Večer i jutro na rijeci Savi

Mjesto na kojem će naš član Olimp postavljati reportaže sa svojih putešestvija-pohoda rijekama

Moderatori/ce:emin,Olimp

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Olimp
Književnik
Postovi:883
Pridružen/a:01 pro 2010, 14:26
Lokacija:Zagreb
Kontakt:
Večer i jutro na rijeci Savi

Post Postao/la Olimp » 24 lip 2013, 20:25

Nisu sva jutra uz rijeku romantična i vedra. Ponekad se večer jako razlikuje od jutra. Jednu od tih razlika doživio sam krajem aprila prošle godine deset - petnaest kilometara nizvodno od Siska na rijeci Savi.



slika


slika


slika


Plovio sam drugi dan remorkerom od Orubice prema Sisku. Uz remorker je bio privezan i moj brodić kojeg sam teglio u Sisak gdje ga uređujem.



slika


slika


slika


Noć nas je zatekla prije Siska i cijeli je konvoj stao, usidrio se i pripremio za noć. Nakon što smo počašceni predivnim zalaskom sunca, dečki vični ribolovu iskazali su se.


slika


Ujutro sasvim druga slika. Magla. Ribolovci su na brzake očistili sinoćnji ulov i pogodite šta smo doručkovali. Pa pogledajte i vi ...



slika


slika


<adipiva> <adipiva> :7564:
Živim snove, ne sanjam život


Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Olimpove priče”