Brutalan napad kriminalca pred zgradom Suda BiH

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Brutalan napad kriminalca pred zgradom Suda BiH

Post Postao/la enko » 22 tra 2009, 19:44

Evo jedan link koji govori o tome u kakvom je stanju ova nazovimo je drzava.Poznati kriminalac Kasim Kucevic samara tetku jedne od zrtava kojima je isti kriminalac nanio zlo ispred zgrade Suda BiH i niko nista samo jedna novinarka je smogla snage da pritrci zeni u pomoc.Iako je tu bila sudska policija inspektori sipe svi su to samo nijemo promatrali.A majku im onu jebem kad je sirotinja u pitanju ista ta sipa policija i ostali ubise po sirotinji.Evo i video kako je to bilo:

http://www.youtube.com/watch?v=u2IpXuKWP7U


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brutalan napad kriminalca pred zgradom Suda BiH

Post Postao/la Seha » 22 tra 2009, 21:29

Nazalost jad i cemer je drustvo u kom zivimo danas..

Nastavak price...........

http://www.youtube.com/watch?v=dsuZrWmi ... onse_watch
slika

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Brutalan napad kriminalca pred zgradom Suda BiH

Post Postao/la adi » 22 tra 2009, 22:26

Ja jada, fakat mi se gadi gdje zivim i skim zivim. U principu me boli k...c za mene, al nemogu da se pomirim da djecu ostavim ovdje da zive. Ma koliko ja volio Bosnu, odnosno sjecanje na nekadasnju Bosnu, od danas cu se svim snagama truditi da moja djeca ne zive u ovom jadu i cemeru. Nije ovo usamljen slicaj ovo je SVAKODNEVICA i sto je najtaragicnije ja sam osudjen da bitisem ovdje. FUJ
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Brutalan napad kriminalca pred zgradom Suda BiH

Post Postao/la angler » 23 tra 2009, 04:49

Ovdje u mom komsiluku Saudiji za ovako nesto bi slijedilo bicevanje, za vece nedjelo ode ruka, a nedjela za koje je osudjen garant bi visio i sve to javno, bujrum pa se ti "demokratisi". Kao sto ste primjetili nema novcane kazne, lova te ne vadi. Uh sto volim ove zakone.

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brutalan napad kriminalca pred zgradom Suda BiH

Post Postao/la senad » 23 tra 2009, 15:28

Iako sam rekao da je ovo bez politike, (i ovi kriminalci su dio te hebene politike koja nam se isprepletala kroz sve sfere zivota, pa i ove nase najbitnije sporedne stvari - ribolovu), i sam cu se ukljuciti u ovu raspravu.
Na sarajevo-x forumu su sinoc pocele price i okupljanje raje da se danas oko 11 skupe pred sudom i izraze svoj protest protiv indolentnosti nadleznih, prebacivanja odgovornosti.Sinoc je i na FTV i na BHT1 bila prica o ovome, i ovaj k-dir ili koji je vec klinac sudske policije (Bošnjak), nije za dvije ovce cuvati.Ali, kad je kod nas bitno da si podoban, a ne da si sposoban.
Sto kaze Adi, sve sam ubjedjeniji i ubjedjeniji da sam bio potpuno u krivu sto svo ovo vrijeme kategoricno odbijam odlazak bilo gdje van Bosne i Hercegovine.Nekad pocnem razmisljati o Novom Zelandu, da igram sa onim Maorima, i imam, ako nista, blagu klimu oko sebe.Mozak na pašu i samo vičeš "yes, yes".
Sprega kriminala i politike je dostigla vrhunac, i pokušaću da pronadjem textove o putesestvijama Tasima i nacina na koji je dobio drzavljanstvo BiH, a njegov blog, sa naslovom "Kralj siromaha" (smajli koji povraca) je na http://tasimkucevic.blogger.ba/
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brutalan napad kriminalca pred zgradom Suda BiH

Post Postao/la montana » 28 tra 2009, 23:05

Otkako sam otisao od kuce tamo sve gore. Medjedi haraju posebno ovi sa cudnim imenima. Nakad pomislim da je Clint Eastwood pravi odgovor. Dodje u selo na konju, vidi ko je lokalni kabadahija, upuca i njega i familiju, otme serifu zvijezdu i proglasi nove izbore, popije viski, pogleda najbolju damu sela i odjase, a preko njega profura THE END.
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brutalan napad kriminalca pred zgradom Suda BiH

Post Postao/la Seha » 29 tra 2009, 00:03

Nisu Mostarci dzaba postavili bistu Bruce Lee-a ima tu lijepa poruka al puno nepismenih pa to ti je.
Kakav se olos sjatio trebalo bi nam bar 100 tinjak betmena, spajdermena i ko zna cega jos.
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Aktuelne vijesti iz medija”