Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Moderator/ica:emin

Avatar
sajdin
Piskaralo
Postovi:210
Pridružen/a:27 sij 2011, 16:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Post Postao/la sajdin » 21 ruj 2012, 02:20

Dragi moji vidim ovdje se svasta ispoljilo i sto je i sto nije trebalo.Prvo da zakljucimo sa ovom masinicom,u temi koja je bila namjenjena kao poklonjanje ribarskog inventara clanova bistrobih foruma drugim clanovima,ehh tu sam ja izjavio kako nemam niti rolne niti stapa,znaci otvoreno sam rekao da nisam u prilici da sebi kupim niti jedno niti drugo,i nakon Borisovog obecanja da ce mi pokloniti rolnu kada stigne u BIH,to se i ostvarilo,covjek je licno dosao i donjeo meni masinicu u ime foruma.Ehh sto se tice novca koji je boris dao licno tebi Senade da uplati clanarinu,a ne kao donaciju to si POGRESNO SHVATIO!Bilo je price da ce poslati donaciju na racun radi tadasnjih magazina i novina o kojima smo svi samo sanjali tada.U ovom otvorenom razgovoru koji se vodio na ovoj temi zapalo mi je za oci da Boris nikada nije vidio tu clansku karticu ,a iskreno reci da li se sjecas "Senade" da je upaltio i u moje ime!!!Eh hocu da priblizim da ni ja nisam vidjeo clansku kartu!!!
Krivo mi je sto je sve ispalo ovako kako jest,ali pogresno ste se i neljudski ponijeli sa covjekom...
Uradio je mnogo i za forum kao i za clanove ovog foruma,
Vidim da nije sve pocelo od ovih njegovih slika sto vi nazivate "REKLAMIRANJA"ima tu jos stosta udrobljeno,ali boze dragi ovdje od kada sam dosao i uclanio se do dan danas mislio sam da smo svi za jednog jedan za sve ali pogrjesio sam,sto?? Pa ako je covjek uspio startovati tj. postati proizvodjac ribolovnog pribora i preparata za lov,sto je to tesko njega uzdizati na forumu siriti reklamirati,hocemoli mi izgubiti nesto od toga??Da li je to pitanje novca jell treba uplatiti na racun BISTROBIH da bi mogao ostvariti reklamiranja???
Iskreno mislio sam da je ovdje iole dobra situacija sto se tice slaganja medju clanovima,ali pogrjesio sam i ovo sto ste pisali vi predsjednice i podpredsjednice nije nimalo lijepo,a u jednu ruku je i jako bezobrazno od vas.To da se forum raspada je ziva istina i da je clanova sve manje i manje je istina,boze moj ima ljudi koji ce se sloziti sa nama i ima onih koji vama vjeruju i podrzavaju vas,sve u svemu jos u nevjerici pisem i nisam mogao povjerovati da ovo postoji na forumu,tako da vas srdacno pozdravljam i napustam forum,bez zamjerki ikakvih to je ipak moje misljenje i tako je.
Da bi to učinili, nije važno da li smo "sportski" ili "profesionalci" ... Dovoljno je da budemo ljudi!


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Post Postao/la rusko » 21 ruj 2012, 04:20

U ovoj svoj budaleštini, ima i "pametnih" stavova... i sa jedne i sa druge strane... pa dozvolite da se napravim "pametnim" i to sumiram...

1. Nema promocije proizvoda na forumu bez prethodnog dogovora!

Ne zaboravimo da ovaj forum nije zaseban već je povezan sa Udruženjem i stranicom http://www.bistrobih.ba , i nije u redu da se te dvije ideje ne mogu održati financijski dok neko slobodno i besplatno promoviše svoje proizvode na forumu. Svi koji žele promovirati proizvode mogu slobodno kontaktirati Udruženje i dobiti jedan zajednički osmišljen paket za reklamu i na stranici i na forumu, kao i pri prezentacijama Udruženja... na obostrano zadovoljstvo...

2. Članske karte se trebaju poslati članovima (pa makar i u digitalnom formatu)!

... a kao prvo se treba jasno definisati kako se postaje članom i šta je članarina a šta donacija... to pitanje smo rješavali na "jaranskoj" osnovi pa se smatralo da svi isto mislimo i da su svi zadovoljni... očito je bilo članova kojima se to nije svidjelo, ali su o tome i šutjeli...

Formalno... ovo pitanje je na svom mjestu... mada moram priznati, malo me ta kritika podsjeća na ovo:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mgPbtnViGbU[/youtube]

kao da bi jedan papir (ili nekakav mejl) promijenio činjenicu da je neko član ili nije?!

3. Svi koji su imali koristi od ovog foruma i oglašavaju da će ga napustiti jer forum "umire" mogu slobodno da ga napuste jer će mu time dati novi život...

...po meni, takvi članovi nikada nisu ni bili prijatelji ovog foruma... I meni nekada trgnu na nos neki komentari... nekada mi je dosadno... naljutim se ponekad... nekad se i posvađam... pa napravim pauzu, smirim se... i onda se vratim da diskutujem ono što me zanima, a to je RIBOLOV... forum ima svoj tok sa ili bez pojedinaca jer posjetioce ovdje veže nešto što je veće od svih nas pojedinačno... Lično bih rado ip-banovao takve članove da im onemogućim da poslije zaviruju na forum tražeći informaciju o onome što ih u stvari i najviše zanima - RIBOLOVU... jer nije fer javno ocrniti forum kojeg ste dugo koristili za svoje potrebe, koliko god vam se komentari pojedinaca činili lošim...

4. Neki članovi foruma su intenzivniji od drugih i zbog toga se može dobiti dojam kako je forum postao "familijaran"

... neki se zanesu, pa zaborave da su na internetu a ne kod kuće... (priznajem... prvi sam ja takav...)... ali to je zbog toga što volimo ovaj forum i ljude na njemu kao i one kod kuće... sa izuzetkom da nam punice ovdje nikad ne zalaze... :grin:

takav forum nemože "umrijeti"... ali trebamo uzeti tu kritiku zaozbiljno i gledati da se i drugim članovima širom otvore vrata ove naše hiže...

5. Ko je promašio sve pozive na zajedničke teferiće koji su se objavljivali na forumu, je sigurno dolazio na forum samo da obiđe svoje reklame i ništa drugo... jer je forum pun poziva na dogovor o teferiću i raznim drugim susretima i druženjima koji su se uvijek odnosili na sve članove a ne pojedince!

<titinpionir>
slika slika

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Post Postao/la senad » 21 ruj 2012, 09:29

Dragi Sajdine, nemoj biti ničiji glasnogovornik, ofiraš se bezze.

Svi rekli sve što su imali.

Kome se forum sviđa - bujrum, kome ne - također.

Na forumu ljudi postaju članovi jer imaju interes - neko da šta nauči, neko da odmori, neko jednostavno da se druži je osjeti da ima raje koja su na istoj talasnoj dužini, a neko je tu zbog materijalne koristi.

Neka se svako pronađe u ovom.

Tema zaključana, ko ne želi biti član foruma neka se javi da mu zaključam i account. Nastavak priče na nekoj drugoj temi povlači ban.

Lijep pozdrav i bistro!

P.S. Ukoliko ima neko nešto da mi kaže/napiše - bistrobih@gmail.com.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Zaključano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Vaša pitanja, prijedlozi i sugestije u vezi stranice i foruma”