Tostolobik

Teme koje su o ribolovu, a ne znate gdje da ih smjestite, ili ne pripadaju nigdje drugo.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
pocetnik
Štela
Postovi:63
Pridružen/a:12 tra 2007, 17:51
Lokacija:Trenutno BRCKO/DUBRAVE
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Tostolobik

Post Postao/la pocetnik » 02 svi 2008, 18:59

Prije nekih 10 dana krenuo sam na pecanje ponovno. Buduci da je Sava jos previsoka za pecanje uputio sam se na Ciglane pored Orasja. Rijec je o par rupa koje su kopane za potrebe ciglane u Orasju. Dolazeci na jednu od njih ugledao sam jednoga ribolovca koji se muci s ribom. Kako nikoga u to vrijeme nije bilo da mu pomogne priskocio sam mu upomoc. Iz auta vadim meredol koji sam odmah bacio kad sam ugledao ribu. Nekako sam jedva je iznio iz vode. Nismo je uspjeli izvagati. Nije bilo dovoljno velike vage... Samo par fotografija i riba je ponovno plivala jezerom!!!

slika
slika

slika
slika

slika
slika

slika
slika

slika
slika

slika
slika


Moram dodati da je varalica bacana za soma! Rijec je o obicnoj kasiki. A riba je bila zaheklana za ledjno peraje. Mnogi bi ribu i uzeli ali mi je ovaj ribar rekao dva razloga. Prvi rijec je o zaheklanoj riba a drugi sta ce mi toliko meso bolje da i dalje pliva jezerom! Svaka cast! Bistro!!!


Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tostolobik

Post Postao/la AlaS » 02 svi 2008, 22:24

svaka cast na komadu nemoze biti ljepsi a mogu misliti kako ga je tesko izvlacio jer je za ledja zakacio sve najbistrije ribaru koji ga je zakacio i tebi sto si se nasao na pravom mjestu i u pravo vrijeme da to sve arhiviras sa fotoaparatom
slika
Bistro

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tostolobik

Post Postao/la Seha » 04 svi 2008, 13:50

Svaka cast ribaru ali i pocetniku koji nam postavi slike.
Hvala bogu pa jos uvjek ima savjesnih ribolovaca..
slika

elo
Prava Štela
Postovi:125
Pridružen/a:29 stu 2009, 15:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tostolobik

Post Postao/la elo » 13 pro 2009, 00:41

Svaka cast na ulovu i na pomoci !

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Filozofiranje o ribolovu i dogodovštine iz ribolova”