Rijeka patnji

Mjesto na kojem će naš član Olimp postavljati reportaže sa svojih putešestvija-pohoda rijekama

Moderatori/ce:emin,Olimp

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Olimp
Književnik
Postovi:883
Pridružen/a:01 pro 2010, 14:26
Lokacija:Zagreb
Kontakt:
Rijeka patnji

Post Postao/la Olimp » 08 tra 2012, 19:30

Neznam joj prošlost u detalje, a niti dobar poznavaoc njenih davnina nisam. Nisam joj niti na izvoru bio, ali sam pored nje prošao od Konjica do samog ušca u Jadransko more.


slika


slika



Cak sam na samom njenom ušcu u more, ušao do koljena u njene vode izmješane sa vodom mora.Nisam se kupao jer je prehladno bilo, ali sam htjeo da je osjetim, da udahnem njen zadnji trzaj.


slika


slika



Mada je ukrocuje nekoliko brana hidrocentrala ipak na nekima mjestima daje si oduška i onako modrozelena hita klancima prema moru. Neznam šta je ljepše, njene zažuborene vode ili planine kroz koje prolazi. Zajedno daju bezbroj nezaboravnih slika koje zauvijek ostaju u sjecanju.


slika


slika


Žao mi je da nisam imao fotoaparat da si ovjekovjecim sve one prizore koje sam uz nju vidio.Da sam to uradio sada bi vidjeli jako lijepih prizora, a ovako vam pokazujem malo njenog toka nizvodno od hidrocentrale Jablanica.


slika


slika


Necu je posebno predstavljati. Svima je znana kao rijeka velikih patnji, stradavanja i nada naših naroda - MOJIH NARODA...



slika



<adipiva> :7564:
Živim snove, ne sanjam život


Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Olimpove priče”