Ah ti oglasi :)

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ah ti oglasi :)

Post Postao/la Seha » 25 srp 2011, 15:32

Procitaj pod opsirnije u ovim oglasima <valjanjeodsmijeha>

http://www.njuskalo.hr/auti/alfa-romeo- ... as-2576794

Opširnije: (Alfa Romeo 145 1,6)

Prodajem Alfa Romeo 145 sa originalnim 1 zarez 6 Boxer motorom, jednim od zadnjih istinskih Alfinih motora koji ne troši ulje i ne raspada se nakon 20.000 kao TwinSpark, a spaja nekoć zavidne performanse sa odličnim tzv. "hračak" ovjesom iz '90-ih. Auto odlikuje zbilja zavidno brujanje motora te će vaša suputnica uvijek biti uvjerena da se ispod haube krije barem 200, a i više konja.
Smirujuća šumsko-zelena boja na prvi pogled ne odaje pravu sportsku narav ovog automobila ali vaš cilj ni nije privlačiti poglede u 16 godina starom automobilu, nego znati da na haubi ponosno stoji Alfina zmija i da će te sa laganim gasom uvijek preskočiti bilo koji Golf III TDI ili prvog šilteraša u Hondi Civic kraj Bille.
Avangardni i vizionarski dizajn Waltera da SIlve vješto manipulira interijerom automobila te je boca za plin vješto skrivena u prtljažniku u kojem još uvijek ima dovoljno mjesta gajbu ohlađene Jabukovače ili voštanu figuru Jacquesa Houdeka u mjerilu 1 : 1.
Automobil je talijanske proizvodnje i prvotno nije bio namjenjen Balkanskom tržistu tako da na autu nema prohrđavanja, raspadanja, pucanja poluosovina ili otpadanja dodatne opreme.
Neka mi se jave samo istinski zaljubljenici u ovaj auto koji znaju njegovu pravu vrijednost, koji neće komentirati svaku sitnicu, razvaliti mi sic kao zadnji 150-kilaš koji je bio, a koji vole auto s izvrsnim ovjesom, izravnim volanom, odličnim motorom, neponovljivim dizajnom i svjetskim image-om. Svi ostalu neka si za ovaj novac nađu BMW kockicu, Golf II Diesel ili Kađu Jaje i neka budu glavni ispred cajkaških birtija.

P.S. Molim da mi ne dolaze vozači Forda, Opela i Škode, neka mi se ne šalje SMS i dovode prijatelji koji "se kuže u aute". Hvala

Također može zamjena za: Alfa Romeo GTV, Alfa Romeo 166, DeLorean, Ducati Monster, Moto Guzzi Griso ili goblen sa Duškom Lokinom uz moju eventualnu minimalnu doplatu.

http://www.njuskalo.hr/auti/vw-r32-golf ... as-3104847
slika


Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Vicevi, šale, pošalice”