Budi u trendu usvoji Grka :)

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Budi u trendu usvoji Grka :)

Post Postao/la Seha » 27 lis 2011, 11:55

Temeljem Uredbe Komisije (EU) 313/2011 dana je mogućnost državljanima ostalih država članica EU, da USVOJE jednog ili više Grka.

Mjesečni trošak usvajanja iznosi 500,00 €.

Grk će za vas raditi sve ono za što vi nemate vremena.

Spavat će do jedanaest. Ići će umjesto vas na kafu i pušiti cigare.

Nakon ručka priuštit će sebi siestu, uveče će umjesto vas ići u kafanu ili će gledati televiziju.

Za dodatnih 50 € umjesto vas će prošetati po Facebooku i ostalim socijalnim mrežama.

Ako je netko član kakvog sportskog udruženja a nema vremena za bavljenje tim sportom, uz neznatnu nadoplatu (200€) EU Komisija poslat će vam Grka koji i to može umjesto vas.

(Ja sam već jednog usvojio i sad sam slobodan raditi od jutra do mrklog mraka!)

PS: uplatnice i Grka možete zatražiti od EU Komisije (besplatno) ili mene licno (uz manju nadoknadu) :135: .

Kome treba Grk hajde narode jos malo pa nestalo, dans u vasem gradu sutra u Novom Sadu <valjanjeodsmijeha>
slika


Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Budi u trendu usvoji Grka :)

Post Postao/la @ldin » 28 lis 2011, 00:12

<valjanjeodsmijeha> :135:
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Budi u trendu usvoji Grka :)

Post Postao/la AlaS » 28 lis 2011, 00:19

koliko eura me izadje jedan grk da mi oslobadja zakacene varalice na dubinama max do 5 metara ,,, :grin: :grin: uz to bi mozda dok ne roni samo torbu nosio sa varalicama nista vise :grin: :grin:
slika
Bistro

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Budi u trendu usvoji Grka :)

Post Postao/la Seha » 28 lis 2011, 00:24

Zamisli imam jednog kandidata upravo sa tim karakteristikama. Javi se na pp da dogovorimo trasfer <jelmekotrazio>
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Vicevi, šale, pošalice”