vracanje riba

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

nedo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la nedo » 14 stu 2007, 00:11

nemoj seha molim te o GAZENJU ..to mi je najjaca strana ,i ko ce ili bi koga zgazio ili odrobijao o to po tom i ne sili se ovdje na sajtu,zivim za taj dan da se sretnemo .
A sto se one psovke tice koja te je toliko uvrijedila ,ako mi nikad nisi vjerovao onda molim te vjeruj mi sad ustvari ako mislimo na istu psovku na onu kad smo se zakacili prije dvije godine i kad me je senad u tom momentu banovao,ja nisam sa onim sto sam ti uzvratio mislio na tvog rahmetli babu nego na sebe .rekao si mi da sam totalni bolesnik a znas i sam kako sam ti odgovorio sa onim sto sam ti rekao odnosio sam se na sebe a ne kako si to ti shvatio na tvog babu.tu je i ispao naj veci nesporazum medju nama,sad ponavljam da se nisam odnosio ninakog sa ono BOLESNIK kako si me na forumu nazvao nego bas na sebe ,i zato ti kazem pisnje po tipkama je sasvim nesto drugo nego kad covjek u oci kaze jer se ne vidi izraz lica.
kako mozes pricati da se nisi nigdje vodio pod drugim nikovima ,zasto lazes ,pa na Sarandzijma gdje si zaguzvao sa cijelim sajtom i gdje sam te ja branio pa su me bas zbog tebe i banovali,ustvari banovali su me sto sam te branio ali ti si vec odavno otisao samovoljno sa tog sajta jer nisi vjerovatno mogao da izadjes na kraj sa onom rajom ,e tamo si se vodio pod nikom Carp bih ,pa si onda promijenio ga u "leptirov i dizelasov tata" gdje su te brzo otkrili ko si i sta si.
I da ne nabrajam vise i da vidis da nedo ne laze a ti to dobro znas .
Eto procitaj pa obrisi i ovo


enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la enko » 14 stu 2007, 00:17

nedo je napisao/la:nemoj seha molim te o GAZENJU ..to mi je najjaca strana ,i ko ce ili bi koga zgazio ili odrobijao o to po tom i ne sili se ovdje na sajtu,zivim za taj dan da se sretnemo .
A sto se one psovke tice koja te je toliko uvrijedila ,ako mi nikad nisi vjerovao onda molim te vjeruj mi sad ustvari ako mislimo na istu psovku na onu kad smo se zakacili prije dvije godine i kad me je senad u tom momentu banovao,ja nisam sa onim sto sam ti uzvratio mislio na tvog rahmetli babu nego na sebe .rekao si mi da sam totalni bolesnik a znas i sam kako sam ti odgovorio sa onim sto sam ti rekao odnosio sam se na sebe a ne kako si to ti shvatio na tvog babu.tu je i ispao naj veci nesporazum medju nama,sad ponavljam da se nisam odnosio ninakog sa ono BOLESNIK kako si me na forumu nazvao nego bas na sebe ,i zato ti kazem pisnje po tipkama je sasvim nesto drugo nego kad covjek u oci kaze jer se ne vidi izraz lica.
kako mozes pricati da se nisi nigdje vodio pod drugim nikovima ,zasto lazes ,pa na Sarandzijma gdje si zaguzvao sa cijelim sajtom i gdje sam te ja branio pa su me bas zbog tebe i banovali,ustvari banovali su me sto sam te branio ali ti si vec odavno otisao samovoljno sa tog sajta jer nisi vjerovatno mogao da izadjes na kraj sa onom rajom ,e tamo si se vodio pod nikom Carp bih ,pa si onda promijenio ga u "leptirov i dizelasov tata" gdje su te brzo otkrili ko si i sta si.
I da ne nabrajam vise i da vidis da nedo ne laze a ti to dobro znas .
Eto procitaj pa obrisi i ovo
Momak ljudino sta si vec kad ti je to najjaca strana molio bih te da se ako je kako moguce ponovo registrujes na forum i da se preko privata dogovorimo u vezi toga gazenja.Iskreno nije prijetna nije nista vec moja bolest prema tuci i belaju.Pozdrav.
Zadnja izmjena: enko, dana/u 14 stu 2007, 00:19, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 14 stu 2007, 00:17

PARVO VRUC ZRAK I MIRISE NA BARUT :lol:
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 14 stu 2007, 00:25

:D
Zadnja izmjena: ZANDER, dana/u 14 vel 2008, 00:46, ukupno mijenjano 1 put.
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

nedo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la nedo » 14 stu 2007, 00:28

