pa su je poslije par dana skinuli,tako da sad samo stoji vijest da je zakazana ta sjednica!!
Ali sticajem okolnosti svi papiri(fotokopije) sa te sjednice su zavrsili u mojim rukama,uz pomoc mojih prijatelja. :wink:

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Kovach » 16 sij 2007, 00:27

Koliko se sjecam bilo je govora da na zadnjoj Skupstini SRS FBiH u Sanskom Mostu nije usvojen finansijski izvjestaj i zbog toga niko ni repom da mrdne niti pomislja da ponudi novi. Oni i dalje rade svoj posao kao da nije nista ni bilo. Pa jednini posao koji im je povjeren, a to je stampanje i distribucija dozvola nisu bili u stanju uraditi na vrijeme. Dozvole su trebale biti ostampane do 01.11.2006. i da se preuzmu u 12. mjesecu kako bi se na vrijeme pocelo sa prodajom. Boli njih briga, oni ne gube svaki dan najmanje 50 do 100 KM koje bi udruzenja dobila prodajom dnevnih dozvola. Kako rijesiti problem koji sad imamo na dijelu ribolovnih voda gdje je ribolov dozvoljen i gdje svaki dan ima po desetak, a vikendom i vise ribolovaca cije godisnje dozvole vise ne vrijede, a nema novih. Niti su krivi oni, a nisu ni udruzenja. Ipak nam je to jedan od najvecih izvora finansiranja, a nekima i jedini pa kako onda raditi i kako podjeliti plate ribocuvarima (ionako su im jadne jos treba i da kasne). Nisam neki buntovnik, ali slazem se sa Sehom treba ocistiti Savez i postaviti ljude koji ce stvarno raditi svoj posao kako treba.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 16 sij 2007, 20:18

Kako skinuti sadasnju postavu u savezu regularnim putem? Dal je moguce da lokalna ribolovacka drustva izglasaju nepovjerenje u ljude koji su sada u vrhu saveza, i sami postave ljude koji su kadri da se uhvate u kostac sa problemima koji su vidljivi od saveza do vode na svakom koraku. U svakom slucaju ova sadasnja "ekipa" treba da opravda svaku utrosenu markicu. Ako ne ,ima krivicna prijava pa nek se vucaraju po sudu. Oni ovo garant citaju i bas mi je godra sto svi mozemo reci svoje misljenje bez cenzure. Vrijeme je za promjene !

Bistro od buntovnika :wink:

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 16 sij 2007, 22:13

Zna li ko da li uopšte postoji skupština SRS BIH?To bi bila institucija koja bi mogla da izglasa nepovjerenje "poštenima".

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: SOPRTSKO RIBOLOVNI SAVEZ FEDERACIJE

Post Postao/la senad » 16 sij 2007, 22:25

vilenjak je napisao/la:
Bio sam prisutan na Skupštinama Saveza gdje su tražili smjenu tih ljudi međutim te Skupštine su bivane prekinute ili su ti ljudi napuštali sjednice kako bi nedostajalo ljudi za kvorum da se takve odluke ne bi donosile ...
Evo, CandR, izgleda da se to ovako završava. Istu stvar sam čuo i od drugih.
Armin Kovačević je napisao/la:Pa jednini posao koji im je povjeren, a to je stampanje i distribucija dozvola nisu bili u stanju uraditi na vrijeme. Dozvole su trebale biti ostampane do 01.11.2006. i da se preuzmu u 12. mjesecu kako bi se na vrijeme pocelo sa prodajom.
I ovo je jedan pokazatelj zainteresovanosti Saveza za one zbog kojih oni postoje. Očito je došlo do poremećaja u poimanju ko kome treba služiti.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Kovach » 17 sij 2007, 01:24

Najbolje bi bilo ove godine na Skupstini postaviti uslove, odnosno dati u zadatak rukovodstvu Saveza da rijesi nastale probleme. Ako to ne ucine do odredjenog roka jednostavno im ne placati obaveze koje Udruzenja imaju kao clanovi saveza. Ako vec nece da rade svoj posao onda postavimo sebi pitanje zasto ih mi dobrim djelom finansiramo uredno izvrsavajuci svoje obaveze. Da me neko pogresno ne shvati, nisam protiv placanja obaveza Savezu, ali kad budu radili kako treba onda cemo i mi biti azurni. Pa zna li iko prema Statutu koliko im traje mandat. Zakonski bi trebalo biti 4 godine sa mogucnoscu reizbora (ukupno 8 god). Najbolje je da se dogoorimo oko ukidanja svih Kantonalnih i dva entitetska Saveza i ostavimo samo SRS BIH jer bi na taj nacin smanjili broj administracije i mogucnost manipulacija. Valjda bi nas manje zafrkavali, a ko zna mozda bi konacno rijesili probleme jedinstvene dozvole za teritoriju BiH. Svi smo mi ribolovci bez obzira u kojem Entitetu zivimo i koje ime nosimo, odnosno kojem narodu pripadamo. Zato mislim da nam ne trebaju ni Kantonalni ni Entitetski Savezi. Mislim da je opet problem u rukovodstvu, a ne u nama ribolovcima, jer ako se ukinu Entitetski Savezi mogao bi neko ostati bez fotelje, nedaj Boze. Oni cuvaju svoje fotelje, a mi ispastamo. Dokle tako. Zajedno smo jaci !!!

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 17 sij 2007, 08:24

Sad sam vidio da ne pricamo o istim ljudima.Tema je SRS FBIH,a ja i Senad o SRS BIH,ali na zalost to su isti problemi.Pa i u SRS RS je ista stvar.Zamislite samo,po sistemu rotacije od septembra je predsjednik SRS BIH Djordje Klepic,a taj isti Djordje vec goooodinammaa obavlja funkciju predsjednika SRS RS i dalje je ne pusta!!!Isto taka predsjednik takmicarske komisije,Milovan Zivkovic obavlja istu funkciju u oba saveza!!Nevjerovatno.
3 saveza,pa jos ako postoje i kantonalni...uzas.
Evo jos jedan par podataka:
-Troskovi pripreme i odrzavanje Skupstine SRS BIH-3413.00km
-5 sjednica Upravnog odbora SRS BIH- 4184.00km
-2 sjednice Nadzornog odbora-557.00km

Ali slag na tortu je svakako sljedeci podatak:
PRIHOD--80 006,5
RASHOD--80 006,5

na zdravlje

Avatar
lemi63
Štela
Postovi:99
Pridružen/a:29 kol 2006, 21:37
Lokacija:holland
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la lemi63 » 17 sij 2007, 20:14

Opet se moj kometar brise!
Svaka cast majstore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
priroda nam daje mnogo,uzvratimo joj bar malo

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 17 sij 2007, 20:18

nesto sam,ocigledno propustio??

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Aktuelnosti iz Udruženja, Saveza, o Zakonu, ispitima...”