Poučna pričica o ribolovu

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Poučna pričica o ribolovu

Post Postao/la senad » 20 stu 2008, 14:27

Muz i zena odluce otici na odmor na jezero, poznato kao meka i raj za ribolovce.
Muz obozava na pecanje otici u cik zore, a njegova zena obozava u miru citati knjige.
Jednog jutra se muz poslije nekoliko sati ribolova vratio i odlucio se malo odmoriti a zena je odlucila sama se izvesti malo camcem na
jezero, premda se na njemu bas i nije najbolje snalazila.
Upali motor i izveze camac na jedno usamljeno mjesto, baci sidro, izvadi knjigu i nastavi uzivati u tisini citajuci svoju knjigu.
Tuda naidje ribolovni inspektor u svom camcu, pristane uz zenin camac i kaze:
"Dobro jutro gospodjo. Sta to radite?"
"Citam knjigu" - odgovori ona (i pomisli, "zar to nije ocigledno?")
"Nalazite se na dijelu jezera rezerviranom za sportski ribolov", obavjesti je inspektor.
"Zao mi je gospodine, ali ja ne pecam. Ja samo sjedim u camcu i citam knjigu!"
"Da, ali u camcu imate sav pribor potreban za pecanje i sto se mene tice, mogli bi poceti pecati svakog trenutka. Bicu primoran privesti
vas do stanice i protiv vas podnijeti kaznenu prijavu!" - rece on.
"Ako vi to zaista i uradite, onda znajte da cu i ja protiv vas podnjeti prijavu, ali zbog silovanja!" odgovori mu zena.
"Ali, pa ja vas nisam niti dotakao!?" rece inspektor.
"Da, ali vi za to imate sav potreban pribor i sto se mene tice mogli bi sa tim otpoceti svakog trenutka ..."
"Dovidjenja, gospodjo i uzivajte u ovom ljepom danu ..."

POUKA

Ne ulaziti u raspravu sa zenom koja cita.
Vrlo je vjerovatno da ona umije i misliti.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Re: Poučna pričica o ribolovu

Post Postao/la ZANDER » 20 stu 2008, 18:25

hahhahahahahhahahahhahah svaka ti dala Senade za ovu pricu hahhahahahahhaha

bistro od zande!
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Vicevi, šale, pošalice”