Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Ovde otvarajte teme koje ne pripadaju nigdje, ćumurajte o stvarima koje vam padnu na pamet i chatajte do mile volje.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la AlaS » 12 lis 2016, 17:33

Ooo Zlaja spreha gut deutsch,, Ma bice to uredu sve je na njemackom i latinskom... Samo me jebu kojekakve baje sto zive u vodi + umjetne baje :87:
slika
Bistro


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la angler » 12 lis 2016, 17:45

AlaS je napisao/la:kojekakve baje sto zive u vodi + umjetne baje :87:
Bez komentara. A na vrijeme smo ti govorili <jelmekotrazio>

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la AlaS » 12 lis 2016, 21:40

Bez komentara ako moze.. Braco varalicari izvinite al zakon me natjero na ovo... :( :87:...
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
slika
Bistro

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la montana » 13 lis 2016, 21:18

Eh sto ti je pravno uredjena drzava <titinpionir>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la AlaS » 13 lis 2016, 21:42

Monty valjal ovo sta za pocetak malo pastrmke i lipljena lovit,, Svabe nevole leptir i trokuku a pastrmke ko blata ovde pa moram sa ovim.. Zabacivanje sam uvjezbo do 15 metara al dalje nemere da se ubijem... Bistro
slika
Bistro


darzi
Prava Štela
Postovi:127
Pridružen/a:17 lis 2014, 08:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la darzi » 14 lis 2016, 11:34

Ma ti AlaS na ispitu, što god te budu pitali, samo viči "Yes,Yes" i položićeš sigurno.

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la Clavis » 14 lis 2016, 11:43

Druže Alase da ti to hajrom položiš :)

Čestitke na kompletu, nego gdje si nanio sa ovim koja voda širina korita dubina obala?

Nikako se do sad nisam sreo sa štapom od 7 ft i ove akcije pa zato pitam

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la Clavis » 14 lis 2016, 11:43

Druže Alase da ti to hajrom položiš :)

Čestitke na kompletu, nego gdje si nanio sa ovim koja voda širina korita dubina obala?

Nikako se do sad nisam sreo sa štapom od 7 ft i ove akcije pa zato pitam

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la AlaS » 14 lis 2016, 20:36

Potoci do 4-5 metara sirine dubina do 1 metra Rijeke do 15 metara sirine dubina do 1,5 metara pastrmke ko blata
slika
Bistro

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la Clavis » 14 lis 2016, 20:56

Onda sve jasno <titinpionir> bolji nisi mogao uzeti
Moze on i za suhu baju na krupnijim udicama, a za strimeranje na takvim vofama stvoren!

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la montana » 16 lis 2016, 10:44

Samo ti Alase vjezbaj koliko mozes, a kad se sretnemo na nasim vodama, rado cemo skupa dalje zabacivati. Samo par caka i sve ce ti biti lakse. Nije bitno zabaciti daleko, nego tamo gdje je riba <titinpionir>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la Clavis » 22 stu 2016, 10:44

Bistro, radil kafana :D:D

Dojmio me ovaj tekst amo ne znadoh gdje ga strpati :)

CV Nisveta Džanke :mrgreen:

Ja, Nisvet (Sulejmana) Džanko, rođen sam krajem septembra 1963. godine. Dakle, u prvoj dekadi horoskopskog znaka Vaga, u vrijeme kada kiša nije prestajala padati 27 dana. Barem ne kod nas u Foči, gdje sam prohodao, sve sa šlaufom u pričuvi od straha da me Drina ne odnese. A znala je Drina pobudaliti tako dobro da je i Ćehotinu vraćala u rikverc.

Vode se bojao nisam, te sam upisao i završio gimnaziju “Dr. Simo Milošević“, koja se nalazila na sastavcima Ćehotine u Drinu. Studij Geografije sam završio na PMF-u u Sarajevu. Prvi tekst objavio u studentskom časopisu Walter, tamo još 1987. godine. Rat proveo u Tuzli. Bio vojnik na liniji i pisao u novinama različitim. Što je bitno upoznao mentalitet tuzlanske nahije. A to nije malo.

Poslije rata vraćam se u Sarajevo. Pišem za novine i radim sa Jasminom Durakovićem na televizijskom serijalu “Čekajući 2001“.

U taj vakat se znalo desiti da me pozovu da odigram koju sporednu filmsku ulogu, što sam rado prihvatao za stoju na dan.

