O CEMU RAZMISLJA PECAROS?

Teme koje su o ribolovu, a ne znate gdje da ih smjestite, ili ne pripadaju nigdje drugo.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

Dragan G.
Početnik
Postovi:11
Pridružen/a:16 ruj 2006, 21:43
Lokacija:Wien
Kontakt:
O CEMU RAZMISLJA PECAROS?

Post Postao/la Dragan G. » 01 sij 2007, 15:35

Posto sada imamo svi malo vise vremena tracanju,potrazio bih jedan odgovor(zakljucak).Sta "o cemu"razmislja pecaros kada vadi ribum (od prvog kontriranja do vadjenja)'???
Uhvati i pusti ne ubijaj buducnost


candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la candr BN » 01 sij 2007, 16:22

"Boze,molim te da ne otpadne,a vraticu je 100%!!!"

brzak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la brzak » 01 sij 2007, 21:24

Takodjer molim boga da se ne otkaci,pa onda procjenjujem koliki bi mogao biti i naravno fantaziram da je veci nego sto jest a pogleda se dali komsija gleda :) :wink:
ovo zadnje je sala hm hm a mozda i nije .........

Avatar
StariAlas
Piskaralo
Postovi:234
Pridružen/a:16 lip 2006, 19:17
Lokacija:na obali ili u camcu!!!
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la StariAlas » 02 sij 2007, 01:20

KADA OSJETIM DA JE NA UDICI NESTO DOBRO, PRVO SE MOLIM DA VIDIM STA JE NA UDICI PRIJE NEGO SE OTKACI JER SE NIKADA NE ZNA STA JE DOK NE VIDIS, A POSLE DA IZVADIM RIBU,
StariAlas

Dragan G.
Početnik
Postovi:11
Pridružen/a:16 ruj 2006, 21:43
Lokacija:Wien
Kontakt:

Post Postao/la Dragan G. » 02 sij 2007, 11:35

Prvo pomislim ova je veca od prosle.ako se otkaci bila je najveca. :( :wink:
Uhvati i pusti ne ubijaj buducnost


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O CEMU RAZMISLJA PECAROS?

Post Postao/la Seha » 02 sij 2007, 20:55

Dragan G. je napisao/la:Posto sada imamo svi malo vise vremena tracanju,potrazio bih jedan odgovor(zakljucak).Sta "o cemu"razmislja pecaros kada vadi ribum (od prvog kontriranja do vadjenja)'???

Razmisljam o SEX-u !

Avatar
StariAlas
Piskaralo
Postovi:234
Pridružen/a:16 lip 2006, 19:17
Lokacija:na obali ili u camcu!!!
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la StariAlas » 03 sij 2007, 05:48

BAS SAM DANAS IMO RAZMISLJANJE NA OVU TEMU, DANAS SAM IZLAZIO NA JEZERO SA MOJIM SINOM HARISOM KOJI IMA 12 GODINA, (DIJETE JE ZALJUBLJENO U VODU) NE ZNAM NA KOGA SE BACI,,,,, I TAKO CIM SMO STIGLI NA MJESTO NARAVNO PRVO DVA STAPA SE PRIPREMAJU ZA NJEGA, KORISTILI SMO MANJE KEDERE(MINOWS) INACE SMO POKUSAVALI DA PREVARIMO GRGECA, SAMO STO JE DIJETE ZABACILO NIJE PROSLO DVA MINUTA VIDIM SMIJE SE OSMIJEH OD UHA DO UHA NABACIO, I GLEDA U MENE , ZNATE VEC ONAJ POGLED VIDI KO JE BOLJI RIBAR, KAZE IMA NESTO VECE NA UDICI OD PROSJECNOG GRGECA KOJI OVDE NISU VELIKI, JA SAM KONTO ODMAH NA STUKU ILI NA VECEG BASSA, HAJD REKO SAMO DOVUCI DA VIDIMO STA IMAS NA UDICU POSTO SU NAM NALONI EXTREMNO TANKI, KADA SMO NAKON 15 MINUTA PRIVUKLI RIBU DO OBALE IMALI SMO STA VIDJETI NA KTAJU LINIJE JE BIO SARAN OD OTPRILIKE 4,5-5KG, ALI NIJE UZEO KEDERA VEC JE BIO ZAKACEN UDICOM ZA STOMACNO PERAJE, NARAVNO ODMAH JE PUSTEN, USTVARI NISMO GA NI VADILI IZ VODE!!!!!
BISTROOOO!!!!
StariAlas

