Susreti "druge vrste"

Teme koje su o ribolovu, a ne znate gdje da ih smjestite, ili ne pripadaju nigdje drugo.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Susreti "druge vrste"

Post Postao/la @ldin » 04 svi 2011, 21:39

:135: :135: prejaaaaaaakooooooo
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Susreti "druge vrste"

Post Postao/la montana » 04 svi 2011, 21:53

K'o onaj lav iz Opstanka. Te prevrce, te zagleda, te sapom, te sjede i gleda. Ko gladan oko konzerve, a nema otvarac. <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Susreti "druge vrste"

Post Postao/la soha » 04 svi 2011, 22:41

montana je napisao/la:Negdje sam stavljao te slike, komedija ziva. Tri sata pokusavao izvaditi udicu. Ja klijestima prema njoj, a ona uvuce glavu. Pa cekaj, pa iza ledja, pa sa strane.... <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
iza ledja i sa strane je najbolje :mrgreen:

Avatar
flyFishing
Piskaralo
Postovi:203
Pridružen/a:04 kol 2009, 13:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Susreti "druge vrste"

Post Postao/la flyFishing » 04 svi 2011, 22:55

montana je napisao/la:Negdje sam stavljao te slike, komedija ziva. Tri sata pokusavao izvaditi udicu. Ja klijestima prema njoj, a ona uvuce glavu. Pa cekaj, pa iza ledja, pa sa strane.... <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
mozda si je trebao pomokriti k'o lisica jeza :mrgreen:
soha je napisao/la: iza ledja i sa strane je najbolje :mrgreen:
ili pod rebro <valjanjeodsmijeha>
Men and fish are alike. They both get into trouble when they open their mouths.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Filozofiranje o ribolovu i dogodovštine iz ribolova”