Koliko pecanje utice na porodicni zivot?

Teme koje su o ribolovu, a ne znate gdje da ih smjestite, ili ne pripadaju nigdje drugo.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Koliko pecanje utice na porodicni zivot?

Post Postao/la rusko » 13 lis 2010, 05:51

Ja sada furam dopunski fazon, vodim sina sa sobom pa to pravdam kao vrijeme i priliku za druzenje tate i sina :-)

Naravno, nema mi nista draze od toga sto kolega sin hoce da se nauci i voli ici samnom (mada mu je prvo sto kaze kad stignemo na vodu - "Kad ce rostilj?" :-))

Na taj nacin sam oslobodjen svih kritika i nedaca.
slika slika


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koliko pecanje utice na porodicni zivot?

Post Postao/la montana » 13 lis 2010, 16:21

Senade zakljucaji ovo, ako nam zene prosurfaju po forumu, propadose mi uigrane kombinacije <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koliko pecanje utice na porodicni zivot?

Post Postao/la zlaja » 13 lis 2010, 22:09

He-he ja i Rusko na isti fazon,ja čitavo ljeto ista taktika

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koliko pecanje utice na porodicni zivot?

Post Postao/la senad » 13 lis 2010, 22:20

Ma ja sam mislio da cu ja biti inovator za tu vadionu na dijete, kad ono svi po default-u imaju istu vadionu :mrgreen:
Vanjo kod mene jos mali, osam mu godina, pa mozemo samo do bare Faikove.Ove godine sam mu obecao kampovanje, ali ne ispunih mu to, jednostavno nam se nije dalo sve uskladiti, ali iduce ga vodim ziher.
Sreca, voli pravo biti u prirodi, pa mu ne moram dvaput reci. :wink:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koliko pecanje utice na porodicni zivot?

Post Postao/la montana » 14 lis 2010, 00:00

Citat Balasevic: "... i djecu izvode, s jutarnje nastave, da vide gladne radnike..."

Pa ljudi moji ima li iko .... hrabrosti da lupi sakom od sto <jelmekotrazio>

Cuj djecu u "zivi stit". Samo da ih pojedinci jos salju da rone po rijeci ili se pentraju po drvecu i skidaju him one varalice. <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koliko pecanje utice na porodicni zivot?

Post Postao/la rusko » 14 lis 2010, 03:51

<valjanjeodsmijeha> sta nam sve dijagnoza radi... psihofizickog je karaktera i utice i na nase najmladje...

Samo evo par primjera upozorenja onima koji i pomisljaju na "habilitaciju":

upravo sada sam gledao jedan oglas, prodaje se jedan kombinezon vodo- i vjetronepropusni, za ribolov i pise u tekstu oglasa: prodajem svoju opremu jer sam odustao od ribolova... na slici faca bradatog gorstaka u kombinezonu a u naslovu oglasa gdje treba biti ime prodavaca stoji zensko ime... stvar je jasna...

raniji dogadjaj, isti sistem - oglasi... kaze - "nekoristen musicarski stap, Hardy... 50 eura..." :shock:

Naravno Rusko glavom bez obzira odleti do prodavaca, tamo me ljubazno doceka jedna gospodja srednje dobi i objasni kako joj je muz nakon duzih prepiranja o zanemarenom braku (i "savjeta" da i ja ne cinim isto) rekao da vise nece ici u ribu i dao joj zadatak da rasproda opremu... I jos mi se zali kako ona ne zna sta koliko kosta i sama pita "da nije puno" 50 za Hardy i ja ga spustim na 30 :twisted: a cijena u radnjama mu je tad bila cca 550... jos naberem vrecu perja, udica, stativ i sav alat sto je imao za vezanje muha, dubinga ... svega... i namirim to do onih 50 eura s kojima sam i dosao... gospodja je bila presretna sto sam odnio perje iz kuce a ja sam izgledao nesto poput ovog - :456:... poslije mi je bilo zao njenog covjeka, ali.... "sam pao sam se ubio"... :87:

tako da su svi fazoni i fore koje imamo protiv antiprotivnog bracnog druga opravdani, korisni i neophodni za prezivljavanje... ;-)

Borimo se za opstanak, ako ne nas onda nase drage i mile nam opreme! <titinpionir>
slika slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Koliko pecanje utice na porodicni zivot?

Post Postao/la angler » 14 lis 2010, 06:08

montana je napisao/la: Pa ljudi moji ima li iko .... hrabrosti da lupi sakom od sto <jelmekotrazio>
Moja recenica je u kuci uvjek zadnja...... "Da draga..." :135:

Rusko....zovi kad naidjes na takve oglase i "zene", da se opskrbimo opremom :456:

Ako jos sta unesem u kucu dobicu puscani list :87: garant. Al djaba, neda mi :twisted: mira <valjanjeodsmijeha>

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koliko pecanje utice na porodicni zivot?

