Zabrana na Neretvi?

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
DylanDog
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:11 srp 2006, 12:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Zabrana na Neretvi?

Post Postao/la DylanDog » 11 srp 2006, 12:26

kakve ribolovne zabrane prema izvorištu neretve, tačnije, dionicom kojom se odvija rafting...
na njihovom web site-u (rafting-neretva) u sadržaju stoji i ribolov, ne znam koliko je kompetentna ta informacija obzirom da je glavatica i mekousta pastrmka pred istrebljenjem dolje...
pa eto, ukoliko neko zna nešto više o tome bilo bi lijepo da javi ili još bolje ukoliko neko i ribari dolje, neka slobodno postavi i sliku nepar mušica koje se najčešće koriste dolje :wink:

hvala


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

pozdrav

Post Postao/la senad » 11 srp 2006, 13:09

Koliko ja znam, nema nikakvih posebnih zabrana, osim one na podvodne mušice.Doduše, ove godine jos nijednom nisam isao, prosle sam bio par puta, a moj ti je prijedlog da ides sto uzvodnije, vise sela Ladjanice. A nadam se da ce ti angler dati podrobnije informacije za muhe koje bi sada mogle ici gore.
Bistro!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 01 kol 2006, 08:29

Nema zabrane ribolova na gornjem toku Neretve osim podvodnim musicama i poneka tabla sa tim natpisom se moze vidjeti.
Koliko sam cuo da dio prema izvoru namjeravaju proglasiti revirom (napokon) i samo ce se moci loviti mahacem.
Sto se tice musica najcesce u ovaj period se koriste: mrav, truhla visnja, kudelja, crvenocrna... Na udicama br 16.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Problematika sa terena/voda u Bosni i Hercegovini”