Rezultati!

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
admin
Potpredsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:46
Pridružen/a:16 lip 2006, 16:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Rezultati!

Post Postao/la admin » 08 lis 2006, 20:46

Pokusao sam postaviti pojedinacne glasove iz tabele na forum, ali ne ide, tabela ce biti na pocetnoj za koji minut.
Da vas samo obavjestim da je glasalo 18 glasaca, s tim da su dvojica napravili gresku kod glasanja, a da do sada nisam dobio ispravku tih glasova, tako da je 16 bilo vazecih.
Plasman je sljedeci:
Najbolja reportaza je reportaza broj 4 koju je poslao Dzenad Dzino iz Jablanice
drugoplasirana je reportaza broj 1 koju je poslala Orhana Busatlija iz Bugojna,
treceplasirana reportaza je reportaza broj 5 koju je poslao Ivan Korhner iz Novog Sada.
Iskrene cestitke svim ucesnicima i zao mi je sto nemam nagrade za sve vas, jer ste ih zasluzili.
Iskreno se nadam da ce ovo sa nagradnom igrom postati tradicija na stranici, jer imam obecanja ovogodisnjih sponzora da ce pomoci i naredne nagradne igre.
Ovom prilikom bih se zelio zahvaliti sponzorima,
---HT Eronetu i gospodinu Stipi Prliću,
---prodavnici opreme za ribolov "Bejuti sport" iz Mostara - Damiru Bevandi i njegovoj porodici,
---prodavnici ribolovne opreme "Uhvati i pusti" iz Bijeljine - Tuzlančić Nebojši i Dušanu
--- USR "Sarajevo 1906" i predsjedniku Hadzic Erminu sto su uskocili sa nagradom kad je doslo do otkazivanja.
Hvala svima vama koji ste uzeli ucesca u nagradnoj igri svojim reportazama, kako rece vise glasaca, ja bih svima dao desetku.No, tako je kako je i nemojte se razocarati, ko zna ko ce sljedeci put imati srece.
Hvala i svima vama koji ste glasali te skinuli meni sa "grbace" tu tesku odluku :wink: .
Jos jednom, svima, bas svima vama koji ste uzeli ucesca na bilo koji nacin u ovoj nagradnoj igri, od srca i veliko hvala, a i svim posjetiocima stranice koji su u jednom momentu, na stranici napravili preko 400 posjeta u danu!
Bistro!
Kapo Senad


Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la svirac » 08 lis 2006, 20:57

Cestitke sretnim dobitnicima, a Senadu svaka cast za organizaciju!!
:)
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Aferim Senade

Post Postao/la Kovach » 09 lis 2006, 00:04

Svim pobjednicima cestitke, a tebi Senade svaka cast. Uspio si animirati raju da se malo potrude, a rezultat toga je ovih deset reportaza. Svaka od njih je dobra na svoj nacin, a sto se tice nagrada one nisu toliko ni bitne. Aferim i samo tako nastavi! :wink:

Avatar
Dzeno
Početnik
Postovi:25
Pridružen/a:19 ruj 2006, 01:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Dzeno » 09 lis 2006, 00:19

Kao jedan od učesnika nagradne igre, osejćam potrebu da se zahvalim gosp. Senadu na uspješnoj organizaciji nagradne igre i na nesebičnom zalaganju da ova stranica postane okupljalište i mjesto za upoznavanje ribolovaca iz svih krajeva naše BIH, kao i mjesto gdje mnogi ribolovci mogu da pronadju sve informacije vezane za ribolov u BiH.
Još jednom hvala svima !!
Zadnja izmjena: Dzeno, dana/u 09 lis 2006, 21:46, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 09 lis 2006, 07:43

Iskrene cestitke za organizaciju nagradne igre, od pocetka do kraja, kao i pobjednicima, a i svim ucesnicima.
Najvaznije je omasovljenje ove stranice koja ce "sutra", vjerujem, imati odjeka medju istinskim ljubiteljima prirode i pravim sportskim ribolovcima koji svoj odnos prema ribolovu trebaju da prenesu na sto veci broj novih poklonika.