Avatar
lemi63
Štela
Postovi:99
Pridružen/a:29 kol 2006, 21:37
Lokacija:holland
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la lemi63 » 03 sij 2007, 10:18

Ovu temu sam otvorio u oktobru na ovom forumu i nisam dobio zeljeni odgovor.Tema je bila slicna,-zasto pecamo i sta osjecamo dok se borimo sa ribom.Mene to zaista interesuje.Sta je to sto ti dize adrenalin pri udacu sarana.Momenti ili minuti borbe itd.
Ja sam pokusao naci odgovor kod sebe licno,no nisam ga potpuno naso.
...davno vrlo davno covjek je poceo loviti iz potrebe da prezivi.Danas je ta potreba da prezivis od ulova prestala i prerasla u hoby a kod nekoga i u opsjednutnost.Medjutim taj nagon za ulovom radi prezivljavanja iz proslosti zadrzao se i kod nas sportskih pecarosa stim sto nelovimo vise da bi prezivjeli.Uistinu on je skriven i od samih nas.Jer kako drukcije objasniti pojam pecanja.Lovimo ribu,ulovimo slikamo i vratimo.Bar 90%ljudi radi to.Dakle mene interesuje ne samo dali ce riba spasti,ili pokidati podvez mene interesuje taj nagon da budemo veliki i nadmocni nad ribom.Jer boze moj nije saran ili neka druga riba ni lopta,ni kompjuter nit djecija igracka.
Zato me interesuje dali iko od pecarosa ima nekad takva razmisljanja.Osim neozbiljni i primitivnih komentara rado bih procitao nesto ozbiljniji komentar.
Bistrooooooooooo!!!
priroda nam daje mnogo,uzvratimo joj bar malo

Avatar
StariAlas
Piskaralo
Postovi:234
Pridružen/a:16 lip 2006, 19:17
Lokacija:na obali ili u camcu!!!
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la StariAlas » 03 sij 2007, 12:41

BISTRO LEMI,
NE ZNAM KOLIKO TI NASA PISANJA SMATRAS NEOZBILJNIM I PRIMITIVNIM, ALI MNOGI OD NAS DOLAZE OVDE DA SE DRUZE SA OSTALIMA, I DA PROCITAMO PONESTO NOVO A BOGAMI I NAUCIMO PONESTO, JER SVAKI OD NAS IMA DRUGACIJA ISKUSTVA , ZATO NEMOJ DA SE LJUTIS AKO JE NEKO NAPISO NESTO A NIJE BAS MNOGO OZBILJNO, JER NA KRAJU KRAJEVA RAJA DOLAZI IZ ZABAVE!!!!!!
BISTROOOO!!!!
StariAlas

Avatar
lemi63
Štela
Postovi:99
Pridružen/a:29 kol 2006, 21:37
Lokacija:holland
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la lemi63 » 03 sij 2007, 13:18

Bistro Stari Alase,
Neodnosi se ova moja opaska na tebe.Valjda znas da imam jako pozitivno misljenje o tebi,smatram te jednim od najboljih i najozbiljnih ovdje...Sa tvojim ovdje napisanim slazem se u potpunosti.Ali uvjek bas uvje kad se nesto napise pojavi se neko ko tu temu banalizuje i oholo se ponasa.To su pojedinci koji bi trebali ako nezele ucestvovati u otvorenim temama da su po strani.Jer ipak je ovo stranica BiH ribolovaca i moramo se ponekad ili stalno ako je to moguce ponasati sportski korektno.Svracaju ovdje razni ljudi pa malo dogovornosti nije na odmet.Nadam se da ces razumjeti.
Bistro!!!
priroda nam daje mnogo,uzvratimo joj bar malo

