Postanje.....

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
klapna
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:17 sij 2007, 19:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Postanje.....

Post Postao/la klapna » 22 vel 2007, 16:25

Jel se moze skratiti vrijeme il ga skroz izbaciti s foruma.
Mislim na dio kad se pisu dva posta jedan za drugim.
Malo mi je glupo da treba vrijeme neko proci kako bi se ponovo postalo... :wink:


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pozdrav.

Post Postao/la senad » 22 vel 2007, 22:17

Izvinjavam se zbog toga, klapna, i tebi a i ostalima, to je zbog ovih što ubacuju linkove, jer dok to nisam uradio, bilo je mali milion onih postova sa linkovima.Evo nas petorica koji ih brišemo, ali su se namečili na ovaj naš forum da nije normalno.Moraću pitati nekog od kolega koji je najbezbolniji i najefikasniji način da ih nekako odbijem od foruma.Banovanje IP adresa jednostavno nema efekta jer hajvani imaju promjenjivu IP adresu i desilo mi se nedavno da sam imao zabranu pristupa forumu iz jednog internet kluba u Mostaru jer sam vjerovatno banovao polovičnu adresu nekog od tih hajvana.Nadam se da ću uskoro imati rješenje i za to, te ukinuti vrijeme izmedju pisanja postova.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Vaša pitanja, prijedlozi i sugestije u vezi stranice i foruma”