Evo jedna predizborna - Vratiće se Walter....

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Evo jedna predizborna - Vratiće se Walter....

Post Postao/la senad » 15 tra 2010, 22:16

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rAqnwf_X9Sg[/youtube]

Znam da nema o politici, ali su poceli u drugim temama, pa me ponijelo :mrgreen:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo jedna predizborna - Vratiće se Walter....

Post Postao/la Seha » 16 tra 2010, 15:16

Ovo je trebalo posvetiti SSRBiH ;)
Evo ih opet prozivam "vratice se zbu halter" ;)
slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo jedna predizborna - Vratiće se Walter....

Post Postao/la rusko » 17 tra 2010, 09:40

Waltere, hitno je...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lr_NGEAgh5g[/youtube]
slika slika

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo jedna predizborna - Vratiće se Walter....

Post Postao/la Seha » 18 tra 2010, 15:17

Znas kako ja gledam trenutnu sitaciju.. Novcano pomaganje neke institucije ili dijaspore samo prolongira revoluciju koja je prijeko potrebna nasoj drzavi.. Zasto revoluciju ? Vjerovatno zato sto je ocigledno da ova bagra koja je na funkcijama nece bez toljage preko ledja prestati uzimati harac od napacenog i do kraja ponizenog naroda ma kojoj vjeri pripadali.
Bio sam na demonstracijama sa Senadom u Sarajevu i sta se desava? Svi laju na sva usta, a kad treba izaci na ulicu dodje saka raje..
Ubijaju nas na ulicama poput pokojnog Denisa Mrnjavca , more nas gladju, plase nas ratom, uce nam dijecu da mrze pa do kada vise i koliko jos narodu treba da shvati da je prepusten samom sebi. Malo je jedan Walter burazeru, malo ............... !
slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo jedna predizborna - Vratiće se Walter....

Post Postao/la rusko » 18 tra 2010, 15:27

Sehen Sie diese Stadt? Das ist Walter...

Slazem se i ja da je jedini nacin da ova mraka padne sa vlasti da im se podpare pete toljagama i vilama... kako mi se cini postoji i volja "onih sa strane" da to podupru...

Medjutim nedostaje organizacija koja bi to startala... previse smo rastrkani...
slika slika


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo jedna predizborna - Vratiće se Walter....

Post Postao/la rusko » 21 tra 2010, 13:35

Das ist Walter:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TphSTvlL ... r_embedded[/youtube]

24SI - Više hiljada ljudi okupilo se danas na demonstracijama ispred zgrade Federacije BiH na zahtjev temeljnih boračkih udruženja. Demonstranti su već uklonili zaštitnu ogradu kojom je bio ograđen plato ispred zgrade Vlade, a ulaz u zgradu čuvaju pripadnici specijalne policije.

Iz mase demonstranata već je bačeno desetak predmeta, flaša ili kamenja na zgradu Vlade, a čule su se i dvije eksplozije, najvjerovatnije uzrokovane policijskim topovskim udarom.

Nekoliko stotina pripadnika boračkih udruženja mirnim su protestima pred zgradom Vlade Srednjobosanskog kantona, dali podršku kolegama u Sarajevu. Ključni zahtjev je potpuno ukidanje imovinskog cenzusa za boračke populacije. Skup je osiguravao veliki broj pripadnika kantonalnog MUP-a.



Podršku boračim protestima u Sarajevu dali su i borci u Hercegovačko-neretvanskog kantona. Članovi koordinacije boračkih udruženja proistekli iz HVO-a organizovali su dvosatni mirni protest pred zgradom Vlade Federacije u Mostaru. Istakli su kako ne prihvaćaju radnu inačicu Zakona o opštem prihodovnom cenzusu, a ukoliko ga usvoji Dom naroda najavljuju blokadu glavnih saobraćajnica.

Takođe, boračka udruženja proistekla iz Armije Republike BiH na tri sata blokiraju Magistralnu cestu M-17 u mjestu Salakovac i saobraćajnicu Mostar - Nevesinje u naselju Dračevice.

Protesta je bilo i u Kantonu 10. Pred zgradom Kantona okupio se manji broj demonstranata, jer su ih, kako navode, u tome spriječili pojedini mediji koji su danas objavili da pripadnici HVO-a neće protestvovati.

Iako je ranije najavljivano, nema potvrda da će u opštinama ili na saobraćajnicama na području Zeničko-dobojskog kantona biti protesta boračkih udruženja, saopšteno je iz kantonalnog MUP-a. Oko 1000 članova četiri temeljna boračka udruženja organizovano je otišlo u Sarajevo kako bi se pridružili protestima pred zgradoma Vlade Federacije.
slika slika

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo jedna predizborna - Vratiće se Walter....

Post Postao/la senad » 21 tra 2010, 16:29

Na ovom linku mozete uzivo gledati desavanja ispred vlade kantona
http://www.uzivotv.com/bhtv1.php
nadjite tv iz Bosne i Hercegovine i kliknite na "Televizija Sarajevo"
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
mekousna
Prava Štela
Postovi:130
Pridružen/a:11 kol 2009, 22:14
Lokacija:rijeka Neretva
Kontakt:

Re: Evo jedna predizborna - Vratiće se Walter....

Post Postao/la mekousna » 01 ruj 2010, 14:28

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8xkBzwVj ... r_embedded[/youtube]

LETU ŠTUKE - "Brojevi računa" - novi singl

...mi smo matični brojevi, brojevi računa,
poluprazni kontejneri, iščupane klupe,
nas nema i nikad nas nije ni bilo, samo ti se snilo...
...a vi ste obična bagra, s koca i konopca, da nije bilo rata ne bi imali za graha,
hranite ekstreme da zaustave vrijeme,
da i djeca budu sluge mržnje, gluposti i straha...
...u prvom su redu svi oni što karte dobivaju džabe...

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Muzika”