Avatar
StariAlas
Piskaralo
Postovi:234
Pridružen/a:16 lip 2006, 19:17
Lokacija:na obali ili u camcu!!!
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la StariAlas » 03 sij 2007, 13:21

BISTRO,
POTPUNO SE RAZUMIJEMO I SLAZEM SE SA TOBOM,
NO SIKIRIKI!!!
StariAlas

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O CEMU RAZMISLJA PECAROS?

Post Postao/la Seha » 03 sij 2007, 17:05

Seha je napisao/la:
Dragan G. je napisao/la:Posto sada imamo svi malo vise vremena tracanju,potrazio bih jedan odgovor(zakljucak).Sta "o cemu"razmislja pecaros kada vadi ribum (od prvog kontriranja do vadjenja)'???

Razmisljam o SEX-u !
Mislio sam da ce skracena verzija biti shvacena ,al eto izgleda da nije.
Od trenutka kad zasvira alarm meni prvo prostruji kroz mozak informacija da sam za"jebo jednu od lukavijih slatkovodnih riba (nezovu ga dzaba vodena lisica).Kad potvrdim kontrom i on pokusa bijeg u neki lom u blizini ja sebi nerijetko progovorim u sebi e neces tamo h.ebo ti ja muter.Ako mi spadne sa udice opet mu se sjetim familije pod obavezno ! A kad ga polozim na dusek i pogledam prelijepi sklad boje i kurpulentnih peraja kazem sam sebi jebo muter kako je fin !
Znaci razmisljem malo intimnije nego vecina al eto svi u napad jedan je Seha !

PS.
Cini mi se da ovdje malo nedostaje inspiracije za pricu o reality ribolovu sve teme nesto daj da ti udjem u psihu i procitam imamo li iste simptome .To je vjerovatno i razlog zasto su moji postovi na iste crno humorasti.
slika
Zadnja izmjena: Seha, dana/u 03 sij 2007, 18:40, ukupno mijenjano 1 put.

Dusan T.
Početnik
Postovi:21
Pridružen/a:23 ruj 2006, 11:25
Lokacija:Bijeljina
Kontakt:

Post Postao/la Dusan T. » 03 sij 2007, 17:15

Važi samo za šarana:
1.ZAVISI KAKO SVIRA-PRVO MISLIM KOLIKI JE(veliki rijetko cima ko manijak)
2.Da li sam pogodio kilažu(to kad dignem štap)
3.Šta mi je bilo na tom štapu od mamaca(da partner nahrani odmah i pripremi naredni štap)
4.GDJE MI JE TAČNO BIO PLASIRAN MAMAC
5.Polako,polako,polako!!(to i mislim i čujem)
6.ONDA ZAPALIM CIGARU I ANALIZIRAM SVE REDOM:KAD SAM NAHRANIO,KOLIKO,KAKO SAM NAMAMČIO,KOLIKO SE ŠARAN BORIO,DA LI SAM GDJE POGRIJEŠIO
7.I ONDA SVE IZ POČETKA......

Dragan G.
Početnik
Postovi:11
Pridružen/a:16 ruj 2006, 21:43
Lokacija:Wien
Kontakt:

Post Postao/la Dragan G. » 07 vel 2007, 23:04

Dusane T.slazemo se za sad sa tvojim misljenjem,
:idea: :idea: :idea:
Uhvati i pusti ne ubijaj buducnost

Saran ba
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:29 kol 2006, 01:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Saran ba » 08 vel 2007, 11:13

Ne razmisljam o nicemu!!!!!!!
Vec uzivam u DRILU :P

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Filozofiranje o ribolovu i dogodovštine iz ribolova”