Enko ne mijesaj se u stvari koje nemaju veze s tobom,nigdje te nisam spomeno i ne poznajemo se ,neznam sta vise da ti kazem.
Registruj se na moj sajt http://www.carpbih.de pa cemo se tamo dogovoriti o pojedinostima,ako te to stvarno muci sto si napomenuo.
neka ti je bistro


enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la enko » 14 stu 2007, 00:31

nedo je napisao/la:Enko ne mijesaj se u stvari koje nemaju veze s tobom,nigdje te nisam spomeno i ne poznajemo se ,neznam sta vise da ti kazem.
Registruj se na moj sajt http://www.carpbih.de pa cemo se tamo dogovoriti o pojedinostima,ako te to stvarno muci sto si napomenuo.
neka ti je bistro
Jarane uopste se nemjesam u neke vase ranije svadje niti imam ista protiv tebe naprotiv nit te poznajem nit me znas.Al nazalost veliki sam bolesnik kada je u pitanju belaj dogovorena tuca i tako te stvari.A posto vidim da si i ti u tome najjaci rekoh nebi bilo lose da dogovorimo pojedinosti oko tuce a kasnije jedan drugom ruku pruzimo.

nedo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la nedo » 14 stu 2007, 00:43

E moj Zando sreco nesreco moja,Nedo ima prijatelja i drustva mozda i previse ,i to ti mogu potvrditi svi oni koji me licno poznaju i koji samnom a i ja s njima pecam,kad se ide u zajebanciju onda se ide do daske al kad se prica ozbiljno onda se prica stvarno ozbiljno.
zando pusti to o mirisu baruta to ti je prica za malu djecu ,nego da ti kazem ovo. naj gore sto postoji je kad te neko napada a svezu ti ruke da se nemozes braniti,priznaj da je tako ,e vidis zando moj to su meni uradili na ovom sajtu,kako bi se ponasao hajd molim te kazi,doduse nismo svi isti i mozda bi ti okano se i popustio,e jebiga zando sreco il nesreco moja ja nisam tip covjeka koji lako popusta nego idem do kraja po pitanju i da glava ode(uredu moze i moja).
E mislim da ces me sad bar unekolko shvatiti.
A to sto seha kaze da sam mogao da sam sa rajom bio dobar i ja doci na Unu ili Kop :roll: pa ide nedo sa rajom po dva puta godisnje za france na sarana ,pa u holandiju pa u luxemburg pa cijela njemacka,Zando lave neide nedo sam nego sa drustvom koje jedva ceka da se ponovo sretnemo i ponovo idemo ,sto nasa raja sto swabe ili holandjani kao i francuzi ,to ti mogu potvrditi nasi ljudi da ih ne imenujem sad ovdje a ako trba moze uradicu i to.
Eto vidis Zando ima nedo drustva mozda i previse a jos uz to da malo serem uglavnom je nedo organizator tih pecanja i druzenja.
Sve u svemu mislim da me razumijes sad

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 14 stu 2007, 00:50

:roll:
Zadnja izmjena: ZANDER, dana/u 14 vel 2008, 00:46, ukupno mijenjano 1 put.
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Gost
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Gost » 14 stu 2007, 00:52

Jarane uopste se nemjesam u neke vase ranije svadje niti imam ista protiv tebe naprotiv nit te poznajem nit me znas.Al nazalost veliki sam bolesnik kada je u pitanju belaj dogovorena tuca i tako te stvari.A posto vidim da si i ti u tome najjaci rekoh nebi bilo lose da dogovorimo pojedinosti oko tuce a kasnije jedan drugom ruku pruzimo.[/quote]


I sta sad Enko ,kao ti mene sad izgazis i onda ti ja pruzim ruku :D
a ja ono lezim sav izmarisan
nemoj enko jarane nebi ja stobom o tome,jebo tucu

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 14 stu 2007, 00:54

EVO GA OPET KAO GOST,DAJ STAVI SVOJ NICK JARANE
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

nedo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la nedo » 14 stu 2007, 00:56

zaboravi jebiga

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la enko » 14 stu 2007, 00:57

Anonymous je napisao/la:Jarane uopste se nemjesam u neke vase ranije svadje niti imam ista protiv tebe naprotiv nit te poznajem nit me znas.Al nazalost veliki sam bolesnik kada je u pitanju belaj dogovorena tuca i tako te stvari.A posto vidim da si i ti u tome najjaci rekoh nebi bilo lose da dogovorimo pojedinosti oko tuce a kasnije jedan drugom ruku pruzimo.

I sta sad Enko ,kao ti mene sad izgazis i onda ti ja pruzim ruku :D
a ja ono lezim sav izmarisan
nemoj enko jarane nebi ja stobom o tome,jebo tucu[/quote]


Sto da ne?Kao navijac ili kako nas policija voli nazvati huligan nisam se jednom pobio danas a sutra sa istim ljudima pice pio.

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 14 stu 2007, 00:58

TAKO BRATE DAJ MALO NORMALE ,MA TO JE SVE OK I TREBA DA BUDE MA MI SMO RIBARI POSEBNA NACIJA :lol:
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

nedo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la nedo » 14 stu 2007, 01:01

ma k...c dobro eto ubacili ste Enku sad a vi kao dobri :D

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la enko » 14 stu 2007, 01:04

nedo je napisao/la:ma k...c dobro eto ubacili ste Enku sad a vi kao dobri :D
Ne kontam ti ovaj post jel neka prozivka ili???'

Zaključano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”