Vicevi obični

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Vicevi obični

Post Postao/la Seha » 12 svi 2011, 22:13

Mrkli mrak, 2 sove cuce na grani.
Jedna se onako malo promeskolji i rece Huu Huuuuu
A druga ce : idi u pm prepade me !
slika


Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vicevi obični

Post Postao/la @ldin » 12 svi 2011, 22:24

:135: dobar... štaš sad :456:
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vicevi obični

Post Postao/la zlaja » 12 svi 2011, 22:34

dobar pravo :grin:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vicevi obični

Post Postao/la Seha » 12 svi 2011, 22:57

@ldin je napisao/la::135: dobar... štaš sad :456:
4 dobra vica ;).jpg
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
slika

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vicevi obični

Post Postao/la @ldin » 12 svi 2011, 23:06

volim ja ove pravooooo :135:

Kaže sarma Šnicli:
-Blago tebi,stalno te tucaju.
A Šnicla će njoj:
-Ko te jebe kad si smotana.



Idu dva paradajza ulicom i kaže prvi:
-Pazi kaktusssss.
A drugi će-Pička ti materina luda nismo mi baloni.

Došla baba u mesnicu i pita mesara:
"Imate li nogice?"
"Aaaa ne, jok, stojim na k***u!"
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!


Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vicevi obični

Post Postao/la AlaS » 12 svi 2011, 23:17

Evo jedan od mene bez ljutnje Soha
Idu 2 policajca ulicom i vode kera
prolaze pored Huse i Hase ,Huso nije mogao da ne dobaci "pazi kera sa 2 šupka"
jedan od policajaca se okrene i zaviri kaze kolega ko koga pravi ovdje budalom de vidi i ti da ima samo jedan
slika
Bistro

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vicevi obični

Post Postao/la Seha » 13 svi 2011, 10:34

Dobri dobri <valjanjeodsmijeha>

Pazi sad.
Svabo pokupio svalerku ono voze porshea za njega zakacen gliser na prikolici i krenuli u Hrvatsku na more..
Jao kaze nisam ti pricao duso bio sam jednom u Bosni i Hercegovini jao kako je tu narod glup to nije humano.
Nisi mi to pricao ljubavi. Ma nije daleko ljubavi ako hoces provozam te malo pa i sama vidis.
Udju u BiH i tako trazeci zrtvu dodjose do Zenice. Stanu na semaforu. Prilaze im Mujo i Suljo sa cigaretom "imas vatre jarane" fire fire
Gledaj duso kako su glupi. Upali svabo desni zmigavac a Mujo i Suljo brze bolje da zapale cigaretu na njemu. Upali lijevi a oni trk na drugu stranu upali sva 4 trce od jednog do drugog dusa im na nos. Upali se zeleno na semaforu i svabo im mahne rukom da se sklone i smijuci se nastavi put.
Na raskrsnici ostadose Mujo i Suljo pogledase za njim okrenuse se na drugu stranu i u glas "pa dobro Suljo koliko ti treba da otkopcas tu prikolicu, popadasmo sa noga jarane"
slika

Avatar
flyFishing
Piskaralo
Postovi:203
Pridružen/a:04 kol 2009, 13:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vicevi obični

Post Postao/la flyFishing » 13 svi 2011, 10:39

Seha je napisao/la:Dobri dobri <valjanjeodsmijeha>

Pazi sad.
Svabo pokupio svalerku ono voze porshea za njega zakacen gliser na prikolici i krenuli u Hrvatsku na more..
Jao kaze nisam ti pricao duso bio sam jednom u Bosni i Hercegovini jao kako je tu narod glup to nije humano.
Nisi mi to pricao ljubavi. Ma nije daleko ljubavi ako hoces provozam te malo pa i sama vidis.
Udju u BiH i tako trazeci zrtvu dodjose do Zenice. Stanu na semaforu. Prilaze im Mujo i Suljo sa cigaretom "imas vatre jarane" fire fire
Gledaj duso kako su glupi. Upali svabo desni zmigavac a Mujo i Suljo brze bolje da zapale cigaretu na njemu. Upali lijevi a oni trk na drugu stranu upali sva 4 trce od jednog do drugog dusa im na nos. Upali se zeleno na semaforu i svabo im mahne rukom da se sklone i smijuci se nastavi put.
Na raskrsnici ostadose Mujo i Suljo pogledase za njim okrenuse se na drugu stranu i u glas "pa dobro Suljo koliko ti treba da otkopcas tu prikolicu, popadasmo sa noga jarane"
:135:
Men and fish are alike. They both get into trouble when they open their mouths.