Avatar
Aco
Haman Štela
Postovi:50
Pridružen/a:19 kol 2006, 07:58
Lokacija:selim se na jezero
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Aco » 09 lis 2006, 18:48

Cestitke nagradjenim radovima, mada koliko kapiram mogao je svaki rad biti i nagradjen. Prema tome drage kolege (e, jesam rodjen za politicara :wink: ) puno uspeha, Senadu cestitke na organzaciji i dobrom snalazenju. Nadam se da su ovo samo poceci a, kao sto neko rece sa foruma da ce ovo prerasti u tradiciju

Avatar
Emir
Štela
Postovi:97
Pridružen/a:25 lip 2006, 10:01
Lokacija:Germany
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Emir » 09 lis 2006, 21:48

Cestitke autorima reportaza a bogami i organizatoru za nesebicno zalaganje i nadamo se da ce sledeci put pustiti inas iz dijaspore da ucestujemo u nagradnoj igri nebi li i mi sta god usicarili jos jednom svaka cast svima ali nemogu svi biti prvi ali mogu svi biti dobri i na ovim mijestu jos malo da kritikujem one koje se nisu odazvali glasanju hajmo malo odgovornosti Bistro svima a ja odo malo prehraniti SARANA valj sutra malo razvuci montaze POZDRAV
budi fer,uhvati i pusti

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Hvala!

Post Postao/la senad » 10 lis 2006, 20:28

Hvala vam na lijepim rijecima, a kao sto rekoh, pomozite svojim prijedlozima da drugu napravimo jos boljom. Mislim da bi se mogao usvojiti Emirov prijedlog.
Vec ste na pocetnoj vidjeli da je Dženo preuzeo nagradu, a prije par minuta je dio nagrade (rapalin alat) preuzela i Dženana, sestra drugoplasirane Orhane Bušatlije. Drugi dio nagrade je u Mostaru kod donatora, i primopredaja ce biti dogovorena u ovo par dana.
Jos jednom, hvala vam na podrsci i cujemo se.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 10 lis 2006, 20:47

Senade cestitke na profesionalno odradjenom poslu !
Cestitke svim autorima reportaza od 1-10 .
slika

Avatar
StariAlas
Piskaralo
Postovi:234
Pridružen/a:16 lip 2006, 19:17
Lokacija:na obali ili u camcu!!!
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la StariAlas » 11 lis 2006, 19:21

PRIDRUZUJEM SE CESTITKAMA KAKO SENADU KOJI JE SVE OVO ORGANIZOVO TAKO I TAKMICARIMA SA REPORTAZAMA!!!
StariAlas

Avatar
Emir
Štela
Postovi:97
Pridružen/a:25 lip 2006, 10:01
Lokacija:Germany
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Emir » 11 lis 2006, 22:52

Postovanje RAJI !!!!!!!!
Mislim Senade da nisi ovo moje uzeo za ozbiljno ipak mislim da je ispravno da se samo nagradjuju reportaze iz BiH
budi fer,uhvati i pusti

Avatar
Dzeno
Početnik
Postovi:25
Pridružen/a:19 ruj 2006, 01:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Dzeno » 12 lis 2006, 20:44

Emir je napisao/la:Postovanje RAJI !!!!!!!!
Mislim Senade da nisi ovo moje uzeo za ozbiljno ipak mislim da je ispravno da se samo nagradjuju reportaze iz BiH
Pa možeš ti napraviti reportažu nema veze što si van!! Samo napraviš o našim vodama i to je to :). Niko nije rekao aki si u dijaspori da nemožeš imati reportažu. Kao što možeš vidjeti treće mjesto je tip iz Novog Sada. A reportaža je pravljena o vodama u Bih , pa tako sledeći put kad se bude pravila reportaža čekamo i tebe :wink:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Upute za pravilno korištenje foruma, postavljanje slika, vijesti...”