Post Postao/la senad » 14 lis 2010, 10:51

montana je napisao/la: Pa ljudi moji ima li iko .... hrabrosti da lupi sakom od sto <jelmekotrazio>
Ih, kako ja znam lupiti...sve se zatrese...i onda na glas kazem: "Trebao sam joj reci ovo...ono...'vako-'nako"...dok se ona ne vrati kući. <123321>
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

ana
Početnik
Postovi:12
Pridružen/a:12 sij 2010, 09:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koliko pecanje utice na porodicni zivot?

Post Postao/la ana » 14 lis 2010, 11:15

Pozdrav svima!
Jednostavno nisam mogla da se ne umiješam. Ima na ovom forumu još koja žena da voli ribolov? Ja ga zavoljela uz mog oca, redovito išli u ribolov sa djecom. Otac mi umre, dečki sa svojim ocem u ribolov na dvonožne ribe..., vi se žalite, a meni ostalo samo vezanje udica kući, za iduću takmičarsku sezonu. Pokušala sam muža istjerati iz kuće, na pecanje, ali prvo je bilo što si ponijela jesti...
Bistro svima, Ana

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Koliko pecanje utice na porodicni zivot?

Post Postao/la angler » 14 lis 2010, 11:58

Normalno da ces se umjesati. :grin:
Sam naslov iste teme se ne odnosi na zene, a to sto se samo "ribari" oglasavaju to je vec druga prica.
Bilo bi dosta zanimljivije da pored tebe jos koja "ribarka" napise svoje iskustvo. :wink:

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koliko pecanje utice na porodicni zivot?

Post Postao/la @ldin » 14 lis 2010, 13:47

eee rusko svaka cast .... predobra situacija , i opet smo sami sebi krivi , kad se kuci pojavimo sa rolnom ili stapom uvjek okrenemo bar pola cijene , na pitanje zene koliko je kostalo , ma sitnica :987: sala mala . E i da imam zensko potomstvo , pocela je da peca samnom i za sada je dobro , ako se nekad u medjuvremenu ne skonta negdje drugo , ja nesto i ne forsiram , bit ce kako bude ..... medjutim ako se nekada uda za ribolovca tesko nejmu , ona ce znati sve fazone hahahahahhahah Bistro........
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koliko pecanje utice na porodicni zivot?

Post Postao/la Seha » 15 lis 2010, 12:29

Ana imas na forumu Edinu ( i ona je takmicar ja mislim). Siguran sam da ih ima jos, a"l su nesto malo previse stidljive. Mozda ih ti aktiviras sa jednom novom temom recimooooooooooo "zene ribolovci"
Sto se tice supruga moraces poraditi na tom "sto si ponijela jesti" naci adekvatan i slastan odgovor. Sta da se radi.. Tebi je ipak lakse i jeftinije namamiti bracnog druga na vodu.. Kupi par bureka za pocetak ! Jaaoooo vec ga vidim sa slamnatim sesirom. Burek u jednoj, a stap u drugoj ruci. :987:
slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koliko pecanje utice na porodicni zivot?

Post Postao/la montana » 15 lis 2010, 16:10

Seha je napisao/la:Tebi je ipak lakse i jeftinije namamiti bracnog druga na vodu.. Kupi par bureka za pocetak ! Jaaoooo vec ga vidim sa slamnatim sesirom. Burek u jednoj, a stap u drugoj ruci. :987:
Dobar savjet za primamu od naseg sarandzije! Mozda raditi u kombinaciji sa mesnim bojlama ili... :7564: <razanj> <rostilj>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koliko pecanje utice na porodicni zivot?

Post Postao/la @ldin » 16 lis 2010, 10:22

fali vam pivo u toj cijeloj priči <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koliko pecanje utice na porodicni zivot?

Post Postao/la rusko » 16 lis 2010, 11:22

@ana... siguran sam da je situacija potpuno ista onoj koju smo mi opisivali i u obrnutom smislu, kada zensko ribari a muz "imun na ribarske bacile"... ne zamjeri na ranijim komentarima...

Bas lijepo sto imamo i zena na forumu, nadam se da ce vas biti jos mnogo vise, i obecavam da cu u buduce paziti da ne pretjeram sa salama na racun sestara <titinpionir>
slika slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Filozofiranje o ribolovu i dogodovštine iz ribolova”