Danas me malo stid tih glumačkih angažmana. Ali stoja je u taj vakat bila golema, a dijete malo. Onda se desila “Pozitivna geografija“, televizijski serijal na kome sam poderao jednu deceniju svog života, a ko ne zna o čemu se tu radi onda je vala sigurno ignorant ili neko sa Fidžija. Jeste malo ova priča prepotentna, ali kada napraviš 284 emisije i neko ti traži da se izjasniš ko si i šta si onda ti od njega tražiš da ti iz pridžepka izvuče barem Oskara.

A on ga nema.

Poenta: O, Vi , kod kojih apliciram za ovaj projekat – ne dajte se zbuniti. Rekli ste šta Vam treba i dobićete to što tražite i za čim žudite.

Nisvet Džanko

Komada: 1

Metara: 2

Broj cipela: 48

Vakcinisan : 3x

U školi: Nije propadao

Vojska: Nijedna ga promašila nije

U kino išao redovno: od 4, 6, 8, 10 – kad je bilo.

Stanje organizma: Nije oronuo

P.S. Pri kuvetu i pri pameti.

Nisvet Džanko, legendarni televizijski voditelj i urednik serijala “Pozitivna geografija” preminuo je 30. maja 2012. godine.

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la Clavis » 22 stu 2016, 10:45

Bistro, radil kafana :D:D

Dojmio me ovaj tekst amo ne znadoh gdje ga strpati :)

CV Nisveta Džanke :mrgreen:

Ja, Nisvet (Sulejmana) Džanko, rođen sam krajem septembra 1963. godine. Dakle, u prvoj dekadi horoskopskog znaka Vaga, u vrijeme kada kiša nije prestajala padati 27 dana. Barem ne kod nas u Foči, gdje sam prohodao, sve sa šlaufom u pričuvi od straha da me Drina ne odnese. A znala je Drina pobudaliti tako dobro da je i Ćehotinu vraćala u rikverc.

Vode se bojao nisam, te sam upisao i završio gimnaziju “Dr. Simo Milošević“, koja se nalazila na sastavcima Ćehotine u Drinu. Studij Geografije sam završio na PMF-u u Sarajevu. Prvi tekst objavio u studentskom časopisu Walter, tamo još 1987. godine. Rat proveo u Tuzli. Bio vojnik na liniji i pisao u novinama različitim. Što je bitno upoznao mentalitet tuzlanske nahije. A to nije malo.

Poslije rata vraćam se u Sarajevo. Pišem za novine i radim sa Jasminom Durakovićem na televizijskom serijalu “Čekajući 2001“.

U taj vakat se znalo desiti da me pozovu da odigram koju sporednu filmsku ulogu, što sam rado prihvatao za stoju na dan.

Danas me malo stid tih glumačkih angažmana. Ali stoja je u taj vakat bila golema, a dijete malo. Onda se desila “Pozitivna geografija“, televizijski serijal na kome sam poderao jednu deceniju svog života, a ko ne zna o čemu se tu radi onda je vala sigurno ignorant ili neko sa Fidžija. Jeste malo ova priča prepotentna, ali kada napraviš 284 emisije i neko ti traži da se izjasniš ko si i šta si onda ti od njega tražiš da ti iz pridžepka izvuče barem Oskara.

A on ga nema.

Poenta: O, Vi , kod kojih apliciram za ovaj projekat – ne dajte se zbuniti. Rekli ste šta Vam treba i dobićete to što tražite i za čim žudite.

Nisvet Džanko

Komada: 1

Metara: 2

Broj cipela: 48

Vakcinisan : 3x

U školi: Nije propadao

Vojska: Nijedna ga promašila nije

U kino išao redovno: od 4, 6, 8, 10 – kad je bilo.

Stanje organizma: Nije oronuo

P.S. Pri kuvetu i pri pameti.

Nisvet Džanko, legendarni televizijski voditelj i urednik serijala “Pozitivna geografija” preminuo je 30. maja 2012. godine.

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la zlaja » 22 stu 2016, 22:53

Mene je puno podsjećao na Džumhura,znam to samo sebi tako objasniti...fali brate,baš fali...Neka mu je strobi rego <titinpionir>

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la Clavis » 23 stu 2016, 08:54

Pogotovo sad... radije gledam njegove reprize nego reportaže nekih novih klinaca kojima gazda prenoćišta da da noće i jedu i da usput nešto snime :)
A znala je Drina pobudaliti tako dobro da je i Ćehotinu vraćala u rikverc.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “S.U.R. Bistro "Bistro!" - FORUMSKA KAFANA”