Nagradna Igra.

Moderator/ica:emin

Ĺ ta da nagradjujemo?

Sliku prirode iz ribolova
6
18%
Sliku ulova
15
44%
ReportaĹľu iz ribolova
11
32%
Najbolji vic o ribolovcima
2
6%
 
Ukupno glasova: 34

Avatar
labud
Pravo piskaralo
Postovi:342
Pridružen/a:14 sij 2008, 00:33
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la labud » 07 pro 2010, 21:57

Moze i ovo neznam sad adrese napamet poslovnica FedeX po BiH uglavnom po vecim gradovima. Da vi dodjete u FedEx samo predate paketis i naglasite da je za mene. Bez troskova postarine za vas.


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la senad » 07 pro 2010, 22:05

OK, to bi glasilo

Ja: Dobar dan, evo jedna posiljka za Labuda, pa mu dobacite ovo, molim vas!
Neko iz Fedex-a: Ćega...Koga?! :mrgreen:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
labud
Pravo piskaralo
Postovi:342
Pridružen/a:14 sij 2008, 00:33
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la labud » 07 pro 2010, 22:31

Na PP poslao sve sto treba ako treba jos inf. javi.

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la senad » 07 pro 2010, 22:58

:wink:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la zlaja » 07 pro 2010, 23:14

E ako je to sređeno hajmo sada dalje.Slažem se sa Sehom da svi fotografišemo svoj ulog u zajedničkoj nagradi,pa ćemo to obaviti. Pravila postavljanja fotografije sa ulovom već svi ofrlje znamo,ne smije biti krvi,kuhinja kupatilo itd. ne smije biti na nedozvoljen nači ulovljeno već samo sportski ribolov.Pošto ja i Angler se bavimo fotografijom trebamo se odreći prava na nagradu i biti neka komisija naravno ako se Angler slaže, možemo učestovati ali van konkurencije. Fotografija ulova ne mora biti taze jer je kod svakog od nas udarna sezona pecanja i fotkanja u različitom vremenskom periodu.znači fotka iz našeg ribolovnog albuma može biti starije dobi.
Fotografije svog uloga u našoj igri neka idu prve da vidimo na čemu smo i onda za prvo kolo postavljamo fotografije naši ulova.Ja i Angler biramo tri najbolje i onda vi glasate za naj-naj
Jel ovo okej ili neko ima repliku ili amandman ili ?


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la rusko » 08 pro 2010, 04:55

A znaci i Angler se bavi fotografijom, a ja razvio kompleks nize vrijednosti kontajuci kako svi znaju uslikati da valja jedino ja sve zamrljam... <valjanjeodsmijeha>

Nego u kom periodu cemo racunati slike? Sezona 2011? prva polovina 2011?

Nije zonfa ubacivati stare slike ;-)

Bolje je da uzmemo period unaprijed pa da se raja potrudi da to obavi kako valja, stare slike smo vecinom vec vidjeli... a mozda padne i koja dobra reportaza ako se vec ciljano ide na slikanje ulova...

nadam se da ce se pojaviti "mlade snage" kojima ce ovo biti primamljivo!!! Zamislite da se pojavi tamo neki klinac koji ce se svojski potruditi da se dokopa nagrade i da mu to usput bude pocetak ribolovnog iskustva... u tom slucaju bi nagradna igra sama od sebe bila nagrada ;-)

Ja predlazem da nagradna igra traje u toku cijele 2011! Sto bi rek'o jedan moj frend iz Stoca - "Jel' nam precha?!" <flag>
slika slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la angler » 08 pro 2010, 06:09

rusko je napisao/la:A znaci i Angler se bavi fotografijom, a ja razvio kompleks nize vrijednosti kontajuci kako svi znaju uslikati da valja jedino ja sve zamrljam... <valjanjeodsmijeha>
Ma jok, vec sam malo mrljavio nekad onim razvijacem i fiksirom pa "uhelacim" i stanicu i sefa stanice...sad izbudalih sa ovim brojevima i oznakama...tamam ko naucim jedno, a izmisle drugo :879798: :456:

"Jednoglasno" sam za Zlajin prijedlog...mislim na ovo sto me "zavalio" za komisiju. :mrgreen: <titinpionir> I jedan amandmancic...slike slati u izvornom formatu, a ne ovom forumskom. Knjigu zalbi (u prevodu, sad smo nahebali) za komisiju ce se otvoriti naknadno :135:

Prvo da vidimo koliko ce nagradnih (hljeba i) igara biti, sa koliko nagrada raspolazemo. Pocetak igre za Novu Godinu.

"Moj trofej", "Najdrazi ulov", "Najljepsa fotografija sa ulovom"...sve su ovo teme za sta i ne moramo cekati godinu dana. Moze se organizovati i po kvartalima. Recimo ovaj zimski period sa "reroaktivnim" slikama, slike u sezoni 2011 ribolova i na kraju slag na tortu, zatvaranje sezone 2011.

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la rusko » 08 pro 2010, 06:36

angler je napisao/la: Prvo da vidimo koliko ce nagradnih (hljeba i) igara biti, sa koliko nagrada raspolazemo. Pocetak igre za Novu Godinu.

