Novi forum

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
pocetnik
Štela
Postovi:63
Pridružen/a:12 tra 2007, 17:51
Lokacija:Trenutno BRCKO/DUBRAVE
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Novi forum

Post Postao/la pocetnik » 26 sij 2008, 00:44

Evo da se ja prvo oglasim. Svaka cast urednicima na novom forumu. Ipak je tu trebalo uloziti i truda i zivaca a nadasve vremena da bi se to napravilo. No, moram priznati da sam se na stari forum bio navikao pravo.Svaki novitet malo covjeka iznenadi i izbaci iz uspavane kolotecine. No, ipak jos jednom momci svaka vam cast. Samo tako naprijed. Bistro svima!!!


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Novi forum

Post Postao/la senad » 27 sij 2008, 00:28

Hvala, Pocetnik.
Samo jedna uputa kako da postavite na nas jezik.
Kada se logujete na forum, kliknite na "User control panel". Poslije toga kliknite na "board preferences" i tu imate "My language" gdje cete postaviti na "Hrvatski" umjesto sto stoji "British English" (klik na strelicu koja otvara padajuci meni).
Mislim da ce biti jednostavnije otkrivati sve mogucnosti koje nudi ovaj forum.
Bistro svima!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Novi forum

Post Postao/la Seha » 04 vel 2008, 18:41

Senci promjeni samo na glavnoj skripti gdje stoji ko je zadni ostavio komentar postao/la Poslao/la..
Probaj i da zamjenis stranu post desno info o korisnicima lijevo (kao prije) mora biti neka funkcija gdje se to "rikta".

Sve je ostalo super.. Bistro raja !
slika

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Novi forum

Post Postao/la senad » 06 vel 2008, 12:13

Šeha, znas da je najbolje kad hranim kerove.
Pokušaću.
Bistro ;)
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

alar
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Novi forum

Post Postao/la alar » 06 vel 2008, 15:56

BISTRO RAJA !!! KAKVE NA TO "PASEKE" VAZDAN HRANIS SENADU DA NECES POSTATI ADNIN NA KAKVOJ LOVACKOJ STRANICI? :lol:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Vaša pitanja, prijedlozi i sugestije u vezi stranice i foruma”