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vicevi obični

Post Postao/la @ldin » 13 svi 2011, 11:41

<valjanjeodsmijeha> :135:
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vicevi obični

Post Postao/la Kovach » 13 svi 2011, 14:37

Dobri Seha <valjanjeodsmijeha>

Dva čovjeka prose na Trgu Bana Jelacica u Zagrebu i ispred jednog stoji veliki natpis "HRVAT", a pred drugim natpis "MUSLIMAN". Prolaze ljudi i daju novac Hrvatu koji pred sobom ima vec veliku hrpu novca, dok ovaj drugi pred sobom ima tek koju kunu. Naidje jedan ugladjeni gospodin i kaze Muslimanu: "Zašto ste to napisali gospon, ovdje vam niko nece dati novac jer ste Musliman, vidite da svi daju nasem Hrvatu. Bolje bi vam bilo da ste napisali bilo sto drugo, bar bi nesto zaradili". Gospodin ode, a onaj covjek sto je pred njim bio natpis "Musliman" se okrenu i rece: "Čuj ovog glupana Mujo, on nas da uči marketingu!"

Avatar
besko
Predsjednik Skupštine U.G. Bistro!
Postovi:264
Pridružen/a:19 sij 2010, 01:33
Lokacija:Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: Vicevi obični

Post Postao/la besko » 13 svi 2011, 15:57

@ldin je napisao/la: Idu dva paradajza ulicom i kaže prvi:
-Pazi kaktusssss.
A drugi će-Pička ti materina luda nismo mi baloni.
moj aldine, nekada... jedno dijete hoce da mi isprica ovaj vic, samo sa balonima, a ja kao ne znam i pocne:

Lete dva balona, i jedan kaze:
- Pazi kaktussssss.
A drugi:
- Sta si rek'o šššššššššššššššššš

hahahahahahhhhh

Avatar
Olimp
Književnik
Postovi:883
Pridružen/a:01 pro 2010, 14:26
Lokacija:Zagreb
Kontakt:

Re: Vicevi obični

Post Postao/la Olimp » 24 lip 2011, 13:56

Razgledala djeca četvrtog razreda osnovne škole ergelu lipicanaca u Ðakovu,
u konjušine, naravno, makina do poda. učenik pita uciteljicu:
- učiteljice što mu to visi
- ništa - ona sva u neugodi,
mali se okrene ekipi:
- je.ote kol'ka k..čina a njoj je to ništa!....

<valjanjeodsmijeha>
Živim snove, ne sanjam život

Avatar
pecaroš_112
Haman Štela
Postovi:43
Pridružen/a:29 svi 2011, 18:25
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vicevi obični

Post Postao/la pecaroš_112 » 09 kol 2011, 18:18

Dodje peder u kafic i kaze: ja bi jednu kolicu
Kaze njemu konobar: ajde bjezi, ne posluzujem pedere!!!
Peder se ustane i ode.
Sutra opet dodje peder u isti kafic i kaze: ja bi jednu kolicu!
Konobar mu opet kaze: ajde razguli,reko sam ti vec NE POSLUZUJEM PEDERE!!
Nakon par dana opet peder dodje u isti kafic i kaze:ja bi jednu kolicu!!
Konobar se naljuti i kaze mu: e sad cu ti ja tu tvoju kolicu turit u šupak
A tek ce peder na to: a moze onda JEDNU GAJBICU!!
<valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vicevi obični

Post Postao/la rusko » 10 kol 2011, 22:38

Baka na samrti govori svojoj unuci:

- "Drago dijete, osjecam da mi dolazi kraj... i zato bih te zamoljela da preuzmes moju farmu, ukljucujuci vilu, traktore, stalu, i sve preostale zalihe kao i 22.389.630,00 dolara..."

Ushicena unuka zbunjeno pita:

- "Nisam ni znala da imas farmu i sve to bogatstvo... gdje je to?"

Baka joj posljednjim dahom odgovori:

NA FACEBOOKU....
slika slika

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vicevi obični

Post Postao/la zlaja » 10 kol 2011, 22:47

Baba je rasturala zynga texas holdem :grin: ovaj je mastan :grin:
Usput -grci su toliko u kreditima i crvenom da se nemogu koncetrisat na utakmicu-vodimo ih 0:0 :456:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Vicevi, šale, pošalice”