"Moj trofej", "Najdrazi ulov", "Najljepsa fotografija sa ulovom"...sve su ovo teme za sta i ne moramo cekati godinu dana. Moze se organizovati i po kvartalima. Recimo ovaj zimski period sa "reroaktivnim" slikama, slike u sezoni 2011 ribolova i na kraju slag na tortu, zatvaranje sezone 2011.
potpisujem da je kvartalno mozda bolje...

Zasto ne bismo uzeli rubrike za koje smo glasali, pa da se za svaku rubriku kvartalno bira najbolje?
slika slika

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la zlaja » 08 pro 2010, 07:41

Sa tako zamišljenim konceptom igra će trajati dugo ali nama se nigdje ne žuri,okej ja sam za. Večeras postavljam fotografiju svog uloga samo Labud nam mora jasno objasniti kao što je objasnio Senadu kako da šaljemo i puno ime i adresu...

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la rusko » 08 pro 2010, 08:03

Angler, mozemo koristiti onaj sajt za publikaciju slika, stavite ovdje neku mejladresu na koju se mogu poslati slike.... a poslije ih neko od nas proslijedi na sajt da ih svi mogu vidjeti i eventualno downloadati u pocetnoj rezoluciji, na jednom mjestu.

Mozda da Senad napravi jednu adresu, recimo: slike@bistrobih.ba a da ti i Zlaja administrirate taj mejl...

Ti vec imas pristup sajtu za upload slika, a Zlaji cu skontati cim mi posalje mejladresu na PP ;-)
slika slika

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la senad » 08 pro 2010, 11:39

Pijedlog:
Neka ide ova u kojoj nece biti "jaka" nagrada sa starim slikama i date joj rok do pocetka sezone (kraj marta ili tu negdje), a onda osmisliti i neke druge, poput one koja je isla za reportaze.
Korist - dobija se materijal i informacije, a animiraju se raja da pisu, da im to ne bude ofirno, da se stekne navika aktivnog ucesca u radu stranice.
Definisite pravila ili uzmite ona sto su bila na prethodne dvije.
Za slanje na Labuda - prvo definisite "centre" - ljude koji ce prikupljati za pojedinu regiju.
Labud je poslao spisak gradova gdje ima fedex i gdje to mozete proslijediti:
Banja Luka, Mostar, Bihac, Bijeljina, Tuzla, Usora, Zenica, Vares, Visoko, Kakanj.
Znaci, organizujte se po regijama, odredite jednog koji ce biti "sabirni centar" pa da isti to onda prebaci do fedexa i naslovi na Labuda.
Info o Labudu na PP kada iskupite materijal i bude spreman za slanje.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la angler » 08 pro 2010, 14:12

Moze se koristiti Ruskova stranica, a slike bi trebali slati na jednu zajednicku mail adresu. Slika treba da je sa podacima... ime i prezime, kad i gdje je slikana, pribor, tehnika, mamac...treba li jos sta? :12532:

Kako budu slike pristizale tako ce mo Zlaja i ja da ih postavljamo prilagodjene forumu u temu koja bude namjenjena za igru ili po Zlajinom prijedlogu postavimo 3 najbolje za koje ce se glasati!? Ili...tri slike za glasanje na forumu, a ostale na Ruskovoj stranici.

Sva pitanja, sugestije, prijedlozi, kritike ucesnika ili neucesnika koja budu upucena nama dvojici na PP ce biti prezentovana javno na forumu kao i odgovori!!! :mrgreen: (cuj mene, ja se vec ufurao :135: )

Sa nagradama nekim velikim ne treba da se opterecujemo u ovom periodu...krenimo sa "malom nagradnom igrom"...poslije ce mo vidjeti kako se bude odvijalo...da li ce biti sponzorstva ili ce se organizovati sve u krugu foruma. Znaci za pocetak jaranski cisto da se nesto desava u ovom zimskom periodu. U zadnje vrijeme je forum dosta aktivan tako da vjerujem da ce biti dosta odziva.

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la angler » 08 pro 2010, 14:17

rusko je napisao/la: Zasto ne bismo uzeli rubrike za koje smo glasali, pa da se za svaku rubriku kvartalno bira najbolje?
I ova ima mjesta! Prvo slike prirode, pa slike ulova i na kraju sezone reportaza?

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la @ldin » 08 pro 2010, 15:04

angler je napisao/la:
rusko je napisao/la: Zasto ne bismo uzeli rubrike za koje smo glasali, pa da se za svaku rubriku kvartalno bira najbolje?
I ova ima mjesta! Prvo slike prirode, pa slike ulova i na kraju sezone reportaza?
meni se svidja ovaj predlog !!! ovako svi imaju podjednake sanse , vremena imamo ... samo na kraju kada se sve izdogovaramo neka neko, koće pratiti sve ovo napiše jasno kako i šta i pravila igre , ovo već postaje konfuzno !!!
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
labud
Pravo piskaralo
Postovi:342
Pridružen/a:14 sij 2008, 00:33
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la labud » 08 pro 2010, 17:35

Mozete pribor ostaviti u neku radnju ribolovnu ili bilo sta da je poznato u gradu da kurir netrazi i negubi vrijeme trazeci kuce
ima fore iza nove godine mozemo skupiti pribor pa lagano sabrati. sta sam dobio hahahaha i hvala vam na priboru XD
sala mala

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Upute za pravilno korištenje foruma, postavljanje slika, vijesti...”