Mamac Rovac/Mrmak

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Zaključano [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
matrixxxx
Početnik
Postovi:8
Pridružen/a:07 srp 2011, 18:02
Lokacija:Doboj Istok
Kontakt:
Mamac Rovac/Mrmak

Post Postao/la matrixxxx » 11 srp 2011, 23:51

Idealan mamac za dosta vrsta ribe
kolicina je velika tako da moze zamjena za opremu ili za kes

evo i slika
slika


Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Mamac Rovac/Mrmak

Post Postao/la masterbih » 12 srp 2011, 22:10

Koliko imas komada i jesu li zivi?
Cijena?

DOX
Prava Štela
Postovi:112
Pridružen/a:05 tra 2011, 13:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mamac Rovac/Mrmak

Post Postao/la DOX » 12 srp 2011, 23:56

ovo je dovbar zalogaj extra zalogaj ... :7564:

matrixxxx
Početnik
Postovi:8
Pridružen/a:07 srp 2011, 18:02
Lokacija:Doboj Istok
Kontakt:

Re: Mamac Rovac/Mrmak

Post Postao/la matrixxxx » 13 srp 2011, 00:08

ovo moj drug prodaje, koliko znam veoma su zivi i kolicina je neogranicena...
za iskusne ribare koji ga znaju "namontirat" na udicu ovo je izvrstan mamac...
masterbih sto se tice cijene koliko bi ponudio??

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Mamac Rovac/Mrmak

Post Postao/la masterbih » 13 srp 2011, 16:13

Pa ne kupujem janje ili kravu da se cjenkamo <valjanjeodsmijeha>
Posalji mi pp sacijenom i koju kolicinu imas, dolazim uskoro u Bosnu, a volim ponekad zabaciti na mrmka :wink:
Odlican mamac.


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mamac Rovac/Mrmak

Post Postao/la zlaja » 13 srp 2011, 16:26

Dok sam bio osnovac(prije dvije hiljade godina :mrgreen: ) ovaj mamac mi je uveseljavao ferije...mrena i klen su prosto ludi za mrmkom...topla preporuka za lov na dubinku...

matrixxxx
Početnik
Postovi:8
Pridružen/a:07 srp 2011, 18:02
Lokacija:Doboj Istok
Kontakt:

Re: Mamac Rovac/Mrmak

Post Postao/la matrixxxx » 13 srp 2011, 16:59

jos uvijek moze da te razveseli, koliko sam cuo veliki komadi idu na ovog mamca, a i cijena je prihvatljiva shodno tome da sam u nekim trgovinama pitao za cijenu koja nije mala 1KM po komadu najjeftinije sto sam nasao je 0.5KM po komadu..

bistroo

alexvanmix
Početnik
Postovi:17
Pridružen/a:31 lis 2011, 18:27
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mamac Rovac/Mrmak

Post Postao/la alexvanmix » 01 stu 2011, 11:15

Meni trebaju veće količine tokom čitave godine za radnju -u Doboju sam . Takođe mi trebaju i gliste od marta mjeseca već po 15-20 kg mjesečno. Za mrmke može i sad odmah jedna količina sve dok ne padne snijeg. Pozovi na 066 334-993

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mamac Rovac/Mrmak

Post Postao/la Seha » 21 vel 2012, 22:56

Raja doslo je vrijeme da se ova rubrika prodaja malo dovede u red i da vidimo sta je od ovih oglasa jos uvijek aktuelno. Rok za potvrdu oglasa je par sedmica ko to neucini teme bez potvrde oglas ce biti zakljucan. Nakon ovog roka uvijek se mozete javiti na pp nekom do moderatora da otkljucaju ukoliko zelite da oglas bude aktivan. Dovoljno je napisati novi post u temi kako bi potvrdili da je oglas jos uvijek aktivan.

Bistro
slika

Zaključano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”