1000 članova Bistro BiH foruma

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
besko
Predsjednik Skupštine U.G. Bistro!
Postovi:264
Pridružen/a:19 sij 2010, 01:33
Lokacija:Sarajevo, BiH
Kontakt:
1000 članova Bistro BiH foruma

Post Postao/la besko » 12 ruj 2010, 19:42

<championvanja>

Mislim da ovo zasluzuje da se bar ovako obiljezi, a jos bolje bi bilo da se okupimo! <jelmekotrazio>

Ljudi, neka nam je sa srecom i da napunimo ovaj forum sa pametnim stvarima,
da ostane nesto iza nas sto ce olaksati "ribarski zivot", kako pocetnicima, tako i iskusnijim ribarima. <djed>

<dobrodosli>
Bistro! 1K

Zivjeli!

besko


Avatar
adem93
Piskaralo
Postovi:294
Pridružen/a:05 srp 2009, 13:13
Lokacija:Srebrenik|Spionica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 1000 članova Bistro BiH foruma

Post Postao/la adem93 » 12 ruj 2010, 22:59

:wink: :wink: :wink:

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 1000 članova Bistro BiH foruma

Post Postao/la zlaja » 12 ruj 2010, 23:15

Čestitke Seni ,Sehi i ekipi da su na jednom barem virtualnom mjestu skupili 1000 ljudi koji se bave ovim najljepšim hobijem,druže Besko ja nemogu sam sebe skupit na jednom mjestu a kamoli milju raje :mrgreen:

Avatar
kenan_sa
Književnik
Postovi:522
Pridružen/a:20 svi 2009, 03:31
Lokacija:Memli strana starog sarajeva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 1000 članova Bistro BiH foruma

Post Postao/la kenan_sa » 12 ruj 2010, 23:38

Hhehehehehe.Milja jeeeeboooteeee.Sto bi Kice reci :"Sto nas ima masala".
slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 1000 članova Bistro BiH foruma

Post Postao/la rusko » 13 ruj 2010, 06:48

<flag> i Kinezi nam zavide...
slika slika


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 1000 članova Bistro BiH foruma

Post Postao/la Seha » 13 ruj 2010, 14:58

Bez izuzetka svi smo mi podjednako zasluzni za izgradnju sajta, osnivanje udruzenja i akb jedan dan i revije o sportskom ribolovu.
Sjecam se kad sam se prvi put javio Senadu i rekao da cu pogurati sajt koliko mogu slikama, pisanjem na forumu , slanjem vijesti itd. Ne u cilju licne promocije (kako pojedini pogresno tumace - njihov problem) jer ja nisam takav lik ,vec jednostavno da poguramo malo raju da i oni pocnu pisati reportaze, slati slike sa ulovima i pomoci nam svima kako bi saznali informacije o nekim vodama na kojim bi zeljeli zabaciti udicu i saznati informaciju iz prve ruke. Nije to tako strasno uvjerili su se mnogi od vas ,ali raja jos uvijek ima neki haj" nazovi ga "stid" pisati.. Meni je licno manje bitan ukupan broj registrovanih clanova. Vise mi je bitan broj akivnih clanova koji napisu neku reportazicu sa vode, ubace koju sliku prekrasnih voda , riba itd. To je ta raja koja nije sebicna podijeliti sa rajom informaciju.. Ja sam prije dobijao masu privatnih poruka, e kako ovo ,e kako ono (uglavnom raja koja se samo registruje i nenapise ni jedno slovo na forumu). Na pocetku sam strpljivo odgovarao i onda mi dojadi u neka doba i odtad uglavnom napisem "jarane forum postoji za pitanja" postavi tu pitanje neko ce odgovoriti i ta informacija ce mozda trebati nekom od nasih kolega.
Bilo je tu svega i svasta u ovom periodu "desio nam se i "bolesnik Nedim legenda Srebrenika" i on je dosta raje otjerao sa naseg sajta jer je svako malo prosipao svoje nebuloze i paranoje.. Sada je sajt dosta bolje zasticen od bolesnih komentara i doslo je dosta nove raje koja me naprosto odusevi sa svojim slikama, ulovima i odnosu prema prirodi.. Nema nam druge nego nastaviti zajednicku borbu protiv krivolova, zagadjivanja i brutalnom ubijanju kapitalnih riba koje su po meni jedino bogatstvo koje jedna voda moze imati.
Ako savez nezna i nece, ima ko zeli i mora podstaknuti reforme nakardnog zakona (naslijedjenog iz bivse nam SFRJ) iz korijena kako bi nasoj djeci mogli jedan dan pogledati u oci.. I ako neupijemo u nasoj nakani bice nam dosta lakse jer cemo znati da samo pokusali ispraviti krivu Drinu i zagadjenu Bosnu.

Nema ovdje moje - tvoje............ Ovo je nase ! <flag>
Neka nam je bistro i samo naprijed .
slika

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 1000 članova Bistro BiH foruma

Post Postao/la AlaS » 13 ruj 2010, 22:52

bistro BiH samo naprijed
slika
Bistro

Avatar
besko
Predsjednik Skupštine U.G. Bistro!
Postovi:264
Pridružen/a:19 sij 2010, 01:33
Lokacija:Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: 1000 članova Bistro BiH foruma

Post Postao/la besko » 07 svi 2011, 22:25

besko je napisao/la:<championvanja>

Mislim da ovo zasluzuje da se bar ovako obiljezi, a jos bolje bi bilo da se okupimo! <jelmekotrazio>

Ljudi, neka nam je sa srecom i da napunimo ovaj forum sa pametnim stvarima,
da ostane nesto iza nas sto ce olaksati "ribarski zivot", kako pocetnicima, tako i iskusnijim ribarima. <djed>

<dobrodosli>
Bistro! 1K

Zivjeli!

besko

07. maj 2011. - 2000 clanova (i dalje rastemo!) :grin: <titinpionir> <championvanja>

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 1000 članova Bistro BiH foruma

Post Postao/la zlaja » 07 svi 2011, 22:43

Svim registrovanim članovima želim poručiti da se slobodno uključe u rad foruma,ovdje je sve normalna raja koja ima najbolji hobi na svijetu i rado izlaze u susret sa savjetima itd.
Ako želite da u našoj BIH stvari krenu na bolje što se tiče sportskog ribolova ovdje vam je pravo mjesto,djelujemo kao udruženje građana,internet sajt , ako Bog da i kao časopis. Uključite se u rad
Bistro <titinpionir> 2000 puta <ribarcina>

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 1000 članova Bistro BiH foruma

Post Postao/la Kovach » 07 svi 2011, 23:42

E svaka nam cast, a ljudima koji su najvise potegli kapa do poda <juma> . Raja ukljucujte se u rad foruma i stranice, ako nista pitanjima, pa ce na pitaje odgovoriti neko i eto ga. Svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujemo! <flag> <championvanja>

BISTRO BiH!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Čestitke i pozdravi”